Banner

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Gegužės mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

 

Venera mėnesio pradžioje bus Avino ženkle – tai truks  iki gegužės 15 dienos. Šiame ženkle Venera skatina stiprias, bet paviršutiniškas aistras. Venerai perėjus į Jaučio  ženklą gegužės 15 dieną, ji bus stipri, santykiai užsimezgę šiuo metu bus tvirti. Tai pankus laikas grožio procedūroms, vaiko pradėjimui, tai viena geriausių Veneros pozicijų šiais metais.

 

 

 

Avinas

 

Asmeniniame gyvenime padėtis sudėtinga, rimtesnius pokyčius palikite ateičiai. Aktyviau rodydami jausmus, būsite žavūs, nusipelnysite komplimentų.

 

 

 

Jautis

 

Teks peržiūrėti ankstesnius sprendimus, grįžti prie anksčiau atidėtų darbų. Nenorėdami atvirauti apie jausmus, pasilikite sau tai, kas jums ypač brangu.

 
 
 
 

 

Dvyniai

 

Asmeniniame gyvenime galima sumaištis, vienu metu galvosite apie kelis pretendentus, tie kas turi šeimas gali sulaukti dėmesio iš kolegos ar netikėtai atsiradusio naujo pažįstamo.

 
 
 

 

Vėžys

 

Asmeniniame gyvenime būkite paslaptingi, buitį palikite už miegamojo durų. Liaukitės analizavę problemas ir kalbėję apie save, džiaukitės pavasariu.

 
 
 
 
 

Liūtas

 

Asmeniniame  gyvenime kamuos permainingos nuotaikos, aplinkiniams bus sunku bendrauti, todėl kai kurie žmonės nuspręs nuo jūsų atsiriboti.

 

 

 

 

Mergelė  

Meilės dvasia sklaidys ore, norėsis ja dalytis su kitais, trokšite apkabinti ir mylėti visą pasaulį, mėgaukitės tuo ką jums siūlys antra pusė.

 

 

 

Svarstyklės

 

Tikėtina, kad sutiksite žmogų iš tolimos praeities, susitikimas bus trumpas, bet įsimintinas, vadovaukitės intuicija ir nemalonių situacijų pavyks išvengti.

 
 
 
 
 

Skorpionas

 

Nors įvykiai  meilės fronte rutuliosis vėžlio žingsniu. Šis  laikotarpis jums bus malonus, nes asmeniniame gyvenime akivaizdžios iniciatyvos imsis jūsų partneris 

 
 
 

 

Šaulys

 

Asmeniniame gyvenime vieniši kelionėje gali sutikti savo antrąją pusę, netruks ir džiaugsmo akimirkų, už kurias turėsite kam padėkoti.

 
 
 

 

Ožiaragis

 

Užsimezgęs meilės romanas duos didelę aistrą , tai  ilgalaikiams santykiams palankus  laikas.O turintys antrą pusę nersis iš kailio norėdami nudžiuginti savo šeimos narius, kurie jiems atsilygins tuo pačiu.

 

 

 

Vandenis

 

Jeigu esate vieniši tikėtina , kad sutiksite žmogų, kuris jus labai sudomins. Turėsite su kuo pasikalbėti, ši pažintis ilgainiui peraugs į audringą meilės romaną.

 

 

 

Žuvys

 

Asmeniniame gyvenime galimas trumpalaikis išsiskyrimas, labai palankus   naujoms pažintims periodas ,vienišiai nepraleiskite progos.

 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

2019 metų vestuvinių suknelių tendencijos!

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Kovo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner