Banner

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!
 
„Pirmą kartą susitikome žiemą – galima sakyti, jog tai buvo aklas pasimatymas. Pamenu kaip nekantriai trypčiojau iš šalčio laukdama vėluojančio Vytauto. Tiesą sakant, net šiek tiek įsižeidžiau, kad vaikinas vėluoja į pirmąjį pasimatymą ir jau keliavau atgal į autobusų stotelę, tačiau persigalvoti privertė geriausios draugės skambutis, kuri įtikino dar palaukti – juk tai gali būti mano gyvenimo meilė! Lygiai po penkių su puse metų Šv. Ignoto bažnyčioje, Vilniuje, pasižadėjome mylėti ir gerbti vienas kitą amžinai...“ – apie gyvenimo netikėtumus šypsodamasi pasakoja Agnė.
 
 

Šventė patikėta profesionalams!

 
Planuodami savo vestuves buvome tikri, jog norime, kad tai būtų jaukus ir šiltas vakaras pačių artimiausių žmonių apsuptyje. Ir nors nuo draugystės pradžios manėme, jog vestuves planuosime patys – po netikėtai malonios pažinties vestuvių parodoje su vestuvių planuotuoja Agnieška Olševska („Allora vestuvės“) nusprendėme, jog šį procesą patikėsime savo srities profesionalei. Ir tai buvo geriausias mūsų sprendimas! Agnieška ne tik palengvino patį pasiruošimo vestuvėms procesą, bet ir leido visiškai atsipalaiduoti bei mėgautis kiekviena nepaprasta mūsų šventės akimirka.
 

Pamilo suknelę iš pirmo žvilgsnio 

 
Skirtingai nei dauguma nuotakų, rinkdamasi suknelę, „neišmaišiau“ daugybės vestuvinių suknelių salonų. Suknelę išsirinkau pirmo vizito metu! Ir nors anksčiau maniau, kad norint rasti savo svajonių suknelę, būtina jų pasimatuoti mažiausiai keletą dešimčių, man pakako vos dviejų suknelių, kad suprasčiau, jog radau tai, apie ką svajojau. Už suknelę esu be galo dėkinga salonui „Innamorata“. Su šia suknele jaučiausi tiesiog nuostabiai!
 

 

Žodžiai einantys iš širdies

 
Vestuvių rytą, vos prabudę, vienas kitam įteikėme kiek anksčiau parašytus meilės laiškus. Pasižadėjome, kad juos skaitysime ruošiantis ceremonijai ir išskubėjome į skirtingas miesto puses. Vytautas ruošėsi kirpykloje „Herr Katt“, o aš makiažo dirbtuvėse „Make my day“ bei grožio salone „Kirpimo meistrai“.
 
Na, o ceremonijos metu skaitėme pačių sukurtas priesaikas. Tai buvo neįtikėtinai jautri ir ypatinga akimirka, kurios tikrai niekada nepamiršime.
 
 
 

Pamatė vienas kitą prieš ceremoniją ir visiškai nesigaili!

 
Mūsų diena buvo suplanuota taip, kad dalis fotosesijos galėtų įvykti dar prieš ceremoniją. Norėjosi, kad fotosesija po ceremonijos būtų kuo trumpesnė, jog greičiau galėtume grįžti pas mūsų laukiančius artimuosius ir bičiulius. Tiesa tai, kad vienas kitą pamatėme dar prieš ceremoniją, akimirkos žavesio tikrai nesumenkino. Priešingai, išvydus vienas kitą abu tarsi nušvitome, jaudulys, kurį jautėmė artėjant vestuvių dienai dingo ir mūsų veidus papuošė plačios šypsenos.
 
 

Žmonės, kurie įamžino ypatingas akimirkas

 
Visą vestuvių dieną drauge su mumis praleido videografų komanda „M-idea“ bei fotografė „Karlė I Dru“. Tai patys nerealiausi žmonės! Likome sužavėti ne tik profesionaliais rezultatais, bet ir bendravimu bei atmosfera filmavimo ir fotosesijos metu.
 
 

Jauki šventė be formalumų!

 
Jauki šventinė vakarienė vyko restorano „The Old Green House“ terasoje kurioje tvyro tiesiog magiška atmosfera! Floristas Marius Kiaunė pasirūpino, jog terasoje būtų gausu bijūnų žiedų ir žvakių. Skambėjo gyva muzika. O ir aptarnaujantis personalas viso vakaro metu džiugino savo profesionalumu ir maloniu bendravimu.
 
Mūsų šventėje nebuvo vedėjo! Tiesa, jo visai ir nereikėjo. Labai norėjome, jog vestuvių vakaras tiesiog tekėtų sava vaga. Svečių sveikinimai, jaukūs pokalbiai, šokiai ir net keletas draugų surengtų vakaro staigmenų – viso to tikrai pakako, kad vakaras ne tik mums, bet ir visiems susirinkusiems būtų neužmirštamas.
 
 
 
 
Ir nors nuo vestuvių prabėgo jau keletas mėnesių, mes vis dar gyvename tos nepaprastos dienos emocijomis ir prisiminimais. Esame įsitikinę, kad kiekvienos vestuvės yra tiesiog nepakartojamos, tad linkime visiems besiruošiantiems savo didžiajai dienai nepamiršti būti savimi, atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena patiriama akimirka!
 
Savo istorija pasidalino Agnė ir Vytautas
Šaltinis: vestuviupartners.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Ar būtina vestuvių svečiams dovanoti dovanas?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Kodėl nereikėtų skubinti vestuvių?

Ką turėtumėte žinoti rinkdamiesi vestuvinius žiedus?

Ką turėtumėte žinoti rinkdamiesi vestuvinius žiedus?

Banner