Banner

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)
 
 
 

Mėnesio pradžioje Venera bus svarstyklių ženkle, o gruodžio antrąją pereis į Skorpiono ženklą ir judės šiuo ženklu iki metų pabaigos. Šiame ženkle Veneros pozicija aistringa, įžeidi ir kerštinga. Palankus laikas investicijoms į stambų verslą.

 

 

 

 

Avinas

 

Naujos pažintys suteiks ne tik emocinį palaikymą, bet bus ir finansiškai naudingos. Avinai nebus linkę ieškoti savo antrosios pusės. Stenkitės plaukti pasroviui, nes laukia tuščias periodas. Naujos veiklos nereikėtų imtis, nes viskas kris iš rankų. Tiesiog tęskite įprastus darbus ir laukite kito mėnesio pradžios  kai prasidės palankesnis laikotarpis.  Sveikata pagerės, atsiras daugiau jėgų, net atrodysite jaunesni. Spinduliuosite optimizmu ir laime. 

 

 Jautis

 

Tapsite populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, būsite patrauklūs ir gražūs. Didelė tikimybė sutikti svajonių žmogų. Turintiems antrą pusę gali kilti nesutarimų dėl pinigų ir turto. Darbui ir karjerai laikas gana palankus. Tačiau, kad darbai vyktų sklandžiai, reikia gerų tarpusavio santykių. Didelių sveikatos problemų nekils. Bus jautrūs inkstai. Kasdien gerkite daug vandens, nevalgykite aštraus, sūraus ir kepto maisto.

 
 
 
 
 

Dvyniai

 

Asmeniniame gyvenime galimos malonios staigmenos, dovanėlės ar širdį glostantis dėmesys. Netikėtai prasidėjęs romanas gali tapti laimingos santuokos pagrindu. Reikėtų susitelkti ne į galutinį tikslą, ne į tai, kas bus, o į etapus, vedančius to tikslo link. Jums keliami reikalavimai bus nemaži. Nesiimkite saviveiklos ir nepradėkite tvarkyti reikalų, kol neturėsite kompetentingo užnugario. Palankus metas organizmui valyti. Taip pat  galite laikytis dietos.

 

Vėžys

 

Laukia laikinas atokvėpis. Nors ir labai norėsis, tačiau dabar ne metas atverti jausmus priešingos lyties atstovui. Metas patikėti jus supančių žmonių nuoširdumu, neleiskite, kad jūsų laimę raizgytų smulkios abejingumo gijos. Palankus ir sėkmingas laikas darbo ir karjeros reikalams tvarkyti.  Reikėtų atkreipti dėmesį į sveikatą, būsite jautrūs ir pažeidžiami. Turėtumėte daugiau laiko skirti poilsiui. Tinkamas metas lankyti jogos užsiėmimus, medituoti. 

 

Liūtas

 

Gali sugrįžti sena meilė ir vėl sukelti daug malonių romantiškų jausmų. Ko gero, tas meilės jausmas ir nebuvo visai išblėsęs. Santykiai gali būti dramatiški, sugrąžinti senas problemas. Permainų bus tiek daug, kad nespėsite reaguoti, bėgančios dienos primins feniksą, kaskart stebuklingai  atgyjantį iš pelenų. Jei pajusite, kad darbas tampa rutina, į jį pažvelkite kūrybiškai. Sveikata bus puiki,  būsite energingi, džiaugsitės ir mėgausitės gyvenimo malonumais.

 

Mergelė

  

Vieniši šio ženklo atstovai turi galimybę sutikti partnerį, atitinkantį jų lūkesčius. Turėsite nuversti kalnus, sutvarkyti daugybę svarbių reikalų, būsite gundomi įvairiais pelningais pasiūlymais, nepaslyskite, rinkdamiesi. Kai kurie susitarimai gali būti žodiniai, tačiau jeigu tvarkysite finansinius reikalus būtinai pasirašykite sutartį. Geras laikas apmąstyti visas savo karjeros galimybes, baigti pradėtus darbus.  Rimtų sveikatos problemų mergelės neturės. Gali šiek tiek trūkti energijos

 

Svarstyklės

 

Vienišas svarstykles gali aplankyti labai stiprus meilės jausmas. Tikėtina, kad tas jausmas bus vienpusis ir su mylimu žmogumi juo pasidalyti neteks. Reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą.  Darbe jūsų laukia daug įvairių nutikimų, gali gluminti darbų gausa. Todėl darbus patartina susiplanuoti – bus mažiau chaoso.  Šiuo laikotarpiu reikės daugiau laiko ir dėmesio skirti sveikatai, ją puoselėti. Kai esate nusilpę ir pavargę, tampate lengvu įvairių infekcijų grobiu. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. Gali būti, kad teks apsilankyti pas gydytojus.

