Banner

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija
 
 
Ji – Gintarė, ryški, charizmatiška, niekad nenustygstanti vietoje. Jis - Kazys, ramus ir santūrus.
Nors abiejų zodiakio ženklai yra liūtai, tačiau gyvenime jie dažniau vienas kitą papildo, o ne konkuruoja tarpusavyje. Jų pažintis įvyko vasaros festivalio metu ir nuo to laiko jie tapo neišskiriami. O neilgai trukus, juokais pradėtos nekaltos kalbos apie vestuves virto realybe.
 
 
 
Nuo pat pradžių žinojome, jog nenorime tradicinių vestuvių, nes tikime, jog kiekvienos vestuvės turi būti savitos ir ypatingos. Buvome kupini idėjų ir tuo pačiu stengėmės nei savęs nei artimųjų bei draugų neįsprausti į rėmus“ – atvirauja Gintarė.
 
  
 
Pasirinkome savo numylėtą avalynę ir, žinoma, patogią aprangą. To paties paprašėme ir svečių – būti savitais ir originaliais. Norėjome savo svečiams parodyti dėmesį, todėl vietoj stalo kortelių ant vaišių stalo padėjome kiekvieno svečio šaržą.
 
 
Pradėję planuoti šventę, pirmiausia susidėliojome prioritetus, kam skirsime didžiausią dėmesį ir daugiausiai lėšų iš mūsų vestuvių biudžeto. Mums buvo labai svarbu surasti gerą restoraną, kuriame būtų galima paragauti kokybiško ir įdomaus maisto. Radome tikrai nuostabią vietą – restoraną „Otto“ viešbutyje „National Hotel Klaipeda“. Taip pat didelį dėmesį skyrėme fotografo, operatoriaus bei, žinoma, šventės vedėjo paieškai. Tiesa, jau nuo vaikystės žinojau, jog mano vestuvių vedėjas bus Remigijus Žiogas (esame vaikystės draugai) – todėl vestuvių datą derinome ne remdamiesi skaičių magija, o pagal šio charizmatiško vedėjo laisvų dienų grafiką.
 
 
Rugsėjo 15 diena nuo šiol mums yra labai ypatinga. Ir tikime, jog ne skaičiai lemia ateitį, o du žmonės, kurie prisiekia prieš Dievą vienas kitą gerbti ir mylėti kol mirtis išskirs.
 
 
Vestuvės viršijo visus mūsų lūkesčius. Smagu, jog tiek svečiai, tiek visi šventės paslaugų teikėjai bei fotografai suprato mus ir mūsų norus. Turbūt ne kasdien pamatysite nuotaką su rožiniais conversais išeinančią iš bažnyčios!
 
 
 
Ir pabaigai, palinkėjimas būsimoms nuotakoms – būkite savimi, kurkite savo tradicijas, svajokite ir būkite laimingos!
 
 
 

Didžiausios rekomendacijos:

 
Restoranas: Otto (National Hotel Klaipeda)
Vestuvių vedėjas: Remigijus Žiogas
Fotografas: agphoto.lt
Suknelė: DJ boutique
 
Savo istorija pasidalino Gintarė ir Kazys
Nuotraukos: „agphoto.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Banner