Banner

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

 

Venera kovo 1 dieną pereis į Vandenio ženklą – šioje pozicijoje ji intelektuali, bet neemocinga. Tad esant šiai pozicijai svarbu, kad tie, kuriuos mylite jaustų, kad esate jiems draugai ir juos suprantate. Šiuo metu vertėtų atsisveikinti su draugais, kurie skatina prastus įpročius, nors tai atlikti bus gana sudėtinga. Kovo 21-25 dienomis pasaugokite savo santykius nuo išdavysčių, neapgalvotų sprendimų ir konfliktų.


 

 

 

Avinas

 

Sulauksite daug dėmesio ir komplimentų iš priešingos lyties atstovų. Stiprėjant įžvalgoms rūpės išsiaiškinti antros pusės paslaptis, bet savų nesinorės atskleisti.

 

 

 

Jautis

 

Ne visos naujos pažintys suteiks malonių emocijų. Turintys antras puses gali būti ramūs , nes šį mėnesį bus gana stabilūs santykiai. Kuo aktyviau gyvensite, tuo geriau jausitės.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Nauji pažįstami gali pernelyg skubinti įvykius. Būkite atidūs savo antrai pusei, nes  šiomis dienomis galite paskęsti savo iliuzijose. Pasistenkite per daug staigiai nekeisti gyvenimo būdo.

 
 
 

 

Vėžys

 

Labai tikėtina, kad vienišiai sutiks savo antrąją pusę. Atsiras poreikis padėti, vedami aistros darysite klaidas, kurių buvote prisiekę nekartoti.

 
 
 
 
 

Liūtas

 

Naujoms pažintims metas ne pats tinkamiausias, bet galimos pažintys internetu. Prošvaistes, kad visi nesusipratimai su antra puse į gera, kol kas sunku įžiūrėti. Apsišarvuokite šį mėnesį kantrybe.

 

 

 

Mergelė  

Mažiau klausykitės nepagrįstų apkalbų apie jūsų antrą pusę. O vienišiems atsiradęs naujas pažįstamas gali būti nusiteikęs labai rimtai jūsų atžvilgiu.

 

 

 

Svarstyklės

 

Naujoms pažintims ne pats palankiausias laikas. Antroje mėnesio pusėje užsimezgusios naujos pažintys virs rimta draugyste.  

 
 
 
 
 

Skorpionas

 

Naujos pažintys gali būti labai įdomios. Poros esančioms kartu bandykite kartu ieškoti sprendimo, kaip pagerinti santykius. Jeigu norite kažką keisti, vertėtų šiek tiek palaukti.

 
 
 

 

Šaulys

 

Naujoms pažintims metas nelabai tinkamas. Santykiuose bandykite pasiekti pusiausvyrą. Šiuo metu jūs turite paklusti antrai pusei, atsiduoti besąlygiškai meilei.

 
 
 

 

Ožiaragis

 

Galite įsimylėti seną pažįstamą. Santykiai su antrąja puse pagerės. Dabar į daug ką teks pažiūrėti iš kitos perspektyvos, todėl nesivelkite į ginčus su savo antra puse.

 

 

 

Vandenis

 

Naujos pažintys gali nuvilti. Gali varginti įvairios abejonės dėl antrosios pusės. Netinkamas metas permainoms – ypač didelėms. Jūsų vizijos sprogs it muilo burbulas.

 

 

 

Žuvys

 

Panašu, kad jūsų asmeninis gyvenimas nušvis naujomis spalvomis. Meilės reikaluose teks patikėti kitais, o ne tuo ką patys žinote, nors ir ne viskas jums patiks.­­

 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl reikia įamžinti pasiruošimą vestuvėms?

Kodėl reikia įamžinti pasiruošimą vestuvėms?

Kas turėtų rinktis fotosesijos vietą:  jaunieji ar fotografas?

Kas turėtų rinktis fotosesijos vietą: jaunieji ar fotografas?

Du vestuviniai tortai geriau nei vienas!

Du vestuviniai tortai geriau nei vienas!

Banner