Banner

Neeilinis pasiūlymas vestuvėms „Karklėnų sodyboje“!

Neeilinis pasiūlymas vestuvėms „Karklėnų sodyboje“!

 

 Pirmą kartą toks puikus pasiūlymas! Švęskite savo įsimintiniausią gyvenimo šventę „Karklėnų sodyboje“. Suorganizuosime Jums šventę nuo A iki Z! Patikėkite savo vestuves mums, atsipalaiduokite ir su šypsena veide laukite didžiosios dienos!

*Pasiūlymas galioja tik sausio 16-30 dienomis pasirašytoms sutartims.

 

 

Miškų ošimo ir žavaus upelių čiurlenimo apsuptyje įsikūrusi  moderni ir šiuolaikiška „Karklėnų sodyba“ – viskas, ko Jums reikia neužmirštamai vestuvių šventei.  

„Karklėnų sodyba“ siūlo net 3 vestuvėms pritaikytas sodybas įvairaus dydžio šventėms  – „Didžioji Karklėnų sodyba“ talpina iki 200 svečių, „Mažoji Karklėnų sodyba“ iki 60 asmenų, o šviesioje ir jaukioje „Karklėnų oazėje“ vestuves gali švęsti iki 80 žmonių. Kad po linksmos šventės  Jūs ir Jūsų svečiai galėtų kokybiškai pailsėti, „Karklėnų sodyboje“ yra įrengta net 120 komfortiškų miegojimo vietų. Šventės vietoje pasirūpinama ir individualiu dekoru, kuris kiekvienai erdvei suteikia išskirtinės prabangos bei elegancijos. Gardus, profesionaliai paruoštas maistas džiugins ne tik savo skoniu, bet ir precizišku pateikimu, na o malonus ir paslaugus personalas pasirūpins visišku Jūsų vestuvių vakaro koordinavimu, todėl Jums neteks sukti galvos dėl nereikšmingų smulkmenų, galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis švente.  

Sodybos šeimininkai suteiks Jums visokeriopą pagalbą planuojant šventę ir padės įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius – tam, kad vestuvių planavimo patirtis būtų maloni, o šventė tokia, apie kokią visada svajojote!

Karklėnų sodyba- čia Jūsų tobula šventė!

Daugiau informacijos apie sodybą rasite ČIA: „Karklėnų sodyba“

Pranešimą pateikė „Karklėnų sodyba“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Renkamės šventės vietą 2020 metų vestuvėms!

Renkamės šventės vietą 2020 metų vestuvėms!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Banner