Banner

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)
 
 

Venera mėnesio pradžioje bus Jaučio ženkle, ši pozicija stipri, palanki daugeliui darbų meilės santykiams, grožio puoselėjimui, birželio gale Venera pereis į Dvynio ženklą. Šiame ženkle Venera palanki mokymuisi, komunikavimui.

 
 

 

 

 

 
Avinas
 

Naujos pažintys suteiks ne tik emocinį palaikymą, bet bus ir finansiškai naudingos. Avinai nebus linkę ieškoti savo antrosios pusės. Stenkitės plaukti pasroviui, nes laukia tuščias periodas.

 
 
 
 
 
Jautis
 

Tapsite populiarūs tarp priešingos lyties atstovų, būsite patrauklūs ir gražūs. Didelė tikimybė sutikti svajonių žmogų. Turintiems antrą pusę gali kilti nesutarimų dėl pinigų ir turto.  

 
 
 
 
 
Dvyniai
 

Asmeniniame gyvenime galimos malonios staigmenos, dovanėlės ar širdį glostantis dėmesys. Netikėtai prasidėjęs romanas gali tapti laimingos santuokos pagrindu. Reikėtų susitelkti ne į galutinį tikslą, ne į tai, kas bus, o į etapus, vedančius to tikslo link.

 
 
 
 
Vėžys
 

Laukia laikinas atokvėpis. Nors ir labai norėsis, tačiau dabar ne metas atverti jausmus priešingos lyties atstovui. Metas patikėti jus supančių žmonių nuoširdumu, neleiskite, kad jūsų laimę raizgytų smulkios abejingumo gijos.

 
 
 
 
 
Liūtas
 

Gali sugrįžti sena meilė ir vėl sukelti daug malonių romantiškų jausmų. Ko gero, tas meilės jausmas ir nebuvo visai išblėsęs. Santykiai gali būti dramatiški, sugrąžinti senas problemas. Permainų bus tiek daug, kad nespėsite reaguoti, bėgančios dienos primins feniksą, kaskart stebuklingai atgyjantį iš pelenų.

 
 
 
 

 

Mergelė  

Vieniši šio ženklo atstovai turi galimybę sutikti partnerį, atitinkantį jų lūkesčius. Turėsite nuversti kalnus, sutvarkyti daugybę svarbių reikalų, būsite gundomi įvairiais pelningais pasiūlymais, nepaslyskite, rinkdamiesi.

 
 
 
Svarstyklės
 

Vienišas Svarstykles gali aplankyti labai stiprus meilės jausmas. Tikėtina, kad tas jausmas bus vienpusis ir su mylimu žmogumi juo pasidalyti neteks. Reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte trokštamą rezultatą.  

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Jūsų naujas mylimasis gali būti labai pasiturintis žmogus. Susituokusių porų taip pat laukia malonus laikas, daug aistringų vakarų, tačiau gali kilti problemų derinant mylimųjų ir draugų reikalavimus.

 
 
 
 
 
Šaulys
 

Poros, susidūrusios su santykių nesklandumais, gali pradėti pyktis dar dažniau. Vienišiai turės galimybę sutikti savo žmogų. Visą dėmesį ir jausmus skirkite asmeniniam gyvenimui, nenustebkite jei pasitaikys nedidelis tarnybinis romanas.

 
 
 
 
 
 
Ožiaragis
 

Romantiškas tarpusavio santykių atspalvis išnyks. Jūsų antroji pusė nebus linkusi ieškoti kompromisų. Nė nepastebėsite, kaip  kažkas vers nuolat keisti planus, iš naujo imtis pradėtų darbų, kelti sparnus ir skirsti į kitą vietą.

 

 
 
Vandenis
 

Meilės reikalai klostysis neblogai. Galite susitikti su sena meile. Jeigu abu partneriai sugebės santykius pakreipti tinkama linkme, pora turi daug šansų būti laiminga.

 

 

 
 
Žuvys
 

Gali kilti sunkumų su antrosiomis pusėmis. Nesusituokusioms poroms iškilę nesklandumai trukdys būti kartu, tarp sutuoktinių vyraus šaltumas, abipusės meilės stygius. Vienišiši gali tikėtis pažinties su jaunesniu partneriu. Jei antrą pusę jau turite stenkitės kuo mažiau jį kritikuoti.

 
 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Atsidarė naujas vestuvinių suknelių salonas Vilniuje - „Ikona“ mados namai!

Atsidarė naujas vestuvinių suknelių salonas Vilniuje - „Ikona“ mados namai!

Banner