Banner

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

Venera mėnesio pradžioje bus Liūto ženkle, ši Veneros pozicija skatina aistras bei pripažinimo, žavėjimosi poreikį. Tokiu metu norisi ryškių spalvų, šiuo metu ypač svarbu mokėti išreikšti jausmus, meilę tiems, kuriuos mylite. Rugpjūčio 21 dieną Venera pereis į Mergelės ženklą, tada jausmai taps  priklausomi nuo proto.

 

 

 

 
Avinas
 

Meilės fronte atsiras naujų romanų, neliksite abejingi aplink jus esančiam grožiui. Galite tikėtis rimtų pertvarkymų darbe. Tinkamas laikas prisiminti savo pareigas, sudaryti naujus kontraktus.

 
 
 
 
 
 
Jautis
 

Asmeniniame gyvenime pamažu ryškės rimtesnių santykių kontūrai. Palankus laikas tiems, kas mėgsta konstruoti,  nes šiuo laikotarpiu dirbama kantriai, ramiai ir produktyviai. Tai puikus laikas rimtiems ateities planų apmąstymams.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Sparčiai judėsite savo tikslo link. Lengvai sulauksite pagalbos, o kai kurie darbai bus padaryti už jus. Būsite konkretūs, praktiški ir racionalūs. Tai įdomus ir aktyvus laikotarpis. Vieniems atneš dalykinę kelionę, kiti krausis atostogų lagaminus.

 
 
 
 
Vėžys
 

Vyraus kiek prislėgtos asmeninio gyvenimo nuotaikos – atminkite jos bus trumpalaikės. Bus sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, jus daug kas erzins, kai kurios situacijos gali visai išmušti iš pusiausvyros. Pasistenkite  į viską reaguoti paprasčiau nedarykite iš kiekvienos smulkmenos tragedijos.

 
 
 
 
Liūtas
 

Meilė, meilė ir dar kartą meilė – būsite visur laukiami ir matomi. Neturintys antros pusės nepraleiskite progos ją surasti. Vedę būkite atsargūs, nepasiduokite vasaros kerams – juk tai tik trumpalaikis romanas.

 
 
 
 

 

Mergelė  

Pagaliau išspręsite problemas, kurios jau seniai jums neduoda ramybės jūsų tarpusavio santykiuose. Jūsų užsidegimas dirbant bus didžiulis, santykiai su kolegomis ir vadovais taikūs. Palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones, tik neprisiimkite daugiau darbų, nei jums priklauso.

 
 
 
 
 
Svarstyklės
 

Atkreipkite dėmesį į savo vidinę savijautą. Viskas aplink jus sukasi įprastu ritmu, darbas, šeimos rūpesčiai, susitikimai ir bendravimas – nieko blogo nenutiks, jei bent trumpam nuspręsite išvykti pailsėti.

 
 
 
 
Skorpionas
 

Didelių laimėjimų meilės fronte nebus. Atsargūs būkite atostogų metų, nepakliūkite į kurortinio romano pinkles, nes puikiai žinote kuo tai baigsis.

 
 
 
 
 
Šaulys
 

Asmeniniame gyvenime būkite įžvalgūs, pasikliaukite nuojauta, kuri padės išvengti nemalonių situacijų. Leiskite nurimti emocijoms ir tik po priimkite sprendimus.

 
 
 
 
 
 
Ožiaragis
 

Laisvą  laiką skirkite savo pomėgiams – keliaukite. Asmeniniuose santykiuose įsivyraus ramybė. Neturintys antros pusės turi didelius šansus ją sutikti, tik reikia dažniau kažkur išeiti, nesėdėti tarp keturių sienų.

 

 
Vandenis
 

Asmeniniame gyvenime laikykitės kiek nuošaliau, neskubėkite, nespręskite jokių atsakingų ir rimtų reikalų. Svarbus permainų metas. Nors permainos kelia stresą, šiuo metu jos vis geriau nei sąstingis. Pasistenkite nuolat tobulėti.

 

 

 
 
Žuvys
 

Meilės srityje išgyvensite euforiją, aišku vedybomis tai nekvepės, bet jų ir netrokštate. Nereikėtų per daug įsijausti ir skaudinti kitų. Gyvenkite taikoje su savimi ir visu pasauliu. Stenkitės nenukrypti į kraštutinumus, laikykitės aukso vidurio. Saugokitės pažadukų ir patys atsargiai dalinkite pažadus kitiems. Atminkite, šiuo metu romanams ne pats tinkamiausias laikas.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!

Paskutinis šansas apsispręsti dėl nuotakos šukuosenos!

Naujiena – spalvoti spragėsiai vestuvėse!

Naujiena – spalvoti spragėsiai vestuvėse!

Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?

Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?

Banner