Banner

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)
 
 
 

Venera mėnesio pradžioje bus svarstyklių ženkle, po rugsėjo 9 ji pereis į skorpiono ženklą ir juo judės iki mėnesio pabaigos. Svarstyklių ženkle veneros pozicija bus harmoninga, palanki daugeliui darbų ir santykiams megzti. Venerai perėjus į skorpiono ženklą, jos pozicija bus prastesnė – labai aistringa, tačiau pavydi, kerštinga.

 

 

 

 
Avinas
 

Vienišiai nesėdėkite sudėję rankų – jūsų laukia įdomios  ir intriguojančios pažintys. Vairuojantys būkite atsargūs kelyje – padidėjęs avaringumas. Kelionė gali baigtis ne taip sėkmingai kaip tikėjotės – teks pagulėti savaitę ar kitą namuose.

 

 
 
 
Jautis
 

Asmeniniame gyvenime didelę įtaką darys gebėjimas atvirai išsakyti savo jausmus. Darbe stenkitės numatyti konkrečius darbus, kad kuo mažiau laiko nueitų veltui. Daugiau laiko praleiskite gamtoje.

 
 
 
 
 
Dvyniai
 

Asmeninius santykius puoselėkite ir saugokite – mylimas žmogus gali kentėti dėl jūsų tylos ar ignoravimo. Darbinėje veikloje jums pasitarnaus Jūsų pažintys ir geri santykiai su aplinkiniais, galite sulaukti labai viliojančių pasiūlymų. 

 
 
 
 
Vėžys
 

Jeigu ryšiai su artimu žmogumi prigesę, tinkamas metas juos atgaivinti. Darbe stenkitės išlikti taikūs ir ramūs, susidarykite aiškią dienotvarkę ir jos laikykitės. Saugokitės apsinuodijimo maistu.

 
 
 
 
 
Liūtas
 

Vienišiai būkite budrūs – galite sutikti tą vienintelį. Darbe stenkitės būti atviri, laiku ir vietoje išsakykite tai, kas jus jaudina ar ką norite pakeisti. Puikus metas mokytis. Puikus periodas atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą.

 
 
 
 
Mergelė
  

Asmeniniame gyvenime venkite konfliktinių situacijų. Darbe pasistenkite būti lankstesni atsižvelkite ir  į kitų žmonių poreikius, nes  tik dirbdami komandoje pasieksite norimų rezultatų. Saugokitės žarnyno infekcijų.

 

 

 
Svarstyklės
 

Nauji santykiai gali būti dviprasmiški, venkite paslapčių ir siekio dominuoti. Darbe laukia nedidelė staigmena, būsite paaukštinti arba gausite pelningą užsakymą. Jausite kur galite investuoti savo jėgas ir finansus. Saugokitės virusinių infekcijų.

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Meilės fronte būsite vieni, bet ne vieniši – tokie norėsite būti, Gali išaiškėti jūsų paslaptys. Pasistenkite apdairiai elgtis su pinigais, neleiskite veltui nė vieno euro, nes būsite labiau linkę išlaidauti nei kaupti. Gali kilti minčių keisti darbą ar išeiti ilgalaikių atostogų. Jeigu nepradėjote sportuoti pats laikas pradėti.

 
 
 
 
Šaulys
 

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, tik  pasistenkite nepainioti asmeninių santykių su darbu. Džiaukitės savo sėkme ir pasistenkite pradžiuginti tuos, kuriems ne taip gerai sekasi. Įvykiai suksis tarsi švytuoklė – nuo pakilimo aukštyn iki kritimo žemyn. Pasaugokite sveikatą, ypač jeigu turite polinkį į priklausomybes.

 
 
 
 
Ožiaragis
 

Asmeniniame gyvenime jausmai tiesiog žydės. Geras laikas Jūsų karjerai.  Imkitės darbų, nes   ką padarysite dabar kartu su bendradarbiais vienoje komandoje padės jums kilti karjeros laiptais. Vienintelis dalykas, kuris gali kelti nerimą – sveikata.

 

 

 
Vandenis
 

Visos mintys bus užimtos širdies reikalais. Rūpesčių kels pinigai – galite nuostolingai investuoti. Darbinėje veikloje nusimato ne viena kliūtis, apeiti nepavyks, pasistenkite ramiai sulaukti, kol jos pačios pasitrauks. Saugokite virškinimo traktą.

 

 

 
Žuvys
 

Santykiams leiskite vystytis sava vaga, neskubinkite įvykių, net jei kantrybės turite nedaug. Geras laikas ieškoti naujų partnerių, nauja partnerystė bus gana perspektyvi, todėl pasistenkite pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis. Santykiai su kolegomis ir vadovais bus taikūs, palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones. 

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Banner