Banner

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Rugpjūčio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

 

 

Rugpjūčio mėnesį Venera bus Vėžio ženkle. Šioje pozicijoje Venera labai moteriška ji reiškiasi švelnumo, ramybės, intymumu poreikiu – tai palanki pozicija moterims, nuo rugpjūčio, todėl joms bus svarbu pasijusti karalienėmis, norėsis puoselėtis, būti ryškioms ir pastebėtoms.

 
 
 
 
 
 

Avinas

 

Neišvengsite rimtų asmeninio gyvenimo pokyčių. Galbūt sparčiai megsis nauji santykiai, o gal palengva ir seni. Meilės reikaluose seksis tiems, kas ieško santykių be įsipareigojimų.

 
 
 
 

Jautis

 

Jauskite saiką artimiems šeimos nariams duodami pastabas – jie turi savo nuomonę ir jos laikysis. Asmeniniai santykiai bus gana sudėtingi nebūsite linkę nusileisti vienas kitam, todėl ieškokite kompromiso – konfliktų reikėtų vengti, nes vėliau bus sunku susitaikyti.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Pažinčių ir kūrybinių susitikimų metas. Laukite draugiško vizito, malonaus susitikimo arba naujos draugystės. Tai malonių švenčių ir susitikimų mėnuo.

 
 
 
 
 

Vėžys

 

Neatverkite širdies pirmam sutiktam žmogui. Gali būti, kad kažkam slapta patinkate ir to nežinote, tačiau aplinkiniams tai nėra paslaptis. Mokykitės būti atviresni, bet didesnių paslapčių neatskleiskite.

 
 
 
 

Liūtas

 

Venkite konfliktų asmeniniame gyvenime, tegul santykiai teka įprasta vaga. Asmeniniai santykiai sudėtingi – nebūsite linkę nusileisti, norėsite grybštelėti, įžeisti savo antrą pusę, tad susikaupkite ir luktelėkite palankesnio laiko kitu atveju įkliūsite į intrigų ir nemalonumų tinklą.

 
 
 
 

Mergelė

 

Nepalankus metas permainoms, planus susitikti ar eiti į pasimatymą gali sugriauti nenumatytos aplinkybės ar ligos. Šį mėnesį užsimegusios pažintys bus ne itin perpektyvios.

 
 
 
 
 

Svarstyklės

 

 Bendraudami su aplinkiniais būkite paprasti ir ištikimi, puoselėkite esamus santykius. Bendraudami su artimais žmonėmis būkite atsargūs, aplinkiniai bus nervingi ir įsitempę.

 
 
 
 
 

Skorpionas

 

 Tikėkite koplimentais, kuriuos pažers antroji Jūsų pusė, nes tikrai esate to verti. Teks daugiau nei įprastai rūpintis savo partneriu.

 
 
 
 
 

Šaulys

 

 Asmeninio gyvenimo kelias bus grįstas jausmais, kurie užsiplieks staiga ir netikėtai ir atrodys, kad sapnuojate, todėl nepulkite stačia galva, šiek tiek luktelėkite, kad įstikinumėte jausmų tvirtumu.

 
 
 
 
 

Ožiaragis

 

 Vienišiems šio ženklo atsovams nusimato pažintis su vyresniu partneriu, tačiau nereikėtų žavėtis šiais santykiais, nes persketyvos išsivysti ilgalaikei draugystei labai mažos.

 
 
 
 
 

Vandenis

 

 Pasistenkite nesėdėti namuose, jeigu kankina blogos nuotaikos – kurkite nedidelius pramogų vakarus, kuriuose užsimezgusios naujos pažintys praskaidrins Jūsų vienatvę.

 
 
 
 
 

Žuvys

 

Ne pats geriausias laikas naujoms pažintims, tad turintiems antrą pusę reikėtų skirti didesnį dėmesį tarpusavio santykių tobulinimui.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Mudu du ir rožinis automobilis. Gabrielės ir Vaidoto šventės akimirkos

Mudu du ir rožinis automobilis. Gabrielės ir Vaidoto šventės akimirkos

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Didžiausios nuotakų klaidos renkantis vestuvinę suknelę

Ar aplinkinių spaudimas turi įtakos sprendimui susituokti?

Ar aplinkinių spaudimas turi įtakos sprendimui susituokti?

Banner