Banner

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

 

Visi vestuvių planavimo rūpesčiai atrodo daug paprastesni, kai gali pasitarti su kitomis nuotakomis! Būtent todėl žurnalas „Santuoka.lt“ ir jaunavedžių portalas „Vestuviupartneris.lt“ sukūrė naują FACEBOOK nuotakų grupę - NUOTAKOS REKOMENDUOJA. Ieškai paslaugų teikėjų, niekaip negali surasti aktualios informacijos apie vestuvių planavimą, o gal nori pabendrauti su kitomis būsimomis ar net buvusiomis nuotakomis ir pasidalinti savo patirtimi - prisijunk prie sparčiai augančios nuotakų bendruomenės!

 

GRUPĖ „NUOTAKOS REKOMENDUOJA“ LAUKIA:
 
- Būsimų nuotakų, kurios šiuo metu planuoja savo vestuvių šventę, ieško paslaugų teikėjų, rekomendacijų, patarimų ir nori diskutuoti su kitomis nuotakomis visais su vestuvių planavimu susijusiais klausimais.
- Buvusių nuotakų, kurios nori pasidalinti savo vestuvių istorijomis, rekomendacijomis, patarimais būsimoms nuotakoms.
- Paslaugų teikėjų, kurie domisi, kas šiuo metu aktualu nuotakoms ir nori padaryti gražiausią jų gyvenimo dieną dar įsimintinesnę.
 
 
PRISIJUNK PRIE GRUPĖS IR TAPK ŽURNALO VIRŠELIO VEIDU!
 
Ne paslaptis, jog žurnalo „Santuoka.lt“ ir „Santuoka katalogo“ viršelius puošia tikrų jaunavedžių nuotraukos. Kaip tapti žurnalo viršelio veidu? Prisijunkite prie grupės „NUOTAKOS REKOMENDUOJA“ ir pasidalinkite savo vestuvių nuotraukomis (su prierašu - DALYVAUJAME ATRANKOJE). Visos tokiu būdu grupėje pasidalintos nuotraukos dalyvaus viršelio atrankoje. Su atrinktomis nuotakomis (poromis) susisieksime asmenine žinute.

 
TAVO VESTUVIŲ ISTORIJA GALI BŪTI PUBLIKUOJAMA ŽURNALE AR PORTALE VESTUVIUPARTNERIS.LT!
 
Jei pasidalinote savo vestuvinėmis nuotraukomis grupėje „NUOTAKOS REKOMENDUOJA“ taip pat dalyvaujate ir vestuvių istorijų atrankoje. Atrinktos vestuvių istorijos su Jūsų sutikimu gali būti publikuojamos žurnale „Santuoka.lt“, kuris praduodamas didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose ir populiariame jaunavedžių portale „Vestuviupartneris.lt“.
 
Grupėje „NUOTAKOS REKOMENDUOJA“ nuolat skelbiama informacija apie vykstančias atrankas ir skelbiamos nuotakos, kurių vestuvinės nuotraukos yra atrenkamos į naujausią žurnalo numerį.

TIK PATIKIMŲ PASLAUGŲ TEIKĖJŲ REKLAMA
 
Savo paslaugas reklamuoti grupėje „NUOTAKOS REKOMENDUOJA“ gali tik administratorių patvirtinti paslaugų teikėjai. Dėl galimybės reklamuotis grupėje kreipkitės el. paštu info@santuoka.lt.

Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Žinomi paslaugų teikėjai stilingai uždarė vestuvių sezoną!

Žinomi paslaugų teikėjai stilingai uždarė vestuvių sezoną!

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Banner