Banner

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija
 
Galbūt jau skaitėte istoriją, kaip vyras mane nustebino pasipiršdamas Niujorke (Skaitykite Aistės ir Luko sužadėtuvių istoriją čia). Tad nieko nelaukę dar būdami Niujorke, kol laukėme skrydžių pradėjome kalbėti, kokių vestuvių norime. Iš pradžių abu labai norėjome išvažiuoti ir susituokti užsienyje, bet viduje abiems kirbėjo mintis – ar tikrai vėliau nesigailėsime, jog neturėjome tobulos vestuvių šventės su artimaisiais. Labai norėjome pasidalinti ta emocija, kuri kupina meilės, nuoširdumo bei atsidavimo ir su jais. Dėl to nusprendėme atidėti povestuvinę kelionę vėliau ir leisti sau susiorganizuoti tokią šventę, apie kokią svajojome nuo vaikystės.
 
 
 

Planavimas neprailgo

 
Metus užtrukęs pasiruošimas, neprailgo, nes labai stengėmės, kad šventė būtų jauki ir viskas vyktų nepriekaištingai. Kartu, kaip komanda, rinkomės paslaugų teikėjus ir kitas šventės smulkmenas. Buvo taip smagu! Pirmiausiai ieškojome mums svarbiausių dalykų: vietos, fotografo ir vedėjo. Manome, kad šie dalykai yra svarbiausi vestuvių organizavime, tad jų paieškai negailėjome savo laiko – ėjome į susitikimus su paslaugų teikėjais ir domėjomės rekomendacijomis.

 

Šventę padėjo sukurti profesionalai

 
Buvome išties labai patenkinti savo vestuvių fotografės pasirinkimu. Priešvestuvinė fotosesija, vestuvinė fotosesija bei užfiksuotos vestuvių akimirkos yra emocionalios, nestatiškos, kupinos spalvų ir originalių idėjų. Kiekvieną kartą kai atsiverčiam pažiūrėti nuotraukas, mes šypsomės! Fotosesijos metu galėjome būti savimi, elgtis taip, kaip kiekvieną dieną, o nuotraukos gavosi tiesiog tobulos.
Pats sudėtingiausias dalykas buvo išsirinkti vestuvių vedėją bei jo komandą, nes fotografo darbus gali pamatyti jo  socialinių tinklų paskyrose ir internetinėje svetainėje, o vedėją turi išsirinkti iš rekomendacijų. Tad bendravome tikrai ne su vienu vedėju ir galiausiai išsirinkome labiausiai mus sužavėjusi – Aurimą Cibulską ir jo komandą, kurie buvo pasiruošę atlaikyti net ir didžiausius netikėtumus.
Tiek su fotografe, tiek su vedėju bendravome viso vestuvių planavimo metu, gvildenome idėjas, ir sulaukėme labai daug palaikymo ir patarimų. Todėl dabar esame jiems labai dėkingi ir žinome, kad mūsų šventė buvo tokia puiki tik dėl to, nes bendradarbiavome su savo srities profesionalais.
 
 

Viskas vienoje vietoje

 
Šventės vietą pasirinkome atokiau nuo miesto šurmulio – vykome į Molėtus. Norėjome, kad viskas būtų vienoje vietoje ir nereikėtų skubėti.  Mūsų pasirinkta vila „Santa Barbara“ nustebino šviesumu, kokybiškų paslaugų pasiūlymu ir nuostabia gamta, be to netoli jos buvo ir mūsų fotosesijos vieta – „Molėtų observatorija“.
 
 

Įvaizdžio kūrimas nereikalavo daug pastangų

 
Kai jau turėjome svarbiausius vestuvių elementus, pradėjome puoštis ir patys. Suknelę išsirinkau Vilniuje įsikūrusioje vestuvinių suknelių studijoje „Mon Amour“. Tai buvo vienintelis salonas, kuriame apsilankiau, nes plati modelių įvairovė bei pasiūlytos sąlygos (gali pasiūti bei pataisyti suknelę pagal individualius poreikius) paliko tikrai didelį įspūdį. Susitarėme su vyru, kad jis suknelę pamatys tik per vestuves –  nors prietarais ir netikime, bet labai norėjau jį nustebinti ir manau, kad man puikiai pavyko. Vyrui kostiumą pirkome Ukmergėje, nes tik ten pardavėjai atnešus kostiumus, tereikėjo išsirinkti jam tinkantį ir patinkantį. Visur kitur pasimatuoti kostiumai buvo per dideli, per maži arba per trumpi – todėl ieškojome nestandartinių vietų. Antros dienos bei priešvestuvinės fotosesijos rūbus patikėjome „stiliusos.lt“ stilistams – visiškai nebrangiai įsigijome suknelę iš „Asos“, o vyro kostiumą iš „River Island“.
 
 

Apgalvotas vestuvių dekoras

 

Mūsų vestuvių šventę dekoravo Dovilė Bajoraitė – dekoratorė, kuri patarė, rūpinosi papuošimais, šventės kuravimu bei palaikė morališkai. Tai žmogus, kuris atliko daugiau nei privalėjo, bet su dideliu noru ir užsidegimu.
 
 

Jautri staigmena iš draugų

 
Esame labai dėkingi ir draugams Indrei Launikonytei ir Vladui Kovaliovui, kurie nustebino padovanoję pačią skambiausią ir nuoširdžiausią giesmę ceremonijos Bažnyčioje metu bei leido visiems atsipalaiduoti ir pašėlti šokių aikštelėje.
 
 
 

Saldus šventės akcentas

 
Vestuvinį tortą užsakinėjome iš „Mažosios Ragainės“ – išragavę bei išsirinkę patikusius skonius, nupiešę savo viziją, kokio torto norime, rezultatu be galo džiaugėmės. Tortas  buvo nepaprastai gardus ir gražus.
 
 

Įsimintina vestuvių kulminacija

 
Šviečiantys helio balionai, kurie vidurnaktį, kartu su mūsų svajonėmis keliavo į dangų, atvyko iš „Pono Baliono“. Ši balionų paleidimo į dangų ceremonija buvo tikrai magiška – ją prisiminsime visą gyvenimą.
 
Busimiems jaunavedžiams patartume džiaugtis kiekviena vestuvių dienos akimirka ir kiekviena patirta emocija. Mūsų puoselėta svajonė buvo įgyvendinta – ne tik mes, bet ir mūsų šventės svečiai jautė meilės kupiną atmosferą, patyrė nuostabias emocijas, o me džiaugėmės matydami šypsenas vienas kito veiduose. Šiandien su vyru esame labai laimingi pradėję naują gyvenimo etapą ir tapę šeima.
 
 

Pačios didžiausios rekomendacijos paslaugų tiekėjams:

  
Fotografė  „Miglė Radžvilaitė Photography“
Vedėjas – Aurimas Cibulskas 
Suknelių salonas „Mon Amour“
Dekoratorė Dovilė Bajoraitė
Šventės vieta –  vila „Santa Barbara“
Makiažas – Santa Bubnelytė
Šukuosena – Jevgenij Trafimov
Videografė – Akvilina Mockaitytė
 
 
Savo vestuvių istorija pasidalino Aistė ir Lukas
Nuotraukas: „Miglė Radžvilaitė Photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokias gėles rinksimės 2018 metų vestuvėms?

Kokias gėles rinksimės 2018 metų vestuvėms?

Samdyti vestuvių operatorių ar ne?

Samdyti vestuvių operatorių ar ne?

Banner