 
 

Skorpionas

 

Jūsų naujas mylimasis gali būti labai pasiturintis žmogus. Susituokusių porų taip pat laukia malonus laikas, daug aistringų vakarų, tačiau gali kilti problemų derinant mylimųjų  ir draugų reikalavimus. Tinkamas laikas bendradarbiauti su kitomis  įmonėmis. Jeigu turite savo įmonę, gali atsirasti galimybė ją sujungti su kita verslo grupe.  Stenkitės būti diplomatiški, nes galite pakliūti į nemalonią situaciją valdiškuose namuose. Turėsite šiokių tokių sveikatos problemų. Lėtinkite tempą, ribokite protinį darbą. Būtinai sveikai maitinkitės.

 
 

Šaulys

 

Poros, susidūrusios su santykių nesklandumais, gali pradėti pyktis dar dažniau.  Vienišiai turės galimybę sutikti savo žmogų. Visą  dėmesį ir jausmus skirkite asmeniniam gyvenimui, nenustebkite jei pasitaikys nedidelis tarnybinis romanas. Darbo ir karjeros reikalai klostysis puikiai. Viskas vyks pagal planą, tvarkingai. Jeigu tektų sudarinėti sutartis, jas pasirašykite jums palankiomis sąlygomis. Pats laikas susirūpinti sveikata. Ji daug problemų nekels, tačiau dėmesio pareikalaus.

 
 

Ožiaragis

 

Romantiškas tarpusavio santykių atspalvis išnyks.  Jūsų antroji pusė nebus linkusi ieškoti kompromisų. Nė nepastebėsite , kaip  kažkas vers nuolat keisti planus, iš naujo imtis pradėtų darbų, kelti sparnus ir skirsti į kitą vietą. Palanku planuoti kelionę į užsienį, ieškoti galimybių susirasti darbą svetur. Darbus stenkitės atlikti kruopščiai ir laiku. Rimtesnių problemų jūsų sveikata nekels. Galite jausti sumažėjusį pasitikėjimą savimi. Domins istoriniai filmai ir knygos.

 

Vandenis

 

Meilės reikalai klostysis neblogai. Galite susitikti su sena meile. Jeigu abu partneriai sugebės santykius pakreipti tinkama linkme, pora turi daug šansų būti laiminga. Siekti karjeros – ne pats geriausias laikas. Viskas, kas vyks darbinėje aplinkoje, jus erzins, bus daug nesusipratimų. Nepersistenkite ieškodama galimybių uždirbti ar kaip nors praturtėti, žinoma rasite ne vieną būdą, kaip papildyti piniginę, tačiau labai didelė tikimybė, kad tai darysite savo sveikatos sąskaita. Sveikata bus puiki, problemos nekankins. Numatytą operaciją geriau atidėti. Sportuokite, nepamirškite grūdinimosi procedūrų. 

 


Žuvys

 

Gali kilti sunkumų su antrosiomis pusėmis. Nesusituokusioms poroms iškilę nesklandumai trukdys būti kartu, tarp sutuoktinių vyraus šaltumas, abipusės meilės stygius. Vienišiši gali tikėtis pažinties su jaunesniu partneriu. Jei antrą pusę jau turite stenkitės kuo mažiau jį kritikuoti. Darbe galimi pasikeitimai, konfliktai, didelis sukrėtimas, įvairios kliūtys, neleidžiančios atlikti darbo kokybiškai. Daug laiko atims bendradarbių poreikiai ir problemos. Stenkitės visiems skirti vienodą dėmesį, stiprinkite tarpusavio ryšį kolektyve. Saugokitės avarijų ir kliūčių kelyje.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Banner