Banner

Naujas žurnalo „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

Naujas žurnalo „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

 

Nuo vasario 13 dienos didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose ir knygynuose jau galite įsigyti naujo vestuvinio žurnalo „Santuoka.lt“ antrąjį numerį! Nuo stilingo jaunikio įvaizdžio iki užburiančios gėlių magijos – šiame žurnalo „Santuoka.lt“ numeryje rasite visą aktualiausią informaciją, kuri padės Jums susikurti įspūdingą ir neužmirštamą vestuvių šventę. Be to, šventę planuoti bus dar paprasčiau, nes prie kiekvienos žurnale pateiktos idėjos rasite ir paslaugų teikėjų kontaktus! Žurnalą galite įsigyti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose ir knygynuose iki 2018 metų birželio mėnesio. Žurnalo kaina 2,99 Eur.

 

„Žydintis, gaivus ir žaismingas pavasaris pranašauja ilgai lauktą vestuvių sezono pradžią. Todėl šiandien pats laikas atlikti visus svarbius darbus ir įgyvendinti seniai puoselėtas svajones. O juk būtent viena iš šių svajonių ir yra nuostabi vestuvių šventė. Nesvarbu, kokioje vestuvių planavimo stadijoje šiuo metu esi, su naujuoju žurnalo „Santuoka.lt“ numeriu savo šventę suplanuosi paprastai ir greitai! Čia rasi daugybę patikimų paslaugų teikėjų, kurie nuo Tavo pečių perims visus rūpesčius ir padės sukurti neužmirštamą šventę! Be to, naujame žurnalo „Santuoka.lt“ numeryje sužinosi visas 2018 metų vestuvių tendencijas, kurios labai praplės Tavo šventės viziją. Na, o artėjančios šventės proga, žurnalas pražys įvairiaspalviais gėlių žiedais – nuo nuotakos puokščių ir butonjerių iki gėlių horoskopo. Neužmirškime ir jaunikių! Tavo būsimas vyras šiame numeryje sužinos kaip vestuvių dieną atrodyti nepaprastai elegantiškai ir žavingai! Na ir galiausiai – kuo ypatingas šis žurnalo „Santuoka.lt“ numeris? Šis žurnalas kvepia naujomis idėjomis, todėl Tu jo nenorėsi paleisti iš rankų! Viskas tam, kad vestuvių planavimas Tau būtų kupinas maloniausių emocijų! “ – žurnalo redaktorė Karolina.
 
Už be galo nuoširdų, jaukų ir meile alsuojanti viršelį dėkojame nuostabiai porai – Ingai ir Eduardui Ryčiui bei puikiems fotografams Nerijui ir Gintarei (Nerijus&Gintarė photography)
 
Kokias temas rasite šiame žurnalo numeryje, sužinokite pavartę žemiau pateiktą žurnalo demo versiją!
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Visiškai naujas vestuvinis žurnalas „Santuoka.lt“ jau prekyboje!

Visiškai naujas vestuvinis žurnalas „Santuoka.lt“ jau prekyboje!

Pasirodė naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Pasirodė naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Banner