Banner

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

Mėnesio pradžioje Venera bus Žuvų ženkle, šiame ženkle ji stipri, todėl šį mėnesį  palanku užmegzti ir harmonizuoti santykius, vystyti veiklą susijusią su grožiu, atnaujinti garderobą, interjerą, formuoti įvaizdį. Nuo balandžio 20 dienos Venera pereis į Avino ženklą, skatindama trumpalaikes aistras, išlaidavimą, lengvabūdiškumą santykiuose.

 

 

 

 

 

Avinas

 

Šiuo metu gimę jausmai bus gilūs ir pastovūs. O poros asmeniniam gyvenimui paįvairinti pasitelkite romantiką, pirmenybę teikite asmeninių santykių tobulinimui.

 

 

 

Jautis

 

Jūsų antroji pusė gali Jus įsimylėti iš naujo. O jeigu esate vieniši tai tikrai atsiras tas vienintelis ar vienintelė, kurie įsipareigos ir  daugiau dėmesio skirs savo antrai pusei.

 
 
 
 

 

Dvyniai

 

Gresia nedideli konfliktai su partneriais,  vieniši  galite laimėti kažkieno meilę ar bent draugystę.  Puikus laikas užsiimti joga, taiči.

 
 
 

 

Vėžys

 

Šiomis dienomis visa jūsų meilė atiteks partneriui. Vienišiai būkite budrūs, nes širdies reikaluose galite būti skaudžiai apgauti. Gera nuotaika ir geros emocijos padės išspręsti visus tarp partnerių kilusius nesklandumus.

 
 
 
 
 

Liūtas

 

Labai palankios dienos naujoms pažintims. O turintiems  antrą pusę puikus periodas, gilintis į santykius su mylimuoju. Bus  gana ramus mėnuo įsimylėjėliams. Gražioji lytis pasilepinkite grožio procedūromis.

 

 

 

 

Mergelė  

Labai palankus laikas naujoms pažintims, nes meilė prasidėjusi šį mėnesį  garantuoja tvirtus jausmus, nors ir daug dėmesio reikalausite iš savo  partnerio šiomis dienomis, jis bus pakantus jūsų kaprizams.

 

 

 

Svarstyklės

 

Naujoms pažintims palankios dienos. Teks pažiūrėti tiesai į akis ir ne visada Jums patiks, tai ką pamatysite, juk laimė yra jūsų rankose, nepaleiskite savo likimo paukštės.

 
 
 
 
 

Skorpionas

 

Galėsite mėgautis puikiais santykiais su mylimuoju. O vienišiams ypač tinkamas metas naujoms pažintims.  

 
 
 

 

Šaulys

 

Naujoms pažintims labai tinkamos dienos, kurių  jums tikrai nestigs. Turintiems antras puses asmeniniame gyvenime vyraus pastelinės nuotaikos. Būste kupini energijos, jausitės stiprūs ir ištvermingi.

 
 
 

 

Ožiaragis

 

Palankios dienos naujoms pažintims, todėl pirmenybę teikite asmeniniams santykiams, nes užmegztos pažintys bus su viliojančia perspektyva. Sumažinkite tempą, pasistenkite daugiau laiko praleisti kartu.

 

 

 

Vandenis

 

Naujos pažintys gali nuvilti. Gali varginti įvairios abejonės dėl antrosios pusės. Netinkamas metas permainoms – ypač didelėms. Jūsų vizijos sprogs it muilo burbulas.

 

 

 

Žuvys

 

Panašu, kad jūsų asmeninis gyvenimas nušvis naujomis spalvomis. Meilės reikaluose teks patikėti kitais, o ne tuo ką patys žinote, nors ir ne viskas jums patiks.­­

 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Banner