Banner

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Spalio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

 

Mėnesio pradžioje Venera bus Mergelės ženkle – jame išbus iki spalio 14 dienos. Šioje pozicijoje Veneros vertybėms: grožiui, švelnumui, jautrumui bei emocingumui pasireikšti bus gana sunku. Tai per daug racionali padėtis. Nuo spalio 14 dienos Venerai perėjus į Svarstyklių ženklą, ji bus daug palankesnėje pozicijoje, todėl antra mėnesio pusė taps palankesnė meilės reikalams bei grožio puoselėjimui.

 
 
 
 
 
 

Avinas

 

Tiems kas mėgsta adrenaliną ir aktyvų gyvenimo būdą reikėtų būti atsargesniems ir per daug neatsipalaiduoti. Rūpinkitės ir savo antros pusės savijauta ir sveikata. Profesinėje veikloje gali viskas pakrypti šimto aštuoniasdešimt laipsnių kampu. Atkreipkite dėmesį į fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
 
 

Jautis

 

Šis laikotarpis palankus tiems, kas mėgsta konstruoti – bus dirbama kantriai, ramiai ir produktyviai. Tai puikus laikas rimtiems ateities planų apmąstymams. Tvarkykite reikalus susijusius su nekilnojamu turtu bei nuoma. Periodas nepalankus remonto darbams. Galite turėti išlaidų susijusių su sveikata.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Būsite konkretūs, praktiški ir racionalūs – tik  neužmirškite, jog  neverta tikėtis lengvų pinigų ir norint uždirbti teks paplušėti. Bręsta rimtas pokalbis su mylimu žmogumi, jeigu esate nusiteikę santykius išsaugoti, būkite nuolaidesni, neteikite kategoriškų reikalavimų ar vertinimų. Atkreipkite dėmesį į savo fizinę ir dvasinę sveikatą.

 
 
 
 

Vėžys

 

Bus sunku rasti bendrą kalbą su aplinkiniais – Jus daug kas erzins, o kai kurios situacijos gali visai išmušti iš pusiausvyros. Pasistenkite į viską reaguoti paprasčiau ir nedarykite iš kiekvienos smulkmenos tragedijos. Asmeniniame gyvenime jausite dėmesio stygių. Saugokitės peršalimo ligų.

 
 
 
 

Liūtas

 

Didelių laimėjimų gal ir nebus, bet gerai susitvarkysite su kasdieninėmis užduotimis ir džiaugsitės puikiais rezultatais. Palanku imtis darbų, kurie reikalauja kruopštumo. Nauji darbai ir projektai judės lėčiau nei norėtumėte, tačiau sėkminga linkme. Palankus laikas profilaktiniam sveikatos patikrinimui.

 
 
 
 

Mergelė

 

Jūsų  santykiai su kolegomis ir vadovais bus taikūs. Tai palankus laikas įgyvendinti senus sumanymus ir svajones. Puikus laikas paanalizuoti savo jausmus, pasvarstyti ar esate patenkinti tuo, ką turite. Geriau pažinę savo poreikius, lengviau rasite atsakymus į iškylančius klausimus.

 
 
 
 

Svarstyklės

 

Galėsite iš širdies padirbėti ir vėliau pasidžiaugti puikiais darbo rezultatais. Dabar galite priimti drąsų sprendimą ir kardinaliai pakeisti savo darbo pobūdį. Palankus laikas kūrybinei veiklai bei būti viešumoje. Didelė tikimybė gauti įdomių pasiūlymų susijusių su pagrindine veikla ir pomėgiais. Saugokitės traumų.

 
 
 

Skorpionas

 

Didelių laimėjimų gal ir nebus, bet gerai susitvarkysite su kasdieniais darbais. Tai palankus metas imtis darbų, kurie reikalauja ypatingo kruopštumo. Sulauksite draugiškų patarimų ar paramos. Laikotarpis labai sėkmingas piniginiams susitarimams. Jeigu laukiate finansinės paramos – tikėkitės gauti teigiamą atsakymą. 

 
 
 

Šaulys

 

Jūs vėl pajutote tvirtą pagrindą po kojomis, bet  užuot džiaugęsi esama situacija galite susikurti problemų, kad vėliau jas spręstumėte. Pasirūpinkite tais, kurie savimi pasirūpinti neįstengia. Šiek tiek altruizmo sutieks naujų jausminių atspalvių. Pasirūpinkite savo sveikata, kad ir kaip būtų, geros savijautos šaltiniu šiuo metu jums taps šalia esantis žmogus.

 
 
 
 

Ožiaragis

 

Palankus laikas atlikti net pačius sudėtingiausius darbus. Būtinai tuo pasinaudokite ir ieškokite naujų saviraiškos galimybių. Tarpusavio santykiai bus tarsi veidrodis, nes dėmesio sau sulauksite tiek, kiek jo patys rodysite. Sunkiausia bus apsispręsti. Palankus laikas pradėti sveiką gyvenimo būdą, jeigu dar nepradėjote.

 

 
 

Vandenis

 

Didelis permainų metas. Nors permainos kelia stresą, šiuo metu jos vis tiek geriau nei sąstingis. Pasistenkite nuolat tobulėti. Asmeniniame gyvenime laikykitės aukso viduriuko. Būkite pareigingi, taktiški. Tikėtini galvos skausmai dėl apsinuodijimo maistu.

 
 
 

Žuvys

 

Puikus laikas tvarkyti net pačius sudėtingiausius ir rizikingiausius piniginius reikalus. Nepasitikėkite pasiūlymais greitai pralobti, nes būsite apgauti. Jeigu reikės pinigų, būkite atviri ir tikrai gausite pagalbą. Laikas pagalvoti apie atostogas.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Unikali vestuvių atributika – nuo kvietimų iki palinkėjimų knygų ir spynelių!

Unikali vestuvių atributika – nuo kvietimų iki palinkėjimų knygų ir spynelių!

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Banner