Banner

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!
 
 
„Su Luku susipažinome ankstyvą ir vėsų pavasarį draugų būryje – nuo tada ir patys tapome gerais bičiuliais. Iš tiesų tuomet net negalėjome įsivaizduoti, kad 2017 metų rugpjūčio 3 dieną tapsime vyru ir žmona. Nesimatėme kelis mėnesius ir tada supratome, kad negalime būti vienas be kito – bet jau ne kaip geri draugai. Taip prieš daugiau nei aštuonerius metus prasidėjo mūsų graži meilės istorija...“ - nuoširdžiais prisiminimais dalinasi Dovilė.
 
 
 

Netikėta gimtadienio dovana

 
Per visus tuos metus nė karto nesudvejojau ką atsakyčiau Lukui, jeigu jis paklaustų, ar sutikčiau tapti jo žmona. Tikrai buvau įsitikinusi, kad jis bus mano gyvenimo vyras, todėl labai laukiau, kada ateis ta diena. Lukas ne kartą buvo minėjęs, kad man pasipirš kai mažiausiai to tikėsiuos – ne per Šv. Valentino dieną, gimtadienį ar panašiai. Bet jis man pasipiršo būtent per mano 25-ąjį gimtadienį, ko iš tikrųjų ir nesitikėjau! Tai buvo pati geriausia gimtadienio dovana!
 

 

Vestuves planavo būdami užsienyje

 
Jau tą patį vakarą pradėjome planuoti mūsų vestuves. Planavimas vyko metus, tačiau laikas tarytum skriejo. Buvo nemažai jaudulio, kadangi gyvename ne Lietuvoje, o savo šventę švęsti norėjome būtent tėvynėje. Manėme, kad bus gana sunku viską suorganizuoti per tokį atstumą, tačiau tikrai nesigailime, kad viską planavome patys, netgi atvirkščiai, galėtumėme tai kartoti ir kartoti. Mums labai padėjo artimieji bei socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtos grupės, kuriose nuotakos dalinasi savo žiniomis, patirtimi bei paslaugų teikėjų rekomendacijomis.
 
 

Nuostabią šventę padėjo sukurti profesionalai

 
Taip pat labai daug gerų patarimų ir pasiūlymų gavome ir iš vestuvių vedėjo Alvydo Vengalio. Tai nuostabus žmogus, savo srities profesionalas bei geras draugas ir patarėjas – žodžiu viskas viename! Būtent jo dėka atradome puikų fotografą Domą Lukauską. Kai gavome vestuvių fotoknygą, šokinėjau kaip maža mergaitė, varčiau ir negalėjau atsižavėti – nuotraukos buvo viena už kitą gražesnės. Kaip kolegės darbe pasakė – tarsi iš žurnalo viršelio! Regis, jos buvo teisios!
 
 
 
Planavimo pradžioje vis dvejojome, ar mums reikia operatoriaus, kuris nufilmuotų mūsų šventę. Džiaugiuosi, kad visgi nusprendėme, jog tikrai reikia. Esame labai patenkinti, kad pasirinkome operatorių komandą „Film-Mo Pictures“. Filmas tikrai įspūdingas! Galėčiau žiūrėti ir žiūrėti – dabar tai mano mėgstamiausias filmas.
 

Nenorėjo būti tradiciniai jaunieji

 
Tai nebuvo tradicinės vestuvės, kai jaunasis pamato savo nuotaką su suknele ateinančią prie altoriaus. Mūsų diena prasidėjo puikiame viešbutyje Klaipėdoje „National Hotel“, kuriame ruošėmės kartu su vyru.
 
 
Aš taip pat nebuvau kaip visos nuotakos, kurios eina į vestuvinių suknelių salonus. Neaplankiau nei vieno suknelių salono, o savąją išsirinkau internete. Ieškojome fotografo ir vienoje nuotraukoje pamačiau merginą su nuostabia suknele ir pasakiaum jog noriu būtent šitos. Tai buvo visiškai paprasta, bet labai elegantiška suknelė, su ja jaučiausi ypatingai. Manau, kad tikrai nereikia išleisti tūkstančių vestuvinei suknelei, kad savo vestuvių dieną jaustumėtes žavinga ir graži. Lukas taip pat nenorėjo klasikinio juodo ar mėlyno kostiumo. Jis yra labai aukšto ūgio, tad rasti neįprastą kostiumą jam buvo pats didžiausias iššūkis. Bet po ilgų ieškojimų, „Suitsupply“ parduotuvėje radome tai, ko jis norėjo ir vestuvių dieną abu labai džiaugėmės savo sprendimu.
 
 

Įgyvendinta vestuvių šventės vizija

 
Saksofono muzika, baltos kėdės, gėlės, gamta – tai buvo mūsų šventės vizija. Abu norėjome šventės gražioje aplinkoje, todėl ceremonija vyko nuostabaus grožio sodybos „Župė“ kieme. Žinoma visus metus labai jaudinomės dėl oro ir ne be reikalo. Prieš pat ceremoniją prapliupo lietus. Tačiau tai visiškai nesugadino nuotaikos. Viskas buvo tobula! Kai susikabinę už rankų ėjome kupolo link, skambėjo nuostabi saksofono muzika, o į mus žiūrėjo besišypsantys mylimiausi žmonės – tai buvo laimingiausia akimirka gyvenime!
 
 
Vakarinė dalis taip pat vyko sodyboje „Župė“. Nuostabi aplinka, prabangus interjeras ir puikus aptarnavimas. Viskas buvo puikiai suorganizuota, mums dėl nieko nereikėjo jaudintis. Linksminomės, šnekučiavomės ir mėgavomės savo nuostabia diena, į kurią labai norėtume sugrįžti. Nuo šiol mūsų kalendoriuje rugpjūčio 3 diena – laimingiausia diena gyvenime!
 
 
 
 

Paslaugų teikėjų rekomandacijos

 
Esame labai patenkinti visais pasirinktais paslaugų teikėjais ir juos rekomenduojame visais šimtu procentų:
 
Fotografas – Domas Lukauskas („Photography Domasfoto.lt“)
Videografas – Andrius Čižauskas („Filmmo“)
Vedėjas – Alvydas Vengalis
Dekoras – Ingrida Guščiuvienė („CDecor Floristika ir Dekoras“)
Saldus stalas – „Simonos tortai“
Šviečiančios raidės ir kėdžių užvalkalai – „Šviečiančios raidės ir lemputės Žemaitijoje“
Saksofonas – Mindaugas Šlečkus
Pasiruošimo vieta – „National Hotel“
Makiažas – „Egle Makeup“
Šukuosena – jaunosios Justina Šiburkienė („Makeover House“), jaunikio – „Salon+“
Suknelė – „MK Drama Queen“
Kostiumas – „Suitsupply“
Šventės vieta – „Župė“
Ceremonijos dekoras – Dalia Petrauskienė
 
 

Patarimas būsimiems jaunavedžiams!

 
Linkime visiems planuojantiems vestuves surinkti puikią paslaugų teikėjų komandą ir savo šventėje mėgautis kiekviena akimirka. Neleiskite mažoms smulkmenoms sugadinti Jums nuotaikos, visas jas patikėkite profesionalams. Ir nesvarbu tai didelė ar maža šventė, šią dieną prisiminsite visą gyvenimą ir tikrai norėsite į ją sugrįžti!
 

Pavartyk naują žurnalo-katalogo „Santuoka.lt“ numerį!

 
Savo istorija pasidalino Dovilė ir Lukas
Nuotraukos: fotografas Domas Lukauskas („Photography Domasfoto.lt“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Banner