Banner

Dovilės ir Povilo šventė miško fėjų apsuptyje!

Dovilės ir Povilo šventė miško fėjų apsuptyje!
 
„Su Povilu susipažinome gyvendami Jungtinėje Karalystėje. Nei aš, nei jis nesame dideli krepšinio sirgaliai, tačiau tą dieną abu su draugais bare stebėjome krepšinio varžybas ir smagiai leidome laiką. Taip jau nutiko, jog vienas iš mano draugų buvo pažįstamas su Povilo drauge – taip mes ir susitikome. Tačiau po vakaro bare mudu su Povilu vis atsitiktinai kur nors vienas kitą pamatydavome – o tai, gyvenant tokiame dideliame mieste kaip Londonas, yra tikrai sunkiai suvokiamas dalykas. Na, o vos po aštuonių mėnesių pažinties, mes nusprendėme kartu apsigyventi ir po pusantrų metų draugystės tapome sužadėtiniais“ –  netikėtą pažintį virtusią gyvenimo meile prisimena Dovilė.
 
 

Buvo išsiilgę vasaros Lietuvoje

 
Mūsų vestuvės įvyko praėjus dviems metams po sužadėtuvių. Vestuves norėjome švęsti vasarą, galima sakyti, jog taip nusprendėme ir dėl to, nes planavome kviesti savo draugus iš Jungtinės Karalystės. Jie tiek laiko girdėjo, kaip mes svajodavome apie lietuvišką vasarą, apie žalumą, ežerus, todėl būtent tai norėjome jiems ir parodyti.
 

 

Įgyvendino „neįgyvendinamą“

 
Vestuvių planavimas prasidėjo 2016 metų liepą – tuomet abu buvome grįžę į Lietuvą paatostogauti. Turėjome tik kiek daugiau nei savaitę laiko, tad pirmiausia skubėjome į Civilinės Metrikacijos skyrių Vilniuje, kad galėtume užregistruoti savo vestuvių datą ir laiką. Kadangi abu gyvename Londone, nusprendėme, jog geriausia bus susirasti vestuvių planuotoją. Norėjome surasti tokį žmogų, kuriuo galėtume visiškai pasitikėti ir kuris galėtų mūsų klaidžiojančias ir padrikas mintis sudėlioti į vieną gražią šventę. Užklausas vestuvių planuotojoms pradėjau siuntinėti dar prieš sugrįžtant į Lietuvą. Atsakymų gavau daug ir įvairių – buvo net tokių, kurios mūsų biudžetą išjuokė ir pasakė, kad surengti šventę su tokiais skaičiais neįmanoma (60 svečių, 8 tūkstančiai eurų). Tačiau planuotojas, kurios rūpinosi mūsų šventės įgyvendinimu, atradome visiško atsitiktinumo dėka – tai „Ji pasakė TAIP“ merginos. Šioms merginoms tikriausiai būsime dėkingi visą gyvenimą. Aš tikiu, kad daugelis dalykų atsitinka dėl tam tikros priežasties, todėl sutikusi šias merginas, viduje iš karto pajutau, kad mes joms pasakysime „TAIP!“.
 

 

Pasakiška šventės vieta

 
Ieškodami šventės vietos, jau gerai žinojome, ko norime – erdvios sodybos miško apsuptyje, su kiemelyje telkšančiu ežeru ir komfortiška nakvyne svečiams. Ilgai ieškoję, pasirinkome sodybą „Šamo valdos“. Tai tobula vieta – visi vestuvių svečiai gėrėjosi jos grožiu. O ką jau kalbėti apie tai, jog sodybos vadovas yra nuostabus žmogus, kuris Jums padės kiekvienu klausimu. Jis labai sklandžiai bendradarbiavo su mūsų merginomis ir visuomet buvo labai pozityvus. 
 
 
 
 
Su vyru norėjome vestuvių kvepiančių žaluma, kadangi abu buvome išsiilgę gamtos – tas labai atsispindėjo ir vietoje, ir dekore ir fotosesijoje. 
 
 

Du kartus pirko vestuvinę suknelę

 
Kai jau pati suvokiau, jog greitai ištekėsiu, bandžiau įsivaizduoti kaip norėčiau tą dieną atrodyti. Niekada nebuvau labai „mergaitiška“ mergina, todėl pūstos princesiškos suknelės ir jokių aukštakulnių nenorėjau. Svajojau atrodyti tarsi tikra miško fėja, ir šis mano noras buvo visiškai įgyvendintas. Tiesa, suknelę teko pirkti du kartus... Pirmąją suknelę įsigijau paskubomis, nes jau buvau labai pavargusi nuo ieškojimų. Tačiau girdėjau, kaip merginos džiūgauja dėl tos vienintelės svajonių suknelės, todėl nusprendusi, jog su savąja nesijaučiu ypatingai, leidausi toliau į paieškas. Dėl šio sprendimo labai džiaugiuosi, nes suknelės, kurią radau vėliau, nebūčiau keitusi į jokią kitą. Ji leido man pasijausti tikra miško fėja.
 
 

Pašėlusiai laisva fotosesija

 
Mūsų vestuvių akimirkas įamžino Guoda Varnelytė – nuostabus žmogus ir nuostabi fotografė, kuri mums laisvai leido lakstyti, skraidyti ir šėlioti. Buvo labai smagu – nors ir neišvengėme alkanų uodų antpuolio, tačiau nuotraukos gavosi labai šiltos ir mielos.
 
 
 

Patarimas būsimiems jaunavedžiams!

 
Ką norėčiau mūsų šventėje pakeisti? Visų pirma, tai norėčiau patarti būsimoms nuotakoms taip dėl visko nesijaudinti, nors tą dieną ir pati patyriau daug streso. Tiesiog ramiai mėgaukitės savo meilės švente! Kas ateis, kas neateis, ar servetėlė bus ne tokios spalvos, ar žvakė palinkus – ar tai tikrai svarbu? Juk Jūs ir Jūsų artimiausi žmonės renkasi švęsti Jūsų meilę, ir Jūsų bendro gyvenimo pradžią bei patirtas emocijas prisiminsite visą gyvenimą. Taip pat, turėtumėte kai ką žinoti apie vestuvių filmavimą. Mes su Povilu deja nieko nesamdėme, nes norėjome pataupyti, tačiau tai yra vienas iš tų dalykų, dėl kurių labai gailimės. Mūsų šventės nuotraukos labai gražios, tačiau taip norėtųsi viską prisiminti žiūrint vaizdo įrašą. Vestuvių diena praeina be galo greitai – tiek daug įvykių ir norisi viską sugauti ir išsaugoti atmintyje... Tačiau kitą rytą atsibundi ir sunku suvokti, kad šventė baigėsi, o tu galvoje vis bandai paspausti „pakartoti“ mygtuką.
 
 
Savo istorija pasidalino Dovilė ir Povilas
Nuotraukos: fotografė Guoda Varnelytė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Jaukumu ir nuoširdumu žavinti Agnės ir Vytauto šventė!

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Banner