Banner

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)
 
 

Mėnesio pradžioje Venera bus Ožiaragio ženkle ir keliaus juo iki gruodžio 20 dienos. Šiame  ženkle Venera gana šalta, mažai jausminga, nepalanki naujiems santykiams – nebent jie būtų ilgalaikiai, gerai apgalvoti. Santykiai pradėti tokiu metu išlieka stabilūs, jeigu suderinami abiejų pusių poliai. Gruodžio 20 dieną Venera pereis į Vandenio ženklą ir liks iki mėnesio pabaigos, būdama šiame ženkle ji skatins atsinaujinimą santykiuose, laisvės poreikį.

 

 

 
Avinas
 

Puikiai klostysis meilės reikalai. Atsiras naujų galimybių susirasti antrą pusę, tik netingėkite jomis pasinaudoti. Viskas jūsų rankose, jeigu norėsite tikrai būsite laimingi. Dirbdami komandoje, pasieksite puikių rezultatų, aktyviai tvarkysite finansinius reikalus, sulauksite viliojančių pasiūlymų. Neužmirškite užsukti į sporto salę, tada tikrai  gera savijauta ir atvaizdas veidrodyje jus džiugins ir dovanos gerą nuotaiką bei pasitikėjimą savo jėgomis.

 
 
 
 
 
Jautis
 

Gali tekti priimti svarbius sprendimus, susijusius su asmeniniu gyvenimu ar meile. Jeigu turite antrąją pusę teks apsisipręsti skirtis ar tuoktis. Darbe norėsite pradėti ką nors svarbaus, reikšmingo – neskubėkite, o jei pradėsite  nerizikuokite, tada finansai bus stabilūs. Daugiau laiko praleiskite gryname ore,  pasivaikščiojimai tikrai jums išeis į naudą.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Tai laikas, kai jums puikiai seksis kurti naujus santykius ar atnaujinti senus. Šiuo metu neskubėkite tvarkyti karjeros ar verslo reikalų, nes norint pasiekti gerų rezultų, turite greitai reaguoti į situacijas. Finansinė situacija bus stabili, jeigu neinvestuosite į neklinojamą turtą. Ramybė, gamta ir poilsis bus ypač reikalingi sveikatai palaikyti.

 
 
 
 
Vėžys
 

Pasistenkite šiuo metu neužmerkti akių, taip pat  nepasiduokite kitų apžavams ir įtakai, nes galite pražiopsoti ką nors svarbaus ir reikšmingo. Jums bus aktualūs kolektyviniai darbai arba sumanymai gimę kartu su draugais. Finansai bus stabilūs, didelių išlaidų nenusimato. Jeigu nepradėsite remonto darbų, sveikatos sutrikimai neturėtų jūsų varginti. Venkite alkoholinių gėrimų, nepiknaudžiaukite vaistais.

 
 
 
 
Liūtas
 

Jums puikiai seksis bendrauti su priešingos lyties atstovais. Neužmirškite, jog ilgalaikių santykių pagrindas pagarba vienas kitam.  Galite gauti naujų pasiūlymų dėl darbo. Atidžiai tvarkykite dokumentus, venkite konfliktų.  Finansinė situacija bus stabili, jeigu atidžiai skaičiuosite savo biudžetą, nevyksite į keliones.  Pasistenkite nepervargti darbe, jeigu matote, kad jus bando apkrauti darbais, mandagiai atsisakykite.

 
 
 

 

Mergelė  

Labai malonių akimirkų pažers jūsų antroji pusė, galimos išskirtinės staigmenos ir dėmesys. Todėl jums labai svarbu pasitikėti ir vystyti jums rodomus jausmus. Darbe lydės sėkmė, ypač seksis srityse susijusiose su administravimu, vadovavimu, tarptautiniais ryšiais bei gamyba. Finansinė padėtis bus stabili, jeigu skaičiuosite savo biudžetą ir nedarysite didelių investicijų į nekilnojamą turtą. Puikus laikas pasirūpinti savo sveikata, atlikti organizmo valymo procedūras, užsukti į sporto salę.

 
 
 
 
Svarstyklės
 

Jums sėkmingai klostysis asmeninis gyvenimas. Santykiai su partneriu nebus nuobodūs, sugalvosite kaip juos paįvairinti. Vienišių laukia įdomios ir intriguojančios pažintys. Teks spręsti reikalus susijusius su finansais ir kreditais, dokumentų tvarkymu. Finansinė situacija bus stabili, nežadanti pajamų didėjimo. Ribokite išlaidas laisvalaikiui, pasimėgaukite ramiais pasivaikščiojimais gamtoje.

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Jeigu dirbate su savo antra puse, būkite atsargūs. Didelė tikimybė, kad su jumis pasielgs nesąžingai. Puikus metas imtis veiklos, kuriai galėtumėte skirti visą savo laiką ir širdį. Palankios dienos apsilankyti profilaktiniam patikrinimui pas šeimos gydytoją. Galite sulaukti kvietimo vykti į tolimą kelionę.

 
 
 
 
Šaulys
 

Santykiai su mylimu žmogumi gali varžyti laisvę, todėl teks imtis nemalonių ir skausmingų sprendimų. Šioje situacijoje jums geriau daugiau klausytis, ką kalba jūsų antroji pusė ir rečiau kalbėti. Tik taip pavyks išlaikyti gerus santykius. Pajamos šiuo metu stabilios, keliones atidekite, o dabar  galite investuoti į vaikų mokslą bei pramogas. Daugiau laiko skirkite ligų profilaktikai,  būkite gryname ore, eikite į turistinius žygius – taip atgausite vidinę harmoniją ir pasipildysite teigiama energija.

 
 
 
 
Ožiaragis
 

Jums meilės metas, tad nešvaistykite laiko su neįdomiais žmonėmis. Geriau tą laiką dovanokite savo antrai pusei. Leiskite sau mylėti ir džiaugtis gyvenimu. Labai palankus metas tvarkyti su nekilnojamu turtu susijusius reikalus. Finansinė situacija gali pasikeisti į gerą pusę, jeigu turite verslo partnerius užsienyje. Pasirūpinkite savo sveikata ir poilsiu, neužmirškite dažniau užsukti į baseiną ir pasimėgauti SPA procedūromis.

 

 
 
Vandenis
 

Asmeninis gyvenimas turėtų tekėti ramiai, jei per daug nevadovausite savo antrai pusei. Nesikišite į jo asmeninius reikalus. Darbe galite gauti viliojantį  darbo ar pelningo projekto pasiūlymą.Parankus metas pasirūpinti savimi, užsukite į grožio saloną, atlikite sveikatinimo procedūras SPA centruose. Saugokitės prie vandens telkinių.

 

 

 
Žuvys
 

Netruks romantikos ir malonių akimirkų jūsų asmeniniame gyvenime. Nuotaika bus pakili. Tai metas kai sutiksite jums skirtą žmogų arba iš mylimo žmogaus išgirsite ilgai lauktą pasiūlymą. Tinkamas metas  jūsų karjerai –  šiuo metu jums nėra neįveikiamų užduočių, aplinkybės dabar klostosi labai palankiai. Jeigu turite žalingų įpročių dabar tinkamas laikas jų atsikratyti arba padėti tai padaryti artimiesiems.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Vestuvinių automobilių tendencijos – ar reikia jų vaikytis?

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

Nauja FACEBOOK nuotakų grupė - prisijunk!

2020 metų vestuvių vietų tendencijos!

2020 metų vestuvių vietų tendencijos!

Banner