Banner

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Rugsėjo mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

 

 

Venera mėnesio pradžioje bus Mergelės ženkle. Ši Veneros pozicija nepalanki jausmams tačiau palanki darbui. Rugsėjo 14 dieną Venera pereis į Svarstyklių ženklą ir čia bus iki mėnesio pabaigos. Šiame ženkle ji harmoninga – tai gera pozicija naujiems santykiams užmegzti ir harmonizuoti.

 

 

 

 

 
Avinas
 

Puikiai seksis, vienišiai nesėdėkite sudėję rankų – juk jūsų laukia įdomios ir intriguojančios pažintys. Daugiau laiko skirkite bet kokioms savo aistroms patenkinti, drąsiai demonstruokite tai kas jums kelia gražius jausmus.

 
 
 
 
 
 
Jautis
 

Asmeniniame gyvenime didelę įtaką darys gebėjimas atvirai išsakyti savo jausmus. Palankus laikas santykiams su aplinkiniais gerinti, ore tvyros romantikos ir kūrybingumo energija. Išnaudokite šį laikotarpį lengvai viską sudėliodami į vietas.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Asmeninius santykius puoselėkite ir saugokite, mylimas žmogus gali kentėti dėl jūsų tylos ar ignoravimo. Puikus laikas pasirūpinti asmeniniais santykiais, ypač jei bendravimas su antra puse komplikuotas. Tad šį mėnesį patartina daugiau dėmesio skirti asmeniniams santykiams.

 
 
 
 
Vėžys
 

Jeigu ryšiai su artimu žmogumi prigesę, tinkamas metas juos atgaivinti. Vienišiams atsiras puikios galimybės sutikti antrą pusę, puikiai pristatant save. Išnaudokite šį puikų laiką

 
 
 
 
 
Liūtas
 

Vienišiems patarimas būkite budrūs – galite sutikti tą vienintelį. Bendraudami su antra puse stenkitės būti atviri, laiku ir vietoje išsakykite tai, kas jus jaudina ar ką norite keisti. Turintys antrą pusę didesnį dėmesį skirkite jo poreikiams , suteikite pagalbą ir palaikymą.

 
 
 
 

 

Mergelė  

Asmeniniame gyvenime venkite konfliktinių situacijų. Didelė tikimybė vienišiams sutikti antrą pusę. Nebijokite netikėtai aplankiusios meilės. Puoselėkite ir auginkite šį jausmą.

 
 
 
 
 
Svarstyklės
 

Nauji santykiai gali būti dviprasmiški, Kol kas vienišumas jums negresia. Reikšmingiausi įvykiai vyks poroje. Netikėti įvykiai ir susitikimai lydės jus šį mėnesį.

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Meilės fronte viskas tekės įprasta vaga. Partnerystės iššūkiai sudrebinę jūsų padangę aprims, suprasite kokia svarbi jums antra pusė, santykiuose įsivyraus darna ir ramybė.

 
 
 
 
 
Šaulys
 

Asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga, tik  pasistenkite nepainioti asmeninių santykių su darbu, džiaukitės savo sėkme ir pasistenkite pradžiuginti tuos, kuriems ne taip gerai sekasi. Įvykiai apie jus suksis tarsi švytuoklė, nuo pakilimo aukštyn iki kritimo žemyn.

 
 
 
 
 
 
Ožiaragis
 

Asmeniniame gyvenime jausmai tiesiog žydės. Geras laikas vienišiams, galite sutikti antrą pusę.  O išsiskyrusiems palankus laikas atnaujinti nutrauktus santykius.

 

 
Vandenis
 

Visos mintys bus užimtos širdies reikalais. Per praėjusį mėnesį santykiuose viskas susipainiojo, nenuleiskite rankų, susidėliokite tikslus, neatsisakykite savo siekių. Priešingai – leiskite netikėtumams kuo palankiau pakreipti asmeninio gyvenimo eigą.

 

 

 
 
Žuvys
 

Santykiams leiskite vystytis sava vaga, neskubinkite įvykių, net jei kantrybės turite nedaug. Geras laikas ieškoti naujų partnerių, nauja partnerystė bus gana perspektyvi, todėl pasistenkite pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Birželio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Liepos mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner