Banner

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

 

 
 
 

Venera mėnesio pradžioje bus Skorpiono ženkle, o spalio 5 dieną ji pradės judėti reveransu. Taip ji judės iki spalio 31 dienos. Veneros pozicija šiame ženkle aistringa, tačiau kerštinga ir gana kompleksuota. Judėdama reveransu ji skatina įvairių santykių aiškinimąsi, tad šiuo periodu svarbu nepradėti neapgalvotų, paviršutiniškų santykių. Venkite didelių investicijų, išlaidavimo.

 

 

 
Avinas
 

Šis mėnuo  jums atneš sėkmę meilėje, tik sugebėkite rasti tinkamus žodžius jausmams išreikšti ir stenkitės tinkamai juos realizuoti. Dalykite gerumą aplinkiniams netaupydami ir negailėdami vidinės šilumos. Grąža bus milžiniška. Nesivelkite į ginčus, daugiau ilsėkitės. Būkite atidūs tvarkydami finansinius dokumentus, jeigu svajojate apie paukštinimą, galite drąsiai kreiptis į vyresnybę, daugiau laiko praleiskite gryname ore, stenkitės gerai išsimiegoti. Jeigu norite išvengti galvos skausmo, mokėkite derinti darbą ir poilsį, tada jūsų savijauta bus puiki.

 

 
Jautis
 

Jus kamuos ypač dideli troškimai, pradėti ką nors svarbaus, reikšmingo. Norėsite iš esmės atnaujinti savo gyvenimą, tačiau nutraukti ryšių su senais partneriais neskubėkite nes užmegzti ilgalaikius meilės ryšius šiuo metu nėra palankus laikas. Stenkitės neišlaidauti, o kuo efektyviau naudoti jau turimus resursus. Profesinėje Daugiau judėkite, juk ilgi pasivaikščiojimai tikrai jums išeis į naudą stiprinant organizmą bei padės atgauti jėgas po sunkios darbo dienos.

 
 
 
Dvyniai
 

Asmeniniai santykiai patirs lūžį –  jei taip nutiko nebandykite sulaikyti antros pusės. Susitaikykite su tuo, kas vyksta ir pavyks pereiti dar vieną jums paruoštą kliūčių ruožą. Palanku vykti į keliones, sudaryti verslo sutartis. Džiugins finansiniai reikalai, galite gauti papildomų pajamų arba imsitės laikino papildomo darbo. Laikas pagalvoti apie naujus mokslus ar dažniau atsiversti gyvenimo išminties knygas. Saugokitės rankų ir pirštų traumų. Daugiau laiko skirkite sau bei poilsiui.

 
 
 
Vėžys
 

Gali lydėti baimė, nerimas, vis dėl to imsite atsigauti. Tai palankus mėnuo meilei, šiuo laikotarpiu sutiktas žmogus jums žada tvirtus ir gražius jausmus. Darbe teks plušėti ir įkopti ne į vieną aukštą kalną. Darbai eisis sunkiai, kartais tai bus dėl aplinkinių nepareigingumo, kartais dėl jūsų pačių nenoro vargintis. Pasrūpinkite sveikata – palankus laikas vandens ir SPA procedūroms, tačiau neužmirškite kad tik teigiamos emocijos yra jūsų sveikatos pagrindas.

 
 
 
Liūtas
 

Asmeniniai santykiai patirs lūžį – jei antroji pusė susiruošė išeiti, nebandykite jo sulaikyti. O jei į jūsų gyvenimą atėjo naujas žmogus, jis gali būti jums skirtas likimo. Gana neramus fonas lydės ir darbe ypač susijusiame su finansais bei finansinių dokumentų tvarkymu. Neaštrinkite situacijos naujais konfliktais o įdėkite daugiau jėgų, kad rastumėte su pasauliu taikesnį, nuoširdesnį santykį. Nepatartina imtis naujų darbų, verčiau užbaikite tai, ką jau esate pradėję. Gal ir nepulsite aktyviai sportuoti, tačiau daugiau laiko praleisite gryname ore, užsukite į baseiną.

 
 
Mergelė
  

Nemažą palaikymą gausite iš draugų, lengvai seksis užmegzti naudingas pažintis,  malonių staigmenų pažers ir  jūsų antroji pusė. Atminkite, jog būtent šiuo periodu jums svarbu pasitikėti ir vystyti jums rodomus jausmus. Darbe rizikingus sprendimus atidėkite ateičiai, galite pridaryti klaidų ir patirti nuostolius. Meditacija, joga vandens procedūros  bei pasivaikčiojimai gamtoje , sutiprins jūsų pasitikėjimą savo jėgomis.

