Banner

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?
 
 
Priesaika ir žiedų sumainymas, tėvų sutikimas, pirmieji sveikinimo žodžiai – svarbių ir įsimintinų akimirkų Jūsų vestuvių dieną yra tikrai ne viena. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti dar vieno, ypač magiško momento – vidurnakčio, kai prasideda pirmoji Jūsų bendro gyvenimo para. Kaip ją paminėti ir kokią dar prasmę ji turi pataria „jusurenginiai.lt“ renginių vedėjas Haroldas Urbonavičius bei „Pinjata“ vestuvių planuotojos Justina ir Aistė.
 
 
 
 

Metas kai pildosi palinkėjimai


„Be jau minėtos pirmosios bendros paros pradžios, jaudinančio persivertimo į „pirmą naują žmonos ir vyro dieną“, vidurnaktis turi ir daugiau magijos: juk žmonės nuo seno tiki, kad vidurnaktį pildosi norai, linkėjimai, netgi moliūgas gali virsti karieta“, – šypsosi Haroldas. „Būtent todėl vidurnaktį dainuojame „Ilgiausių metų“, daužiamės šampano taurėmis linkėdami didelės sėkmės ir vykdome kitus palinkėjimų ritualus“. „Prasmės gilumas labai priklauso ir nuo to, kokią žinutę ar idėją nešė visa šventės diena ir vakaro programa bendrai. Todėl vieni rinksis fejerverkus ir šampaną, kiti džiaugsis gintaro dulkių ceremonija, o treti – desertų šou“, – atsakymą papildo „Pinjata“ merginos.
 


Dar viena akimirka sutelkti išsibarščiusius svečius


Vidurnaktį ne viena svita jau būna įsišėlusi šokiuose, žaidimuose ar pokalbiuose su senai matytais giminaičiais, todėl 12 valanda yra puiki proga dar kartą visus sukviesti į vieną vietą. „Dažnai, ypač darant gintaro dulkių palinkėjimą, tai yra viena jautriausių akimirkų: susimąstę ir žiūrėdami į ugnį žmonės ištaria daug šiltesnių, prasmingesnių ir taiklesnių linkėjimų negu oficialioje dalyje prie stalo“, – įžvelgia patyręs renginių organizatorius Haroldas. „Gintaro dulkių ceremonija yra gana rami, tarsi trumpas sustojimas prieš šokius iki paryčių. Pastebėjome, jog ratas aplink laužą šiek tiek mistifikuoja ir suteikia etnografinį atspalvį šventės finalui“, – įžvalgomis dalinasi planuotojos.

Tinkama akimirka nustebinti jaunuosius


Prasidėjus neoficialiai vestuvių daliai, visi jaučia tarsi tam tikrą palengvėjimą: amžina meile prisiekta, sveikinimai eina į pabaigą, dovanos išdalintos... Būtent todėl vidurnaktis yra puikus momentas dar vienai, o galbūt net pagrindinei staigmenai: stebinti gali tiek svečiai jaunuosius, tiek jaunieji svečius. „Patys populiariausi vidurnakčio atributai žinoma, yra šampanas ar net visa šampano piramidė, torto pjovimas, įvairios šaltos ugnys, turint didesnį biudžetą dažniausiai pasirenkami fejerverkai, ugnies šou, įvairūs muzikiniai pasirodymai. Norintiems suorganizuoti dar neįprastesnę staigmeną rekomenduočiau balerinos pasirodymą šviečiančiuose debesyse ir muzikinį šviečiančio drono skrydį“, – pasakoja Haroldas, o Justina ir Aistė išskiria ir tokias šiuolaikines galimybes kaip:

• Dirbtinio sniego šou;
• Ledo šou;
• Lazerių šou;
• Dujų (sauso ledo) šou;
• Šviesos ir UV šou;

Ir, žinoma, ragina nepamiršti tradicinio puokštės metimo – juk vestuvių estafetę kažkam reikia perduoti!     
 
Pranešimas spaudai
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

7 ženklai, rodantys, kad radote savo išrinktąjį!

Ikoniškas nuotakos aksesuaras sugrįžta!

Ikoniškas nuotakos aksesuaras sugrįžta!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Banner