Banner

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

 

 

Venera vasario pradžioje bus 22 laipsnyje žuvų ženkle, šiame ženkle Venera palanki dvasingumui, meilei, kūrybai. Vasario 7 dieną Venera pereis į Avino ženklą ir juo keliaus iki kovo 5 dienos. Avino ženkle Venera aistringa, skatina lengvai užsiplieskiančius, tačiau greitai gęstančius jausmus. Ši Veneros pozicija nuolat reikalauja dėmesio ir pripažinimo. Kadangi Venera keliaus kartu su Juoduoju Mėnuliu Lilit, reikėtų vengti paviršutiniškų lengvabūdiškų santykių, grubumo elgesyje, neapgalvotų investicijų.

 

 

 

 
Avinas
 

Asmeniniame gyvenime šiokios tokios permainos jums tikrai nepamaišytų. Galite sužinoti mylimo žmogaus praeities paslapčių, kurių nereikėtų sureikšminti. Jeigu esate vieniši ne pats tinkamiausias laikas ieškoti antros pusės. Puikus laikas valstybės tarnautojams. Sveikatą stiprinkite daugiau laiko leisdami gamtoje.

 
 
 
 
 
Jautis
 

Su antrąja puse nesiginčykite dėl išlaidų, nemokėjimo gyventi ekonomiškai. Netinkamas metas išlaidauti. Jeigu tvarkote finansinius reikalus, būkite atidūs, kontroliuokite finansinius srautus, klausykitės vidinio balso ir širdies poreikių.

 
 
 
 
Dvyniai
 

Seksis tiek imantis veiklos, tiek nieko neveikiant, intuicija jus ves painiais gyvenimo keliais. Gal ne visada sprendimai ateis lengvai, bet verta paprakaituoti, kad ateityje gyventumėte lengviau. Daug energijos pareikalaus darbas su žmonėmis. Galite sutikti žmogų susijusį su jūsų karmine praeitimi. Galbūt tai leis išspręsti seniai įsišaknijusias problemas.

 
 
 
 
Vėžys
 

Asmeniniame gyvenime būsite linkę viską dramatizuoti, atminkite jūsų kategoriškumas gali sugadinti pirmos pažintie įspūdį. Bendraujant vertėtų prisiminti, jog tyla – gera byla. Antroje mėnesio pusėje galite sulaukti Jums labai svarbių žinių – dėl naujo darbo pasiūlymo, neskubėkite šį priimti, patartina nesiimti nieko naujo.

 
 
 
 
Liūtas
 

Asmeniniame gyvenime vis dar skaitomas tas pat knygos puslapis, viskas po senovei. Savo darbo vietoje jausitės puikiai, nors norėdami įveikti užduotis turėsite paplušėti iš peties, tik taip jūsų darbo rezultatai bus puikūs. Būsite imlūs ir stropūs mokiniai. Pravartu pasirūpinti savo sveikata, išsitirkite echoskopu ar pasidarykite plaučių rentgeno nuotrauką.

 
 
 

 

Mergelė  

Asmeniniame gyvenime viskas juda stabiliai, be rimtesnių pokyčių, palankus metas užmegzti naujus santykius arba žengti pirmą žingsnį patinkančio žmogaus link. Geras laikas valstybės struktūrų darbuotojams, politikams. Bent kelias dienas skirkite sveikatai ir sveikatingumo procedūroms.

 
 
 
 
Svarstyklės
 

Meilėje galima pažintis su vyriškiu gyvenančiu svetur. Galite gauti žinią iš užsienio arba planuoti tolesnę kelionę. Sėkmingi bus ilgalaikiai projektai. Atsiras netikėtų išlaidų, kurios kaip reikiant išmuš iš pusiausvyros ir apkartins gyvenimą. Svarbiausia neklausykite aplinkinių, kurie savo kompleksus ir baimes supainioja su patarimais.

 
 
 
 
 
Skorpionas
 

Dėmesys kryps į jūsų aplinkoje esantį širdžiai artimą žmogų, kurio pagalba jums reikalinga kaip oras. Ši pagalba ir palaikymas jums bus reikalingi, kaip oras. Užimantiems aukštus postus gyvenimas kels naujus išbandymus, todėl skirkite dėmesio kolektyvui, kad prireikus galėtumėte juo pasitikėti. Sveiktą stiprinkite saunoje ir SPA procedūromis.

 
 
 
 
Šaulys
 

Sprendimus priimkite atsakingai, nesivelkite į avantiūras, rizikuokite protingi. Tai laikas kai bet koks veiksmas turės pasekmes. Net jeigu ir prispaus finansiniai rūpesčiai, nepraraskite optimizmo, viskas priklausys nuo vidinio nusiteikimo, todėl tikėkite, kad viskas bus gerai. Susikoncentruokite į veiksmo kokybę, nesvarbu, kas tai būtų darbas, bendravimas ar poilsis.

 
 
 
 
Ožiaragis
 

Meilėje vyks svarbus apsisprendimo procesas. Kai kas gali būti nuspręsta už jus. Tarpusavio santykiuose šeimininkaus ponas likimas. Tvarkydami piniginius reikalus būkite ypač atsargūs, nes galite priimti neadekvačius sprendimus, už kuriuos vėliau teks brangiai sumokėti.

 

 
 
Vandenis
 

Laukia kardinalūs gyvenimo pokyčiai, jeigu jaučiate, kad dabartinis jūsų netenkina, išdrįskite apie tai pasikalbėti su savo antrąja puse, galbūt jis jaučiasi taip pat, tad jūsų išsiskyrimas išeis abiem į naudą. Galite gauti kelis naujus pasiūlymus. Laikotarpis itin tinkamas naujų darbų pradžiai.

 

 

 
Žuvys
 

Jausitės pakylėti, esami santykiai spindės naujais atspalviais, nauja pažintis tik patvirtins, kad egzistuoja meilė. Finansinius reikalus tvarkykite klausydamiesi intuicijos, tai padės išvengti klaidingų sprendimų.

 
 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Naujas „Santuoka katalogo“ numeris jau platinimo vietose!

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Sausio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2020)

Banner