Banner

Gintarė ir Tomas – dvejos vestuvės per tris su puse mėnesio!

Gintarė ir Tomas – dvejos vestuvės per tris su puse mėnesio!
„Su Tomu susipažinome dar mokykloje – kažkas sužibėjo abiejų akyse taip, kad vienas kitą pastebėjome ir negalėjome pamiršti. Ilgai bendravome, pirmiausia tapome geriausiais draugais, vienas kitam viską išsipasakojome ir tuomet vieną dieną netikėtai supratom, kad vis dėlto geriausiais draugais mums būti nebepakanka. Taip prasidėjo mūsų meilės istorija, nors ir anksti, tačiau užtikrintai nuo pat pirmųjų dienų“- su šypsena pirmąsias meilės užuominas savo vyrui Tomui prisimena Gintarė.
 
 
 

Pasipiršo po aštuonerių metų draugystės

 
Per visus kartu praleistus metus girdėjome visko: „jūs dar jauni“, „dar viskas pasikeis“, „bus kitų vaikinų, merginų“, „baigsit mokyklą pasikeis interesai“, „baigsit universitetą pasikeis gyvenimo tikslai“ – taip, jie buvo teisūs, pasikeitė ir interesai ir gyvenimo tikslai, bet jie keitėsi mums augant, bręstant kartu ir jie tapo bendri. Mes užauginome vienas kitą kaip asmenybes ir didžiuojamės šiuo darbu, nes tapome visai neblogais žmonėmis. Po aštuonių metų draugystės, baigus universitetą ir išvykus kartu atostogauti, sulaukiau pasiūlymo tekėti ir neturėjau visiškai jokios abejonės.
 
 

Planuoti vestuvių neskubėjo

 
Iš pradžių nesirinkome jokios vestuvių datos, norėjome, kad viskas klostytųsi natūraliai, kad nebūtų jokio vestuvių planavimo streso. Tais metais persikėlėme gyventi į kitą šalį, todėl nežinojome, kaip mums seksis ir nenorėjome sau sukelti dar didesnio streso su vestuvių planavimu. Tačiau viskas vyko nepaprastai sklandžiai ir 2017 metų kovo mėnesio gale nusprendėme, kad norime liepos mėnesį tuoktis. Sakysite, kokia nesamonė, juk neįmanoma spėti suplanuoti vestuvių per tris su puse mėnesio! Tačiau galiu užtikrinti, jog labai norint tikrai įmanoma ir net ne vienerias!
 

Nesirinko populiarių paslaugų teikėjų

 
Žinoma, viskas priklauso nuo to, ko norite. Jei norite populiariausių sodybų, pačių žymiausių fotografų – taip, tai būtų sunkiai įmanoma. Tačiau mes rinkomės vietas, kurios nėra populiariausios, bet mums nuostabiai gražios, o fotografę išsirinkome remdamiesi rekomendacijomis – jauna, tačiau perspekyvi fotografė Monika („Monika Sutkute photography“), kurios darbais likome išties sužavėti. Norėjome gražių romantiškų nuotraukų, kurių centre būtume kartu ir vienas kito neužgožtume, o nuotraukose spinduliuotų meilė, kurią tądien ir šventėme.
 
 

Išsvajota princesiška suknelė

 
Suknelę buvau nusižiūrėjusi internete. Susiradau tos firmos atstovybę mieste, kuriame gyvenu ir ją pasimatavusi supratau, kad ji mano. Tiek ir užteko, kad įsitikinčiau, jog radau savo romantišką ir princesišką suknelę. Yra daug nuomonių apie princesiškas sukneles – aš manau, jei ji neperkrauta, gali atrodyti tikrai nuostabiai. Juk kada daugiau pasijausi princese, jei ne per savo vestuves – tikriausiai, jog tai vienintelis kartas gyvenime ir aš norėjau jį išnaudoti.
 
 

Daugiau nei vienerios vestuvės!

 
Vestuves nusprendėme daryti ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje. Tiesa, vestuvės Ispanijoje – mūsų pačių pasirašyti įžadai vienas kitam, tad tai nebuvo oficialu. Tačiau išsirinkome datą sutampančiais skaičiais, pasirinkome gražų švyturį ant Viduržemio jūros kranto uolos, apsivilkau baltą, ilgą ir lengvą suknelę bei pasidariau puokštę iš rausvų ir baltų ispaniškų gėlių. Ši ceremonija buvo tik mūsų dviejų, turėjome liudininkus, kurie buvo šiek tiek atokiau, bet patys gražiausi žodžiai ir pasižadėjimai buvo išsakyti asmeniškai vienas kitam. Kai grįžome į Lietuvą, į savo oficialias vestuves, buvome puikiai pailsėję ir laimingi.
 
 
 

Sužavėjo gamtos grožis

 
Lietuvoje vestuvių ceremonija vyko Kudirkos Naumesčio bažnyčioje, o šventė sodyboje ant Nemuno kranto „Nemuno Vingis“. Sodyba puikiai įrengta, tačiau labiausiai mus papirko kraštovaizdis – jis buvo tobulas. Prisiminus vestuvių šventės vakarą, nuostabų saulėlydį ir gamtos grožį apima nepaprastas jausmas.
 
 

Netobulai žavios akimirkos

 
Sakydama, jog viskas vyko tobulai ir sklandžiai – meluočiau. Daug kas vyko ne taip kaip planuota: mus sutuokė visai ne tas kunigas, kurio tikėjomės, einant prie altoriaus tėtis nuolat lipo ant suknelės, fotosesijos metu dūmai graužė akis ir nebuvo kuo kvėpuoti, o dekoratorė salę papuošė ne taip, kaip aš norėjau. Tačiau aš buvau nusiteikusi džiaugtis ir švęsti savo dieną, todėl į visas nepavykusias smulkmenas nekreipiau dėmesio – džiaugiausi, šypsojausi ir išnaudojau kiekvieną tos dienos minutę. To paties linkiu ir visoms kitoms būsimoms nuotakoms!
 
 
Savo istorija pasidalino Gintarė ir Tomas
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Banner