 

 
Svarstyklės
 

Asmeniniame gyvenime susikurkite šventę. Jei mylimas žmogus pasyvus, nebijokite imti iniciatyvą į savo rankas. Svarbiausia , kad abiems būtų gera. Gana sudėtingai formuosis ryšiai su užsieniu ir tik teisingai pasirinkta kolektyvinio darbo kryptis, idėjinis šio darbo atnaujinimas padės pasirūpinti savimi. Saugokite savo inkstus, venkite kaloringo maisto, kuris apkrauna kepenų darbą.

 
 
 
Skorpionas
 

Asmeninis gyvenimas nušvis naujomis spalvomis, šis mėnuo įneš daug romantikos bei netikėtumų. Darbe sulauksite teigiamo darbo įvertinimo, galbūt net ir finansinio paskatinimo. Rezultatai priklausys nuo jūsų, daugiau dėmesio teks skirti smulkioms, tačiau būtinoms pareigoms atlikti. Jei planuojate ką nors įsigyti ar investuoti, pirmiausia ištirkite rinką, pasidomėkite investvimo galimybėmis. Dažniau būkite gryname ore, daugiau laiko skirkite dvasiniam tobulėjimui, pašaukimo suvokimui – tam padės meditacija ir vidinė ramybė.

 
 
Šaulys
 

Asmeniniame gyvenime vyrauja slogutis. Kurį laiką pailsėkite vienas nuo kito, nors melė, grožis ir džiaugsmas dabar ypač svarbūs. Būsite energingi, kūrybingi, sulauksite daug naudingų pasiūlymų iš užsienio partnerių, pajamos bus stabilios, nepalankus laikas tvarkyti finansinius reikalus. Net nepradėkite to daryti, nes rizika bus didelė. Dažniau būkite gamtoje, ramybėje  pavyks jums atgauti vidinę pusiausvyrą. Saugokitės kojų traumų. Labai palankios šiuo metu vandens procedūros.

 
 
 
Ožiaragis
 

Esate stiprūs. Šiek tiek apleisite asmeninį gyvenimą, tačiau antroji pusė bus supratinga. Daugiau dėmesio skirkite sau, pasirūpinkikite išvaizda sielos reikmėmis. Nerimauti vers laukiantys darbai ir išūkiai, tačiau prieš startą visada būna neramu. Daug ką pasieksite ne tik sunkaus kryptingo darbo dėka, bet ir nauju požiūriu į darbą. Venkite žmonių, gyvenančių liūdesio bei nesėkmės vizijose. Palankus periodas atlikti vandens sveikatinimo procedūras, leiskite sau atsipalaiduoti su joga. 

 

 
Vandenis
 

Tikrą galvos skausmą jums kels antroji pusė.  Svajotojas ir negalintis nieko pasiūlyti, tik danguje spindinčias žvaigždes, arba užkietėjęs verslininkas, kurių galvoje sukasi aibė projektų. Kad ir kaip būtų, jums belieka susitaikyti ir mylėti jį tokį, koks jis yra. Profesinėje srityje fortūna gali apdovanoti pajamomis. Tinkamas laikas naujos veiklos pradžiai. Gali atsirasti naujas pajamų šaltinis. Šiuo metu pokyčiai jums labai reikalingi. Venkite skersvėjų , daugiau būkite gryname ore. Gera nuotaika bei teigiamas požiūris į  aplinką padės neprarasti pusiausvyros bei apsaugos nuo emocinio išsekimo.

 
Žuvys
 

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, užmegsti nauji santykiai bus ilgalaikiai. Tikėtina, kad jie peraugs į tvirtą santuoką. Užgrius darbų lavina, teks pasirašyti ne vieną šūsnį dokumentų, atsakyti į aibę laiškų. Reikalai bus sėkmingi, turėsite šansą gauti tai, ko jau seniai siekiate, jausitės ypač kūrybingi, nes tai gilaus dvasinio atsinaujinimo metas jums. Finansinė situacija išliks stabili, jeigu neinvestuosite į nekilnojamą turtą. Pasistengite daugiau judėti, juk sportas ir gera nuotaika jūsų sveikatos pagrindas.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Lina ir Vytautas. Vestuvės per pusantro mėnesio

Lina ir Vytautas. Vestuvės per pusantro mėnesio

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Ar moterys per daug sureikšmina vestuves?

Ar moterys per daug sureikšmina vestuves?

Banner