Banner

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)
 
 

Venera bus mergelės ženklo 24 laipsnyje. Rugpjūčio 7 dieną ji pereina į svarstyklių ženklą – čia jos pozicija stipri, harmoninga. Labai svarbūs bus tarpusavio santykiai – venkite vulgarumo, familiarumo, įkyrumo.

 

 

 

 

Avinas

 

Meilės ir šeimos reikalai bus aktualūs ir sėkmingi. Santykiuose vyraus nuoširdūs jausmai. Sėkmingas metas vedyboms. Tinkamas metas deryboms, galite kreiptis į vadovybę dėl paaukštinimo. Labai patartina gydyti akis, ausis, atlikti plastines operacijas. Atkreiptike dėmesį į savo endokrininę sistemą ir  inkstus – jie  gali tapti jautresni.

 

 
 
 

Jautis

 

Asmeninio gyvenimo dangų nušvies malonių akimirkų spinduliai. Sėkmė lydės finansininkus. Visgi savijauta nebus gera – pasirūpinkite savimi, nes gali parklupdyti peršalimo ligos.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Jūsų pasitikėjimas savimi ir gera nuotaika neleis elgtis su jumis nepagarbiai. Ieškantiems antrosios pusės, pažintis gali įvykti keliaujant.

 
 
 
 

Vėžys

 

Meilėje vyraus romantiški atspalviai. Antroje mėnesio pusėje galite sulaukti Jums labai svarbių žinių. Šalia jausite stiprią antrosios pusės paramą.

 
 
 
 

Liūtas

 

Asmeniniame gyvenime tikėtinos naujos pažintys, santykiai klostysis kiek vangokai, todėl imsite abejoti savo pasirinkimu. Jausitės nesuprasti partnerio arba išgyvensite kaltės jausmą, nors vargu ar jūs pats esate kuo nors kaltas.

 
 
 
 

Mergelė

  

Meilės vandenis drums delsimas, jausitės nesuprasti partnerio – antroji pusė turi planų, tačiau kol kas mąsto ir tyli. Vienišių laukia pažintis su autoritetingu asmeniu, kuris turės didelę reikšmę jūsų gyvenime.

 

 

 

Svarstyklės

 

Įvertinkite savo santykius, kad į ateitį žengtumėte tvirtai žinodami, į kokį petį galite atsiremti. Galite sulaukti prisipažinimo iš draugo, kurį pažįstate daug metų.

 
 
 
 

Skorpionas

 

Gali apniukti asmeninio gyvenimo dangus. Aiškinsitės garsiai, tačiau tai – ne pabaigos laikas. Sudarius paliaubas, atminkite tai dėl to, kad lindite savo urvelyje ir nieko nenorite keisti.

 
 
 
 

Šaulys

 

Nors spaus kasdieniniai darbai ir įsipareigojimai, mintis užvaldys nauja pažintis. Aistra bus stipresnė už pareigos jausmą – o tai neabejotinai atsilieps darbinei veiklai. Kadangi santykiams laikas palankus laukia ilgalaikiai ir stiprūs ryšiai, todėl nepraleiskite progos tuo pasinaudoti.

 
 
 
 

Ožiaragis

 

Vienišiems patartina būti apdairiems su nauju pažįstamu ar pažįstama, nes vienas neatsargus manevras gali būti pražūtingas. Retai kuriam pavyksta skristi lyg paukščiui aukštyn.

 

 

 

Vandenis

 

Tikėtini nesutarimai su mylimu žmogumi. Vienišoms širdims pažinčių geriau neieškoti. Šis mėnuo praeis ramiai, nekeldamas didelės įtampos.

 

 

 

Žuvys

 

Bus svarbu išsiaiškinti, kas jus sieja su antrąja pus – nuoširdūs jausmai ar išskaičiavimas. Slapukavimas yra skirtas tikrai ne jums – bet kokia nuslėpta smulkmena gali išprovokuoti laviną kaltinimų ar priekaištų.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl verta organizuoti vestuves po atviru dangumi?

Kodėl verta organizuoti vestuves po atviru dangumi?

Kaip teisingai pasiruošti pirmajam šokiui?

Kaip teisingai pasiruošti pirmajam šokiui?

Banner