Banner

Vestuvių istorija. Gaivia romantika dvelkiančios Karolinos ir Jevgenij vestuvės

Vestuvių istorija. Gaivia romantika dvelkiančios Karolinos ir Jevgenij vestuvės

„Tai buvo pati nuostabiausia diena mūsų gyvenime, kurios nepamiršime niekada. Šiurpuliukai eina per kūną net dabar prisiminus tą dieną ir visas išgyventas emocijas“ – atvirauja Karolina, kuri dar visai neseniai atšventė savo meilės šventę.

Drąsiai galiu teigti, kad keturi kartu praleisti metai buvo gražiausi mano gyvenime. Tuokėmės praėjus 2 metams nuo piršlybų. Visą šventę planavome patys. Žinoma, pagelbėjo draugai ir giminaičiai, kuriems esame labai dėkingi. Planuojant vestuves svajojome būti apsupti mylimiausių, brangiausių ir ištikimiausių draugų bei šeimos narių. Norėjome, kad mūsų šventė dvelktų jaukumu, kad kiekvienas joje esantis žmogus jaustųsi ypatingas. Manau, kad mums tai puikiai pavyko.


Apsisprendę, kad mūsų vestuvės vyks 2017 metais, skubėjom skambinti savo nuostabiems fotografams Akvilei ir Tomui Razauskams ir klausti, kurie vasaros savaitgaliai vis dar yra laisvi. Pradėdami ruoštis vestuvėms žinojome tik vieną detalę – mūsų vestuves turi įamžinti fotografai Akvilė ir Tomas Razauskai. Nuo pat pirmojo susitikimo jie mus sužavėjo savo tikrumu, nuoširdumu, atsidavimu darbui, profesionalumu bei, žinoma, neapsakomo grožio nuotraukomis.

 

Išrinkę datą (birželio 10 dieną) pradėjome ieškoti ypatingos vietos. Vis žiurinėjome skirtingas sodybas, kavines – niekas ,,neužkabino“ arba buvo jau rezervuota, kol draugė visai netyčia užsiminė apie ,,Villa Bonita“ sodybą. Atvykę į sodybą ,,Villa Bonita“, pamilom ją iš pirmo žvilgsnio. Abu supratom – mūsų šventė turi vykti būtent čia. Nuostabi gamta, didelis tvenkinys, moderni sodyba, neapsakomas jaukumas. Šventės vieta tapo vestuvių temos įkvėpimu. Pasirinkome romantišką vestuvių stilių. Mūsų sodybos dekoravimu bei visa floristika rūpinosi „Villa Bonita“ personalas. Neapsakomą romantiką kūrė ir visus žavėjo vakare uždegtos lemputės, kurios buvo iškabintos ties didžiuliais sodybos langais. Visur dominavo pastelinės spalvos. Prie jų Laura Pogadaitė priderino stalo korteles, svečių dovanėles bei kvietimus, kuriose vyravo auksinės spalvos detalės.

 

Su jaunikiu vestuvių rytą leidome atskirai, kad išsaugotume tą momentą, kai jaunikis pamato nuotaką pirmą kartą jau pasipuošusią. Makiažui, šukuosenai ir suknelei skyriau ypatingai daug dėmesio. Suknelės ieškojau ganėtinai ilgai, tačiau savo nepaprastu grožiu užbūrė suknelė esanti salone „LaimInga“. Makiažą darė meistrė Arina Buracevskaja, šukuoseną – Danutė Liaudinskaitė. Labai džiaugiuosi, kad mano įvaizdį kūrė būtent šios profesionalės, nes rezultatas pranoko visus lūkesčius.

 


Ceremonija vyko Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje – ją pasirinkome, nes čia man buvo suteiktas Krikšto sakramentas, tad norėjau, kad Santuokos sakramentas, taip pat būtų suteiktas joje. Per ceremoniją grojo vargonų muzika. Turėjome liudininkus bei tris pamergių ir pabrolių poras. Ceremonijos metu jaučiausi laisvai, nebijojau ir nesijaudinau. Tačiau jaunikis jautėsi priešingai: rankos prakaitavo, jaudulys ėmė viršų. Po ceremonijos atsigaivinome ir išlėkėme fotografuotis.

 
 


Sodyboje buvome sutikti pulko artimiausių draugų ir giminaičių. Labai norėjome, kad visi atsipalaiduotų ir mėgautųsi nuostabiai šiltu vakaru ir gražia gamta. Šventė buvo labai nuoširdi, visi svečiai buvo lamingi – jautėme artimųjų palaikymą ir meilę. Tokias emocijas per savo šventę linkėčiau patirti kiekvienam. Vakaro kulminacija tapo mūsų šokis, pastatytas pagal Jessie Ware dainą „Say You Love Me “. Šokį pastatė Valentina Kislauskienė, nuostabi ir be galo profesionali mokytoja. Mokinomės mėnesį, tačiau svečiai liko labai nustebinti. Šokdama su savo mylimu žmogumi (dabar jau ir vyru) jaučiausi tarsi skraidydama padebesiais. Dar vienas šventės akcentas – šaltųjų ugnelių tunelis, kurį praėję pjovėme pasakiško grožio ir skonio tortą, pagamintą konditerių „Cukrinės Fantazijos“. Jausmas, kai žengi link šaltųjų ugnelių tunelio, kartu su savo mylimu žmogumi, o apsuptyje stovi tau artimiausi žmonės yra išties nepakartojamas!

 


Galima būtų pasakoti ir pasakoti, bet tos dienos nepamiršime niekada. Visos jautrios akimirkos Bažnyčioje, visi sveikinimai, gražūs žodžiai bei išreikšti jausmai visada liks mūsų širdyje ir prisiminimuose. Viso to buvo verta laukti, buvo verta planuoti kiekvieną detalę, kiekvieną smulkmeną. Tai buvo tobula diena, kurios į nieką nekeistume!

Savo istorija pasidalino Karolina ir Jevgenij

Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Papasakok savo vestuvių istoriją!

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?

Kaip bendrauti su vestuvinių paslaugų teikėjais, kad jie pateisintų Jūsų lūkesčius?

Banner