Banner

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)
 
 
 
 

Lapkričio pirmąją, vakare Venera pereis į Šaulio ženklą. Šiame ženkle Venera dinamiška, romantiška, santykiuose norinti atvirumo, garsių meilės prisipažinimų, nuoširdumo, aiškumo. Tai geras laikas plėsti pažinčių ratą, keliauti.

 

 

 
Avinas
 

Bus aktualūs šeimos reikalai. Santykiuose vyraus nuoširdūs jausmai. Galite kreiptis į vadovybę dėl paaukštinimo, tačiau dideliems pinigams skirtas kitas mėnuo. Atkreipkite dėmesį į savo  endokrininę sistemą ir inkstus.

 
 
 
 
 
Jautis
 

Jausmai bus diplomatiški ir rafinuoti. Seksis pasirašyti didelius kontraktus, ypač su užsieniu. Sėkmingas laikas vienišiams sutikti antrąją pusę.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Meilės fronte didelių pergalių tikėtis neverta, tai ne jūsų laikas. Padidės domėjimas ezoterika, burtais, magija.

 
 
 
 
Vėžys
 

Turintys antras puses, kurkite gražius santykius. Asmeniniame gyvenime pokyčių nenumatoma. Jei esate vieniši, statusas kol kas nesikeis. Džiaugsitės sunkaus ir atkaklaus darbo rezultatais. Ir tik jūs vieni žinosite, kokia sėkmės kaina. Puikus laikas meditacijai, regresijos seansams.

 
 
 
 
 
Liūtas
 

Porose vyraus darna, harmonija, skaidrumas.Palankus laikas naujoms pažintims, jeigu dar neatostogavote, planuokite keliones. Vienišiai galite sutikti savo antrąją pusę.

 
 
 
 

 

Mergelė  

Asmeninius santykius grįskite draugiškumu ir bendradarbiavimu – palaikykite savo antros pusės idėjas ir iniciatyvą. Galimas netikėtas laimėjimas ar pelningas užsakymas. Skirkite daugiau  dėmesio sveikatai, ypač jeigu turite problemų dėl kraujospūdžio – būtinus vaistus visada laikykite po ranka.

 
 
 
 
 
Svarstyklės
 

Asmeniniame gyvenime palankus metas leistis į savęs pažinimo kelionę, atrasti naujų dvasinio tobulėjimo būdų. Pats geriausias metas megzti naujas pažintis, jeigu esate vieniši

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Jeigu dirbate su savo antra puse, būkite atsargūs. Didelė tikimybė, kad su jumis pasielgs nesąžingai. Puikus metas imtis veiklos, kuriai galėtumėte skirti visą savo laiką ir širdį. Palankios dienos apsilankyti profilaktiniam patikrinimui pas šeimos gydytoją. Galite sulaukti kvietimo vykti į tolimą kelionę.

 
 
 
 
 
Šaulys
 

Netikėtai prasidėjęs meilės romanas bus romatiškas, veržlus, teiks malonumo ir vilčių dėl bendros ateities, bet greta bus daug pykčių ir pavydo. Ypač seksis švietimo, turizmo agentūrų darbuotojams.

 
 
 
 
 
 
Ožiaragis
 

Asmeninis gyvenimas bus ramus, stabilus ir aiškus. Kai kurių dokumentų tvarkymas gali užtrukti, tačiau laukiami rezultatai nenuvils. Turintiems problemų su stuburu, sąnarių ligomis, geras laikas sanatoriniam gydymui.

 

 
 
Vandenis
 

Užgrius konfliktų lavina, būdami suirzę ir reikšdami nepasitenkinimą, kankinsite aplinkinius ir patys save. Bendraudami su kolegomis atlikite mažytę reviziją, patikrinkite jų nuoširdumą.

 

 

 
 
Žuvys
 

Aplinkiniai nesupras jūsų nuotaikų kaitos ir tai kiš koją bendraujant su antra puse. Vienišiai, apsidairykite aplinkui jūsų laimė yra visai greta jūsų.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Žinomi paslaugų teikėjai stilingai uždarė vestuvių sezoną!

Žinomi paslaugų teikėjai stilingai uždarė vestuvių sezoną!

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Kaip pažaboti savo principus, kad šeima būtų darni?

Banner