Banner

Nuoširdi Justinos ir Tautrimo šventė Slovakijos kalnuose!

Nuoširdi Justinos ir Tautrimo šventė Slovakijos kalnuose!
 
 
„Po lygiai penkių metų trukusios gražios draugystės, aš, Justina, ir mano gyvenimo vyras Tautrimas, nusprendėme sumainyti aukso žiedus. Gal mūsų vestuvių istorija pasirodys kiek kitokia nei daugelio, tačiau galime garantuoti, jog tai buvo viena geriausių ir įsimintiniausių dienų mūsų gyvenime!“ – pradeda savo pasakojimą Justina.
 
 
 
 
Aš ir mano vyras niekada nenorėjome didelių vestuvių, streso ir daug dėmesio vestuvių dieną. Ilgai svarstę nusprendėme pasikviesti pačius artimiausius šeimos narius į kelionę ir jos metu surengti vestuvių ceremoniją. Kadangi lėšos keliauti labai toli ar į labai egzotišką šalį neleido, pasirinkome autobusiuku keliauti į Slovakiją. Tai buvo penkių dienų kelionė – dvi dienas keliavome, tris praleidome pačioje Slovakijoje. Kalnai mus visada žavėjo, o jų šioje šalyje tikrai netrūksta! Kartu nusprendėme, jog būtume labai laimingi žiedus sumainę kalno viršūnėje. Žinoma, planuodami vestuves svečioje šalyje susidūrėme ir su keliomis problemomis:

Kas mus sutuoks?


Kadangi bažnyčioje su vyru nesilankome, tad tuoktis joje minčių mums nekilo. Civilinėje metrikacijoje – pasijausti lyg konvejeryje, taip pat nesinorėjo. Kadangi abu norėjome jaukios ir, sakyčiau, jautrios šventės, nusprendėme padaryti taip: parašus prie medinio staliuko padėjome Vilniaus santuokų rūmuose (ceremonijos neturėjome) ir paprašėme mano tėvelio, jog kalno viršūnėje, pravestų simbolišką ceremoniją. Patys buvome pasirašę įžadus. Nemoku nupasakoti žodžiais, kaip jautru ir gražu tai buvo. Vien rašant apie tai akyse kaupiasi ašaros...
 


Ką darysime jei lis ar bus apsiniaukę (to užtenka, jog gražūs kalnų toliai nesimatytų)


Oras – kiekvienų jaunųjų galvos skausmas. Mes savo ruožtu nusprendėme, nepaisant baisiausio oro keltis į kalnus. Gal taip karštai norėjome, jog savo mintimis prišaukėme patį geriausią įmanomą orą? Nežinau, tačiau mums labai pasisekė!
 
 

Ką veikti kalno viršūnėje?


Nusprendėme, žinoma, išnaudoti tokį grožį ir pasifotografuoti bei pasidaryti pikniką. Laikas tikrai niekam neprailgo!
 
 

Kas mus fotografuos?


Ilgai dvejojome ties šiuo klausimu. Vežtis fotografą iš Lietuvos? Samdyti labiausiai patikusį Slovakijoje? Ar leistis į dar vieną avantiūra ir fotografais būti visiems? Kadangi esu fotografė ir turiu gerą fototechniką, nusprendžiau pravesti „fotografijos mokymus“ tėveliams ir visus supažindinti su šia sritimi. Kelionėje visi galėjo imti fotoaparatus ir fotografuoti, ką tik norėjo. Neišimtis buvo ir mūsų vestuvių diena ant kalno. Iš daugybės (tikrai daugybės) kadrų atrinkau geriausius, juos visus sutvarkiau ir tikrai galiu pasakyti – turiu nuostabias vestuvių nuotraukas, prie kurių prisidėjo kiekvienas!
 

Puokštė, makiažas, gėlės?


Tą dieną, žinoma, norėjau pasipuošti, tad teko susirasti, kas mane „sutvarkytų“. Visagalio Facebook‘o pagalba, netoliese esančiame miestelyje susiradau merginą, kuri mane padažė ir sugarbanojo plaukus.
Puokštė – spontaniška. Planavau gabentis iš Lietuvus, tačiau po ilgos kelionės, turbūt ne kas būtų iš jos likę. Vestuvių rytą, kai mane puošė, visi keliavo apsipirkti piknikui ir ieškoti gėlių. Buvo nelengva, tačiau vyras per Facebook‘ą siuntė gėlių kompozicijas, tad šiaip ne taip išsirinkau!

Mūsų su vyru vis paklausia, ar taip įsivaizdavome, ar to norėjome. Ilgai negalvoję ir tikrai vieningai atsakome – TAIP! Tai buvo vienareikšmiškai, viena gražiausių ir jautriausių dienų mūsų gyvenime. Tai buvo nepakartojama šeimos kelionė. Tai liko neišdildomu ir labai labai labai brangiu prisiminimu mūsų šeimoms. Jei galėtume ką nors keisti – tikrai nekeistume nieko!
 

Geriausi atsiliepimai:


Autobusiuką nuomavomės iš autobosiukonuoma.lt – labai rekomenduojam!
Skanūs ir labai gražūs keksiukai iš keksiukupasaulis.lt – atlaikė visą kelionė ir buvo visų labai išgirti!

Daugiau Justinos ir Tautrimo šventės akimirkų rasite ČIA.

Savo istorija pasidalino Justina ir Tautrimas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Papasakok savo vestuvių istoriją!

Papasakok savo vestuvių istoriją!

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, kad Jūsų vestuvinė puokštė nenuvystų?

Ką daryti, jei per Jūsų vestuves lyja lietus?

Ką daryti, jei per Jūsų vestuves lyja lietus?

Banner