Banner

Sužadėtuvių istorija. Ji pasakė TAIP Paryžiuje!

Sužadėtuvių istorija. Ji pasakė TAIP Paryžiuje!
 
 
 
 
 
 
Mūsų sužadėtuvės man buvo visiškai netikėtos – nieko apie tai nenutuokiau“- atvirauja Dovilė prisimindamą tą lemtingąją dieną.
 
 
 
Artėjo Šv. Valentino diena, su Vytautu buvome nutarę, jog atšvęsti šios progos tiesiog nueisime į restoraną. Tačiau tos dienos ryte, man kaip įprasta ruošiantis į darbą, jis pasisiūlė mane pavežti. Nežinau kodėl, tačiau tai man iš karto pasirodė šiek tiek keista.
 
Mano įtarimai pasitvirtino, kai mašina pradėjo judėti visiškai ne ten, kur yra mano darbas. Tuomet pradėjau Vytauto įnirtingai klausinėti, kodėl nukrypome nuo maršruto ir kas čia vyskta. Tačiau jis kantriai tylėjo ir nieko neatsakė.
 
Galiausiai atvykome prie oro uosto ir Vytautas man tarė: „Skrisim… neturi draudžiamų daiktų?“. Buvau labai apstulbusi ir patyriau lengvą šoką: juk neturiu su savimi jokių daiktų nei paso.
Tačiau pasirodo, jog mano mylimasis jau apie viską buvo pagalvojęs ir viskuo pasirūpinęs – tai man paliko dar didesnį įspūdį.
 
Jau oro uoste sužinojau, kad skrisime į meilės miestu tituluojamą Paryžių. Tą akimirką buvau tikroje euforijoje ir jau nebesuvokiau ar tai realybė ar sapnas.
 
Atvykę į Paryžių apsistojome pačiame jo centre ir iš karto keliavome apžiūrėti miesto bei pamatyti svarbiausio jo objekto - Eifelio bokšto. Labai nekantravau, nes visada norėjau į jį pakilti ir pamatyti Paryžiaus miesto grožį iš aukštai. Nutarėme taip ir padaryti: vaizdas tikrai atima žadą – vakarėjant, kai visos šviesos užgęsta, miestas atrodo tiesiog nuostabiai.
 
Tik išėjus iš Bokšto, po pačia Paryžiaus miesto širdimi, jis priklaupė ir paprašė mano rankos. Tai, kaip jaučiausi tą akimirką, sunku apibūdinti žodžiais – tai buvo tarsi pasaka, apie kurią niekada net nedrįsau pasvajoti. Dar ilgai negalėjau patikėti, kad tai kas įvyko buvo tikra. Na, o šiandien jau esu laiminga žmona.
 

 
Savo istorija ir asmeninio archyvo nuotraukomis pasidalino Dovilė ir Vytautas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
5

  
Susiję straipsniai
Papasakok savo sužadėtuvių istoriją!

Papasakok savo sužadėtuvių istoriją!

Ar tikrai vestuves reikia pradėti planuoti prieš metus?

Ar tikrai vestuves reikia pradėti planuoti prieš metus?

Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

Banner