Banner

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

 
 
 

Sausio pradžioje Venera bus Skorpiono ženkle – ji skatins pavydą ir įtarumą. Sausio 7 dieną ji pereis į ugninį Šaulio ženklą, tai suteiks optimizmo ir šilumos asmeniniuose santykiuose.

 

 

 

 

 

Avinas

 

Avinai nebus linkę ieškoti savo antrosios pusės, plauks pasroviui, meilės fronte laukia tuščias periodas. Naujos veiklos nereikėtų imtis, nes viskas kris iš rankų. Tiesiog tęskite įprastus darbus ir laukite mėnesio pabaigos, kai prasidės palankesnis laikotarpis.

 

 

 

Jautis

 

Tapsite populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, būsite patrauklūs ir gražūs. Didelė tikimybė sutikti svajonių žmogų. Turintiems antrą pusę gali kilti nesutarimų dėl pinigų ir turto, kad viskas vyktų sklandžiai, reikia gerų tarpusavio santykių.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Asmeniniame gyvenime galimos malonios staigmenos, dovanėlės ar širdį glostantis dėmesys. Netikėtai prasidėjęs romanas gali tapti laimingos santuokos pagrindu. Reikėtų susitelkti ne į galutinį tikslą, ne į tai, kas bus, o į etapus, vedančius to tikslo link. Jums keliami reikalavimai bus nemaži. Nesiimkite saviveiklos ir nepradėkite tvarkyti reikalų, kol neturėsite kompetentingo užnugario.

 

 

Vėžys

 

Laukia laikinas atokvėpis. Nors ir labai norėsis, tačiau dabar ne metas atverti jausmus priešingos lyties atstovui. Metas patikėti jus supančių žmonių nuoširdumu, neleiskite, kad jūsų laimę raizgytų smulkios abejingumo gijos.

 
 
 
 

Liūtas

 

Gali sugrįžti sena meilė ir vėl sukelti daug malonių romantiškų jausmų. Ko gero, tas meilės jausmas ir nebuvo visai išblėsęs. Santykiai gali būti dramatiški, sugrąžinti senas problemas. Permainų bus tiek daug, kad nespėsite reaguoti, bėgančios dienos primins feniksą, kaskart stebuklingai  atgyjantį iš pelenų.

 

 

 

Mergelė  

Vieniši šio ženklo atstovai turi galimybę sutikti partnerį, atitinkantį jų lūkesčius.  Turėsite nuversti kalnus, sutvarkyti daugybę svarbių reikalų, būsite gundomi įvairiais pelningais pasiūlymais, nepaslyskite, rinkdamiesi.

 

 

 

Svarstyklės

 

Vienišas svarstykles gali aplankyti labai stiprus meilės jausmas. Tikėtina, kad tas jausmas bus vienpusis ir su mylimu žmogumi juo pasidalyti neteks. Reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą.  Darbe jūsų laukia daug įvairių nutikimų, gali gluminti darbų gausa. Todėl darbus patartina susiplanuoti – bus mažiau chaoso.  Šiuo laikotarpiu reikės daugiau laiko ir dėmesio skirti sveikatai, ją puoselėti. Kai esate nusilpę ir pavargę, tampate lengvu įvairių infekcijų grobiu. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. Gali būti, kad teks apsilankyti pas gydytojus.

 
 

Skorpionas

 

Jūsų naujas mylimasis gali būti labai pasiturintis žmogus. Susituokusių porų taip pat laukia malonus laikas, daug aistringų vakarų, tačiau gali kilti problemų derinant mylimųjų  ir draugų reikalavimus.

 
 

 

Šaulys

 

Poros, susidūrusios su santykių nesklandumais, gali pradėti pyktis dar dažniau.  Vienišiai turės galimybę sutikti savo žmogų.  Visą  dėmesį ir jausmus skirkite asmeniniam gyvenimui, nenustebkite jei pasitaikys nedidelis tarnybinis romanas.

 
 

 

Ožiaragis

 

Romantiškas tarpusavio santykių atspalvis išnyks.  Jūsų antroji pusė nebus linkusi ieškoti kompromisų. Nė nepastebėsite , kaip  kažkas vers nuolat keisti planus, iš naujo imtis pradėtų darbų, kelti sparnus ir skirsti į kitą vietą. Palanku planuoti kelionę į užsienį, ieškoti galimybių susirasti darbą svetur. Darbus stenkitės atlikti kruopščiai ir laiku. Rimtesnių problemų jūsų sveikata nekels. Galite jausti sumažėjusį pasitikėjimą savimi. Domins istoriniai filmai ir knygos.

 

 

Vandenis

 

 Meilės reikalai klostysis neblogai. Galite susitikti su sena meile. Jeigu abu partneriai sugebės santykius pakreipti tinkama linkme, pora turi daug šansų būti laiminga.

 

 

 

Žuvys

 

Gali kilti sunkumų su antrosiomis pusėmis. Nesusituokusioms poroms iškilę nesklandumai trukdys būti kartu, tarp sutuoktinių vyraus šaltumas, abipusės meilės stygius. Vienišiši gali tikėtis pažinties su jaunesniu partneriu. Jei antrą pusę jau turite stenkitės kuo mažiau jį kritikuoti.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jau galite pasiimti naują katalogo „SANTUOKA.LT“ numerį!

Jau galite pasiimti naują katalogo „SANTUOKA.LT“ numerį!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

2019 metų vestuvių floristikos tendencijos!

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Vestuvinių kvietimų tendencijos 2019 metams

Banner