Banner

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Gruodžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

 

 

Gruodžio 2 dieną Venera pereina į Šaulio ženklą – čia ji suteiks veržlaus žavesio, bet kartu ir išlaidumo. Šaulio ženklu Venera keliaus iki gruodžio 25 dienos, po to pereis į Ožiaragio ženklą – čia ji įneš tam tikro niūrumo ir egoizmo.

 

 

Avinas

 

Asmeniniame gyvenime galite tikėtis rimtų pertvarkymų – tai darbingas mėnuo. Sunkiau seksis žiniasklaidos atstovams bei tiems, kurių darbas susijęs su informacijos perdavimu. Nepalankus laikas planuoti keliones – vairuojantys būkite ypač atsargūs kelyje.

 
 
 

Jautis

 

Asmeniname gyvenime seksis pasidalinti jausmais su atviru ir ištikimu žmogumi. Pamažu ryškės rimtesnių santykių kontūrai. Geras metas išradėjams, konstruktoriams.

 
 
 

Dvyniai

 

Jums pasitarnaus Jūsų pažintys ir geri santykiai su aplinkiniais. Galite sulaukti labai viliojančių pasiūlymų. Nors viskas ir klostysis gerai bei turėsite ne vieną galimybę įsitikinti, kad gyvenimas Jus myli, visgi bus sunku atsikratyti vidinio slogučio, nors ir jausite pasitenkinimą.

 
 
 

Vėžys

 

Vyraus kiek prislėgtos asmeninio gyvenimo nuotaikos, bet jos bus trumpalaikės. Neužmirškite kad šią savaitę nelabai tinkamas metas tvarkyti piniginius reikalus, tad pasistenkite per daug neišlaidauti. Palankus metas viešumui, todėl jis puikiai tiks žmonėms dirbantiems pramogų versle.

 
 
 
 

Liūtas

 

Galimos didelės staigmenos – kartais net iki galo neįstengsite įvertinti visų teikiamų galimybių. Jokiu būdu nesiekite savo tikslų lipdami per kitų galvas, nes ateityje būsite nubausti. Turėsite apsispręsti dėl kelių svarbių dalykų – vienas bus susijęs su mokslu ar veiklos pasirinkimu, kitas su santykiais. Priimti sprendimus Jums padės žmogus, kuriuo pasitikite.

 
 
 

Mergelė

 

Visą dėmesį skirkite mylimam žmogui. Domėkitės kaip jam sekasi, kokiomis nuotaikomis jis gyvena. Pasistenkite būti lankstesni, tvarkydami reikalus, kurie susiję su kitų žmonių interesais. Nors Jums ir nelengva atsižvelkite ir į kitų žmonių poreikius. Tik dirbdami komandoje pasieksite norimų rezultatų.

 
 
 
 

Svarstyklės

 

Meilės reikalai puikiai klosis neturintiems antrų pusių. Netikėta pažintis išvaduos iš nuobodžios kasdieninės rutinos. Nesiimkite svarbių darbų, pasistenkite nesikišti į kitų reikalus. Tai painus gyvenimo tarpsnis.

 
 
 

Skorpionas

 

Netinkmas metas naujoms pažintims – to vienintelio ar vienintelės dar turėsite luktelėti. Pasistenkite apdairiai elgtis su pinigais – neleiskite veltui nei vieno lito, nes būsite labiau linkę išlaidauti nei kaupti. Puikus laikas prezentacijoms, mugėms, gali kilti minčių keisti darbą ar išeiti ilgalaikių atostogų.

 
 
 

Šaulys

 

Pasistenkite nepainioti asmeninių santykių su darbu. Džiaukitės savo sėkme ir pasistenkite pradžiuginti tuos, kuriems ne taip gerai sekasi. Įvykiai aplink Jus suksis tarsi švytuoklė – nuo pakilimo aukštyn iki kritimo žemyn. Pasaugokite sveikatą, ypač jeigu turite polinkį į priklausomybes.

 
 
 

Ožiaragis

 

Asmeniniame gyvenime būkite įžvalgūs, pasitikėkite savo nuojauta. Gera laikas Jūsų karjerai – negaiškite veltui laiko ir imkitės darbų. Neužmirškite, kad visa tai, ką padarysite dabar ir kartu su bendrabarbiais vienoje komandoje, padės kilti Jums karjeros laiptais.

 

 

Vandenis

 

Šiuo metu laikykitės kiek nuošaliau, neskubėkite, nespręskite jokių atsakingų ir rimtų reikalų. Dabar kaip tik ta situacija, kai be didelių pastangų negalima pasiekti didelių rezultatų. Antroje savaitės pusėje susilaikykite nuo didelių investicijų.

 

 

Žuvys

 

Geras laikas ieškoti naujų partnerių, nauja partneryste bus gana perspektyvi, todėl pasistenkite pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis. Santykiai su kolegomis ir vadovais bus taikūs. Būkite budrūs pasirašydami finansinius dokumentus.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

Banner