Banner

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)
 
 
 

Mėnesio pradžioje Venera bus Svarstyklių ženkle, todėl kils noras aiškintis santykius, juos keisti. Tai nepalankus laikas dideliems pirkiniams, nes vėliau dėl jų teks gailėtis. Nuo lapkričio 16 dienos Veneros pozija taps palankesnė tarpusavio santykiams, meilei, investicijoms.

 

 

 

 

Avinas

 

Vienišiams numatomos rimtos pažintys. Bendraujant su antrąja puse reikės drąsos, gebėjimo sunkiose aplinkybėse matyti šviesiąją pusę bei viską pradėti iš pradžių. Versle patartina vengti pasyvumo ir nuobodulio – nemalonius darbus atlikite entuziastingai, nes tik tada galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Užsiimkite labdara, dažniau teikite dovanas. Savijauta bus gera, o jei sunegaluosite, greitai pasveiksite. Stenkitės nepasiduoti emocijoms, tai padės jums tvirčiau jaustis.

 

 Jautis

 

Būsite kaip niekada žavūs ir laimingi, netrūks priešingos lyties dėmesio. Stenkitės būti tolerantiški kitiems, naudodamiesi šio mėnesio sėkme. Paleiskite viską, kas nebūtina ir nesikliaukite pasenusio elgesio pasaulėžiūros Džiaugsitės gana ramiu gyvenimu. Jūsų finansinė situacija bus stabili, veiklos rezultatai bus geri, todėl pasistenkite nuveikti kuo daugiau. Saugokitės peršalimo ligų, netinkamas metas laikytis dietos, ar kitaip alinti organizmą.

 
 
 
 
 

Dvyniai

 

Daugiau dėmesio skirkite savo partneriui. Būkite ištikimi, nes dabar neištikimybė labai įskaudintų jūsų antrąją pusę. Vis dažniau susidursite su senomis skolomis, gali padidėti darbo krūvis. Saugokitės rankų traumų. Pats laikas pradėti sportuoti – atminkite kuo aktyviau gyvensite, tuo geriau jausitė. Dabar netinkamas metas laikytis griežtų dietų, venkite alkoholio. 

 

Vėžys

 

Galite prarasti savisaugos jausmą ir įsivelti į meilės avantiūras. Neskubėkite įsimylėti ir nutraukti seną meilės ryšį ar ardyti santuoką. Nepervarkite darbe, daugiau laiko skirkite asmeniniam gyvenimui, savo pomėgiams. Jeigu matote, kad darbas, lyg vampyras, išsiurbe visas jūsų jėgas, pagalvokite apie rimtus pokyčius planuojant darbo laiką. Finansiniai reikalai klostysis gana sėkmingai. Stiprinkite imuninę sistemą, daugiau laiko praleiskite gamtoje – pasiimkite garuojančios arbatos termosą, išeikite pasivaiksčioti.

 

Liūtas

 

Tiems, kas sprendžia meilės trikampio problemas, bus priverstinio apsisprendimo laikas  Būkite atsargūs įsimylėdami. Atidžiai tvarkykite finansinius dokumentus, laikykitės diplomatijos, stenkitės be reikalo neišlaidauti. Finansinį stabilumą jausite tik tada,  jei lauksite tinkamo momento reikiamai prekei įsigyti. Venkite didelės emocinės įtampos mylėkite save tokius, kokie esate, saugokite širdį, matuokite kraujospūdį, skirkite laiko poilsiui.

 

Mergelė

  

Puoselėkite santykius, tik neperlenkite lazdos siekdami tobulumo. Nepatartina pirkti ir parduoti nekilnojamąjį turtą, kraustytis į naują gyvenamąją vietą. Darbe būsite ne tik puikios nuotaikos, bet ir kupini jėgų, šalia jūsų visi jausis labai gerai. Atsiras prašančių pagalbos, patarimo – neatsisakykite pagelbėti ir pasirūpinkite piniginiais resursais nenumatytoms išlaidoms. Dabar pats laikas keisti gyvenimo būdą. Rūpinkitės grožiu ir sveikata – daugiau dėmesio skirkite imuninei sistemai, išsimiegokite.

