Banner

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį
 
„Su Aringu susipažinome internetu prieš penkerius metus.  Tiesa, visada buvau neigiamos nuomonės apie internetines pažintis, tačiau internete sutikta gyvenimo meilė, kardinaliai pakeitė mano nuomonę. Dabar visiškai pritariu posakiui „nesvarbu kur – svarbiausia su kuo“. Savaitę pabendravus internetu jis mane pakvietė į pasimatymą – tuomet nė neįtariau, kad šis vyras man bus tikra „bomba“. Galiu pasakyti tik tiek, jog įsimylėjau jį iš pirmo žvilgsnio. Viso pasimatymo metu stebėjausi, kaip protingai jis kalba, koks švelnus jo balsas ir kokios gražios jo akys ir šypsena. Tuoj pat suradom bendrą kalbą ir rodės, jog esame pažįstami jau daugybę metų.“ – nuoširdžią draugystės pradžią prisimena Samanta, kuri nusprendė su portalu Vestuviupartneris.lt pasidalinti savo vestuvių dienos prisiminimais, rekomendacijomis ir patarimais jaunavedžiams.

 

Nuo piršlybų Turkijoje iki nuoširdžios šventės vieną gražų rugpjūčio pirmadienį!

 
Po daugiau nei metų draugystės apsigyvenome kartu, ir nepraėjus nei metams, atostogų Turkijoje metu, jis man pasipiršo! Iki šiol prisimenu tą akimirką, kaip vieną romantiškiausių mano gyvenime: šiltas vakaras, jūros krantas, bangų ošimas, apšviestos Alanijos pilies horizontas ir akimirka kai tapom sužadėtiniais. Na, o vieną labai šiltą ir saulėtą šių metų rugpjūčio pirmadienį, prisiekėm vienas kitą mylėti amžinai.
 
 
 

Vestuvių planavimo stresą sumažino artimiausių žmonių palaikymas

 
Vestuves planavome patys. Nusprendėm, kad šventę atšvęsime tik artimiausių žmonių apsuptyje, o kitą dieną sėsim į automobilį ir dviese išvyksime į Kroatiją. Nufilmavom trumpą video kvietimą, kurį Valentino dieną išsiuntėme visiems artimiesiems ir bičiuliams. Visi labai palaikė mūsų sprendimą – tad esame dėkingi tiems, kurie atvyko mūsų pasveikinti, kurie skyrė mums savo brangų laiką ir atvyko iš tolimesnių miestų pasidžiaugti kartu su mumis šia gražia akimirka. Tiesa, pačios svarbiausios mums tą dieną buvo tos dvidešimt penkios minutės „Šv. Jurgio kankinio“ bažnyčioje – todėl tikrai buvo svarbu, kad artimiausi draugai, giminės ir šeima būtų kartu. Esam be galo dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie mūsų šventės ir padarė ją tokią, apie kokią ir svajojom.
 
 
 
Vestuves planuoti pačiai buvo tikras malonumas! Planuodama šventę sutikau daug puikių žmonų, su kuriais vis dar palaikome ryšius. Be to, galiu atvirai pasakyti, jog visiškai nejaučiau jokio streso ir įtampos. Viską suplanavome iš anksto – kai kažko labai nori, tikrai gali rasti laiko ir suderinti planavimą su kitais darbais. Dvi mano draugės mielai sutiko po ceremonijos išdalinti visiems žiedlapius – esu joms labai dėkinga. Tad tą dieną nereikėjo sukti galvos dėl nieko – tiesiog mėgavomės akimirkomis.
 
 
 

Fotografė, kuri įamžino nepaprastas akimirkas

 
Negalėčiau užmiršti pagirti mūsų šaunios fotografės Miglės, nes ji yra nepaprastai šiltas ir nuoširdus žmogus. Labiausiai jos darbuose mums patiko, jog visos nuotraukos yra labai natūralios ir kupinos jaukumo. Dar iki vestuvių teko gana dažnai pabendrauti, turėjome ir priešvestuvinę fotosesiją – tad tikrai buvome prie jos pripratę. Na, o rezultatai pranoko visus mūsų lūkesčius – esame labai patenkinti. Vestuvių fotosesija vyko senamiesčio gatvelėse bei  „Raudondvario Dvare“ – fotografė puikiai perteikė nuotraukose ne tik mūsų emocijas, bet ir šių nuostabių vietų grožį.
 
 
 

Profesionalai, kurie padėjo sukurti neužmirštamą šventę

 
Savo vestuvinius žiedus gaminomės pas juvelyrą, kuris dirba visai netoli mūsų namų. Jais taip pat esame labai patenkinti – jie atrodo tobulai! Paprasti, klasikiniai, raudono aukso, o per vidurį galima matyti juostelę. Žiedų viduje išgraviruoti mūsų vardai ir vestuvių data. Taip pat didelis Ačiū dekoratorėms „2frogs“, o labiausiai Agnei, už tai, kad papuošė mūsų šventės vietą taip, kaip norėjome ir net dar geriau! Buvo labai malonu susitikti ir aptarinėti detales, įsivaizduoti kaip turėtų atrodyti viena gražiausių mūsų gyvenimo dienų. Ačiū „Fitodizaino studijai“ už mano tobulą puokštę, už priderintą jaunikio butonjėrę, ir kitą šventės floristiką. „MJ salonui“ esu labai dėkinga už tobulą suknelę – jaučiausi taip, kaip net sunku būtų žodžiais apibūdinti. Na ir, žinoma, labiausiai dėkoju savo vyrui, kad visada buvo šalia, palaikė, patarė.
 
 
 

Patarimai būsimiems jaunavedžiams

 
Visų pirma patarčiau jaunavedžiams būtinai sudalyvauti priešvestuvinėje fotosesijoje – ji mums tikrai padėjo „apšilti“ prieš vestuves – todėl vestuvių dieną prieš objektyvą jautėmės labai jaukiai. Be to, taip galėsite geriau pažinti žmogų, kuris su Jumis praleis kone visą Jūsų vestuvių dieną – tai tikrai svarbu!
Na ir, žinoma, darykite tokią šventę, kokios norite tik Jūs. Nesivaikykite madų. Esu mačiusi nuotakų forumuose dažnai klausiančių merginų, ar šiuo metu madinga tas ar anas – turėtumėte žinoti tai, kad madinga viskas, ko norite Jūs patys! Tad susikurkite sau tokią šventę, apie kokią visada svajojote. Tai Jūsų šventė – linkiu ja mėgautis iš visos širdies.
 
 
 

Pačios didžiausios rekomendacijos paslaugų tiekėjams:

 
Suknelių salonas „MJ salonas“
 
Fotografė  „Miglė Radžvilaitė Photography“
 
Nuotakos puokštė ir jaunikio butonjerė „Fitodizaino studija“ 
 
Dekoratorės „2Frogs“
 
Šventės vieta – „Raudondvario dvaro“ didžioji lauko terasa
 
Makiažas – „G.V. beauty artist“ – Germantė Venskaitienė
 
Šukuosena – „Šukuosenos Kaunas“
 
Vaišės prie bažnyčios –  „Šampano staliuko paslaugos“ ir „Atrask skonį“ 
 
Ceremonijoje angelo balsu giedojo Karolina, o gitara grojo Tomas
 
Savo istorija pasidalino Samanta ir Aringas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!

Viršelio istorija. Sandros ir Rimanto patarimas vestuvėms be rūpesčių!

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Banner