Banner

Spalvų horoskopas vestuvėms - kokia spalva tinka Jūsų šventei?

Spalvų horoskopas vestuvėms - kokia spalva tinka Jūsų šventei?
 
 
Šiandien jau gana retai jaunavedžiai pasirenka savo vestuvėse naudoti tik vieną spalvą – kelių spalvų derinys atrodo daug natūraliau ir suteikia kur kas didesnę pasirinkimo laisvę. Tačiau ar žinojote, kad kiekvienam zodiako ženklui tam tikra spalva gali atnešti sėkmę? Astrologė Lilija Banaitienė pasidalino savo įžvalgomis, kokias spalvas savo šventei turėtų rinktis kiekvienas zodiako ženklas, kad vestuvių diena praeitų be nesklandumų, o santuoka būtų laiminga ir darni.
 
 
 

AVINAS

 
Avino zodiako ženklo atstovams 2018 metų vestuvėse patariama rinktis rožinės spalvos akcentus. Šios spalvos ir jos atspalvių detalės Jūsų šventei suteiks išskirtinio žavesio ir romantikos!
 

JAUTIS

 
Jaučiams taip pat kaip ir avino ženklo atstovams vestuvėms puikiai tiks rožinė spalva. Tačiau po šiuo ženklu gimusiems jauniesiems labai pasisekė, nes sėkmę jiems neš ir nuo seno vestuvių karaliene tituluojama balta spalva.
 
 

DVYNIAMS


Dvyniams 2018 metais sėkmingiausios bus karališka mėlyna, žalia bei dramblio kaulo spalva. Šios spalvos Jūsų vestuvėms suteiks išskirtinės prabangos ir ekstravangancijos įspūdį!
 

VĖŽYS

 
Vėžio ženklo atstovams 2018 metais puikiai tiks samanų ir indigo spalvos. Šios spalvos Jūsų santuokai atneš laimės, pastovumo ir abipusio atsidavimo.
 

LIŪTAS

 
Liūto ženkle gimę jaunieji turėtų rinktis žalius ar rausvus šventės akcentus. Žalia spalva Jūsų santuokai suteiks harmonijos, o štai raudona didžiulės aistros. Galite būti tikri, jog Jūsų lauks labai įdomus santuokinis gyvenimas!
 

MERGELĖ

 
Mergelės 2018 metais savo šventėje turėtų naudoti violetinės ir baltos spalvos akcentus. Šiam ženklui pasisekė – juk balta spalva yra laikoma vestuvių šventės karaliene, tad, matyt, sėkmė vedybiniame gyvenime, šio ženklo atstovus lydės bet kokiu atveju!
 
 

SVARSTYKLĖS

 
Jei gimėte po šiuo zodiako ženklu, 2018 metų vestuvėms turėtumėte rinktis salotinės ar ryškiai mėlynos spalvos atributiką. Šios spalvos užtikrins, kad vedybiniame gyvenime niekada nestigtų energijos ir ryžto kartu įgyvendinti visas Jūsų svajones.
 

SKORPIONAS

 
Darną, ramybę ir pasitikėjimą savimi vestuvių dieną Jums padės pasiekti karališka mėlyna, koralų bei samanų spalvos ir jų atspalviai. Šios spalvos Jūsų vestuvėms suteiks išskirtinės prabangos, be to jos gali būti puikiai suderinamos ir tarpusavyje.
 

ŠAULYS

 
Šauliams vestuvėse patariama rinktis rožinės arba salotinės spalvos akcentus. Pasirinkę šias spalvas savo šventei suteiksite žaismingumo ir modernumo. Be to, rožinė spalva yra nesibaigiančios meilės ir romantikos simbolis!
 
 

OŽIARAGIS

 
Ožiaragių vestuvinę atributiką turėtų papildyti rudos spalvos akcentai. Tam puikiai tiks medžio detalės. Ruda spalva simbolizuoja stabilumą ir ramybę, jaukumą – būtent su šiomis savybėmis turėtų būti susijusi ir Jūsų santuoka.
 

VANDENIS

 
Vandeniai savo vestuvėse turėtų derinti baltą ir žalią spalvas. Šių spalvų derinys Jūsų zodiako ženklui 2018 metais bus ypač sėkmingas, o santuokai suteiks harmonijos ir nuoširdumo. Žalia spalva nuo seno laikoma gyvybės simboliu – tad galbūt ji bus ir pagausėsiančios šeimos pranašas?


ŽUVYS

 
Žuvims 2018 metais sėkmę neš violetinė ir mėlyna spalva. Pasirinkę šias spalvas savo vestuvėms suteiksite prabangos ir brandumo. Na, o violetinė spalva Jus įkvėps besąlygiškai ir nesavanaudiškai meilei!
 
Horoskopą parengė astrologė Lilija Banaitienė
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Banner