Banner

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

 

Venera mėnesio pradžioje bus Šaulio ženkle. Vasario 4 dieną pereis į Ožiaragio ženklą ir bus iki mėnesio pabaigos. Keliaudama šiuo ženklu Venera suteiks konkretumo jausmuose, bus mažiau emocijų. Šiai Veneros pozicijai svetimas romantizmas, santykiuose gali atsirasti savanaudiškumo bei  išskaičiavimo.

 

 

 

 

 

Avinas

 

Puikiai klostysis meilės reikalai. Atsiras naujų galimybių susirasti antrą pusę, tik netingėkite jomis pasinaudoti. Viskas jūsų rankose , jeigu norėsite tikrai būsite laimingi.

 

 

 

Jautis

 

Gali tekti priimti svarbius sprendimus, susijusius su asmeniniu gyvenimu ar meile , jeigu turite antrąją pusę teks apsispręsti skirtis ar tuoktis.  

 
 
 
 

Dvyniai

 

Tai laikas, kai jums puikiai seksis kurti naujus santykius ar atnaujinti senus. Gera bus žinoti , kad kitiems rūpi tai , apie ką šnekate ir girdite.

 
 
 

 

Vėžys

 

Pasistenkite šiuo metu neužmerkti akių, taip pat  nepasiduokite kitų apžavams ir įtakai, nes galite pražiopsoti ką nors svarbaus ir reikšmingo, praradę kitų pasitikėjimą įsiklausykite ar nebandote išsisukti nuo to, kas neišvengiama.

 
 
 
 

Liūtas

 

Jums puikiai seksis bendrauti su priešingos lyties atstovais. Neužmirškite , jog ilgalaikių santykių pagrindas - pagarba vienas kitam,  stokodami darnos poroje, neieškokite kaltų, bet gerinkite santykius patys.

 

 

 

Mergelė  

Labai malonių akimirkų pažers  jūsų antroji pusė, galimos išskirtinės staigmenos ir dėmesys, todėl jums labai svarbu pasitikėti ir vystyti jums rodomus jausmus.

 

 

 

Svarstyklės

 

 Jums sėkmingai klostysis asmeninis gyvenimas, santykiai su partneriu nebus nuobodūs, sugalvosite kaip juos paįvairinti. Vienišių laukia įdomios ir intriguojančios pažintys.

 
 
 
 
 

Skorpionas

 

Labai palanku puoselėti anksčiau sukurtus santykius bei  pradėti naujus, o kai santykių padangę užklos debesys, iš jų tikėsitės toli gražu ne to, kas pasipils, kitų nekaltinkite, nes patys prisiprašėte.

 
 
 

 

Šaulys

 

Santykiai su mylimu žmogumi, gali jums varžyti laisvę, todėl teks imtis nemalonių ir skausmingų sprendimų. Šioje situacijoje jums geriau daugiau klausytis, ką kalba jūsų antroji pusė ir rečiau kalbėti, tik taip pavyks išlaikyti gerus santykius.

 
 

 

Ožiaragis

 

Jums meilės metas, tad nešvaistykite laiko su neįdomiais žmonėmis, geriau tą laiką dovanokite savo antrai pusei. Leiskite sau mylėti ir džiaugtis gyvenimu.

 

 

 

Vandenis

 

Asmeninis gyvenimas turėtų tekėti ramiai, jei per daug nevadovausite savo antrai pusei., nesikišite į jo asmeninius reikalus.  Nesileiskite vedžiojami už nosies bet ir neapsimeskite visažiniais.

 

 

 

Žuvys

 

Netruks romantikos ir malonių akimirkų jūsų asmeniniame gyvenime. Nuotaika bus pakili. Tai metas kai sutiksite jums skirtą žmogų arba iš mylimo žmogaus išgirsite ilgai lauktą pasiūlymą.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas

„Gatineau“ grožio salonas pataria: 2019 metų nuotakos šukuosena ir makiažas

Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Originalios vestuvinių kvietimų tekstų idėjos!

Banner