 

 

 

Svarstyklės

 

Puikus laikas meilei – jausmai bus dar tvirtesni jei nuraminsite kilusiais emocijas, atkursite taiką ir į konfliktinę situaciją pažvelgsite nauju kampu. Tinkamas metas imtis naujos veiklos, įgyvendinti tai, apie ką seniai svajojote. Palankus laikas tvarkyti finansinius reikalus, tačiau neinvestuokite ir neimkite kreditų, nes didesnę pajamų dalį turėsite skirti buitinėms išlaidoms. Nepervarkite darbe, daugiau laiko skirkite asmeniniam gyvenimui.

 
 
Skorpionas
 

Atėjo metas keistis –  permainų ypač reikia asmeniniam gyvenimui. Neatidėliokite naujų sprendimų, nes kitaip   tik pagilinsite įsisenėjusiais problemas. Greičiausia reikės ko nors atsisakyti, šį tą pakeisti,  nutraukiant santykius. Gali tekti pakovoti, kad išsaugotumėte savo darbo vietą, tinkamas metas imtis naujos veiklos, įgyvendinti tai, apie ką seniai svajojote. Sportuokite, pieškite, šokite, megzkite, susitikite su draugais, daugiau laiko praleiskite gryname ore – pasivaikščiojimai slopina įsisiautėjusias mintis, atgaivina kūną ir sielą. 

 
 

Šaulys

 

Pastebėsite, kad viskas po truputį tampa aišku ir paprasta. Bendravimas su antrąja puse suspindės vaivorykštės spavomis – šiuo metu vienas kitą pažinsite tarsi iš naujo, spinduliuosite šiluma ir meile. Grąžinkite  senas skolas, atminkite – pirmoje mėnesio pusėje   itin pavojinga rizikuoti pinigais: skolinti, investuoti, imti kreditą, pradėti naują verslą. Išeikite pasivaiksčioti, pamedituokite. Raskite laiko įsigilinti į vidinius išgyvenimus,  pasistenkite suvokti ko jums trūksta, ko trokšta širdis – gyvenimas per trumpas, kad bėgtumėte nuo savęs.

 
 

Ožiaragis

 

Galite sutikti žmogų arba lyg naujomis akimis išvysti esamą draugą. Sulauksite daug priešingos lyties dėmesio. Vienišiams yra tikimybė sutikti antrąją pusę, įsimylėti. Nebijokite naujovių, jų reikia, kad judėtumėte į priekį. Ypač palankus metas kelti kvalifikaciją. Puikiai seksis taupyti, investuoti. Saugokitės peršalimo ligų, stiprinkite imuninę sistemą vandens procedūromis. Jeigu sunegaluosite apie organizmo sutrikimus pasidomėkite patys –  nepalikite visko gydytojo atsakomybei. Būsite jautresni sanarių ligoms.

 

Vandenis

 

Galite įsimylėti ir patirti netikėtą aistrą. Tiems kas turi partnerį pravartu suvokti, kad kad nauji nuotykiai bus tik laikina ir pavojinga pagunda. Darbe pravers profesionalumas, todėl  pasikliaukite savo sugebėjimais. Drąsos ir idėjų neturėtų stigti – puikiai seksis taupyti ir pelningai investuoti.Stiprinkite savo imuninę sistemą. Pasistenkite į viską reaguoti ramiau, venkite emocinės įtampos, daugiau laiko skirkite poilsiui.

 

Žuvys

 

Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei. Jei jos neturite – atsiras  galimybė ją sutikti. Būkite atsargūs tvarkydami finansinius reikalus – patiklumas atneš didelę žalą. Jeigu turite finansinių problemų, nenustumkite jų į šalį, pats laikas jas spręsti. Kad ir kas nutiktų, didžiausia jūsų paspirtis bus šeima – artimieji suteiks jums jėgų ir tik namuose atsigausite ir nurimsite. Saugokites virusinių infekcijų.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Banner