Banner

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)
 
 
 

Sausio pradžioje Venera bus Ožiaragio ženkle – ši pozicija atšaldo jausmus, svarbesni tampa draugiški saitai. Norėdami išsaugoti santykius – nekontroliuokite savo artimųjų. Sausio 13 dieną Venera pereina į Žuvų ženklą. Tai jautri Veneros pozicija, skatinanti grožio, harmonijos, emocionalumo poreikį.

 

 

 
Avinas
 

Jeigu ieškote antrosios pusės – puikios dienos ją sutikti. Jūsų gyvenime  atsiradęs žmogus taps labai artimu. Imkitės darbų, kurie reikalauja ištvermės ir iššūkių. Labai palanki savaitė jūsų piniginiams reikalams. Kuo daugiau judėsite, tuo geriau jausitės. Tik nepersitemkite – viską darykite su saiku.   

 
 
 
 
 
Jautis
 

Geriau seksis su senais nei su naujais pažįstamais. Turintiems antrą pusę puikus periodas gilintis į santykius su mylimuoju. Darbenereikia tikėtis lengvų pergalių, tačiau jeigu pasistengsite galėsite ilgam pamiršti sunkumus. Jūsų sėkmė labiausiai priklausys nuo jūsų gebėjimo bendrauti. Tai metas, kai neturėtų iškilti didelių problemų su sveikata.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Vargu ar šiomis dienomis jus domins naujos pažintys, tačiau neužmirškite, kad antra mėnesio pusė labai palanki pasimatymams. Puikiai seksis be didelių pastangų pasiekti puikių rezultatų. Jeigu šiuo metu klausysitės ne aplinkinių, o savo intuicijos, galite pasiekti stulbinančių rezultatų darbe. Jūsų savijauta puiki, neturėtų iškilti rimtų sveikatos problemų, tad džiaukitės gyvenimu, stenkitės skleisti teigiamas emocijas.

 
 
 
 
Vėžys
 

Mėgaukitės šiuo ramiu  ir stabiliu periodu. Antroje šio mėnesio pusėje Jūsų gyvenime gali atsirasti žmogus, kuris taps jums labai artimas. Šį mėnesį geriau atostogauti, o ne dirbti. O jei dirbsite, prieš atiduodami atliktą darbą, kelis kartus patikrinkite, ar tikrai viską gerai padarėte. Tai metas, kai neturi iškilti didelų problemų dėl sveikatos, jeigu pasistengsite jėgų nešvaistyti veltui.

 
 
 
 
Liūtas
 

Labai palankios dienos naujoms pažintims. Turintiems antras puses puikus periodas gilintis į santykius su mylimuoju. Šį mėnesį gana ramios darbo dienos. Tik nereikia imtis labai atsakingų  finansinių operacijų. Pasilepinkite grožio procedūromis tik nepersitemkite – viską darykite su saiku. 

 
 
 

 

Mergelė  

Meilė prasidėjusi šiomis dienomis garantuoja tvirtus jausmus. Antra mėnesio pusė palanki  naujoms pažintims. Darbe  bus ramu, neturėtų įvykti jokių didelių permainų. Tik antroje savaitės pusėje gali iškilti sunkumų su pinigais ir finansiniais dokumentais. Savijauta šiomis dienomis   bus geresnė, tačiau patarčiau vengti didelio fizinio krūvio.

 
 
 
 
Svarstyklės
 

Naujoms pažintims nepalankios dienos. Turintiems antras puses teks pažiūrėti tiesai į akis ir ne visada Jums patiks, tai ką pamatysite. Nors ir bus gana ramios darbo dienos, bet  norint ko nors  pasiekti, teks  kaip reikiant  padirbėti. Sumažinkite tempą ir pasistenkite daugiau ilsėtis.

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Galėsite mėgautis puikiais santykiais su  jus mylinčiais asmenimis, o neturintiems antrų pusių  dabar ypač tinkamas metas naujoms pažintims. Darbe strigs viskas, ko imsitės – tad geriau svarbius darbus atidėkite geresniam laikui. Geriausiai seksis dirbantiems finansinų srityje. Ne pats palankiausias metas jūsų sveikatai. Norintys gerai jaustis, rinkitės lengvai virškinamą maistą.

 
 
 
 
Šaulys
 

Naujoms pažintims labai tinkamos dienos. Tad neturintys antrų pusių apsidairykite aplinkui, gal tas vienintelis ar vienintelė visai čia pat - greta jūsų. Šį mėnesį galėsite džiaugtis savo finansiniais sprendimais, o jeigu dirbate aptarnavimo srityje visi bus patenkinti jūsų puikiu darbu. Prastas metas laikytis dietų.

 
 
 
 
Ožiaragis
 

Palankios dienos naujoms pažintims. Labai tikėtina, kad vieniši sutiks sau skirtuosius. Puikus laikas pasirašyti kontraktus, vykti į verslo susitikimus, pasirašyti finansinius dokumentus. Sumažinkite tempą, pasistenkite daugiau ilsėtis. Venkite didelio fizinio krūvio nugarai ir kelių sąnariams.

 

 
 
Vandenis
 

Galimos internetinės pažintys. Puikus laikas karjerai – šiomis dienomis galite pasiekti išsvajotų aukštumų. Venkite skersvėjų ir didelių fizinių krūvių.

 

 

 
Žuvys
 

Naujos pažintys gali atnešti nusivylimų. Tinkamas metas jūsų karjerai – jeigu svajojate apie paaukštinimą galite drąsiai kreiptis į savo viršininką. Palankus metas tvarkyti verslo susitikimus, darbinius reikalus. Pailsėkite, pamedituokite prie vandens telkinio, tuomet jausitės puikiai ir atrodysite labai gerai.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 kritinės vestuvinių kvietimų klaidos!

5 kritinės vestuvinių kvietimų klaidos!

Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės

Banner