Banner

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

Vasario mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2018)

 

Mėnesio pradžioje Venera bus vandenio ženkle – ji atšaldo jausmus, tačiau nukreipia energiją laisvės, permainų link. Šiuo metu svarbūs santykiai kolektyve, su draugais, nors ne visada jie būna harmoningi. Vasario 11 dieną Venera pereina į žuvų ženklą ir keliaus jame iki vasario pabaigos. Būdama šiame ženkle Venera vėl atgaivins jausmus, artumo ir švelnumo poreikį. Ši pozicija palankesnė ir finansiniams reikalams tvarkyti. Kiek prasčiau Venera bus aspektuota vasario 1,4,24,25 dienomis.

 

 

Avinas

 

Jeigu ieškote antrosios pusės – puikios dienos ją sutikti. Jūsų gyvenime atsiradęs žmogus, taps labai artimu. Imkitės darbų, kurie reikalauja ištvermės ir iššūkių. Labai palankus mėnuo Jūsų piniginiams reikalams. Kuo daugiau judėsite, tuo geriau jausitės. Tik nepersistenkite ir viską darykite su saiku.

 

 
 
 

Jautis

 

Geriau seksis su senais nei su naujais pažįstamais. Turintiems antrą pusę puikus periodas gilintis į santykius su mylimuoju. Darbe nereikia tikėtis lengvų pergalių, tačiau jeigu pasistengsite, turėtute ilgam pamiršti sunkumus. Jūsų sėkmė labiausiai priklausys nuo Jūsų gebėjimo bendrauti. Tai metas, kai neturėtų iškilti didelių problemų su sveikata.

 
 
 
 

Dvyniai

 

Vargu ar šiomis dienomis Jus domins naujos pažintys, tačiau neužmirškite, kad antra mėnesio pusė labai palanki pasimatymams. Puikiai seksis be didelių pastangų pasiekti puikių rezultatų. Jeigu šiuo metu klausysitės ne aplinkinių, o savo intuicijos, galite pasiekti stulbinamų rezultatų darbe. Jūsų savijauta puiki, neturėtų iškilti rimtų sveikatos problemų, tad džiaukitės gyvenimu ir stenkitės skleisti teigiamas emocijas.

 
 
 

Vėžys

 

Mėgaukitės šiuo ramiu ir stabiliu periodu. Antroje šios savaitės pusėje Jūsų gyvenime gali atsirasti žmogus, kuris taps Jums labai artimas. Šį mėnesį geriau atostogauti nei dirbti. O jei dirbsite, prieš atiduodami atliktą darbą, kelis kartus patikrinkite, ar tikrai viską gerai padarėte. Tai metas, kai neturėtų iškilti didelų problemų dėl sveikatos, jeigu pasistengsite jėgų nešvaistyti veltui.

 
 
 
 

Liūtas

 

Labai palankios dienos naujoms pažintims, o turintiems antras puses puikus periodas gilintis į santykius su mylimuoju. Šį mėnesį gana ramios darbo dienos. Tik nereikia imtis labai atsakingų finansinių operacijų. Pasilepinkite grožio procedūromis – tik nepersitemkite, viską darykite su saiku.

 
 
 

Mergelė

  

Meilė prasidėjusi šiomis dienomis garantuoja tvirtus jausmus. Antra mėnesio pusė palanki naujoms pažintims. Darbe bus ramu, neturėtų įvykti jokių didelių permainų.Tik antroje mėnesio pusėje gali iškilti sunkumų su pinigais ir finansiniais dokumentais. Savijauta šiomis dienomis bus geresnė, tačiau patartina vengti didelio fizinio krūvio.

 

 

 

Svarstyklės

 

Naujoms pažintims nepalankios dienos. Turintiems antras puses teks pažiūrėti tiesai į akis ir ne visada Jums patiks, tai ką pamatysite. Nors ir bus gana ramios darbo dienos, bet norint ko nors pasiekti, teks kaip reikiant padirbėti, todėl rekomenduojama sumažinti tempą ir pasistengti daugiau ilsėtis.

 
 
 
 

Skorpionas

 

Galėsite mėgautis puikiais santykiais su Jus mylinčiais asmenimis, o neturintiems antrų pusių dabar ypač tinkamas metas naujoms pažintims. Darbe strigs viskas, ko imsitės, tad geriau svarbius darbus atidėkite geresniam laikui. Geriausiai seksis dirbantiems finansų srityje. Ne pats palankiausias metas Jūsų sveikatai. Todėl norintys gerai jaustis, rinkitės lengvai virškinamą maistą.

 
 
 
 

Šaulys

 

Naujoms pažintims labai tinkamos dienos. Tad neturintys antrų pusių apsidairykite aplinkui, gal tas vienintelis ar vienintelė visai čia pat – greta Jūsų. Šią savaitę galėsite džiaugtis savo finansiniais sprendimais, o jeigu dirbate aptarnavimo srityje visi bus patenkinti Jūsų puikiu darbu. Prastas metas laikytis dietų.

 
 
 
 

Ožiaragis

 

Palankios dienos naujoms pažintims. Labai tikėtina, kad vieniši sutiks sau skirtąją pusę. Puikus laikas pasirašyti kontraktus, vykti į verslo susitikimus, pasirašyti finansinius dokumentus. Sumažinkite tempą, pasistenkite daugiau ilsėtis. Venkite didelio fizinio krūvio nugarai ir kelių sąnariams.

 

 

 

Vandenis

 

Galimos internetinės pažintys. Puikus laikas karjerai – šiomis dienomis galite pasiekti išsvajotų aukštumų. O norintiems imtis naujos veiklos siūlyčiau perspektyviai išnaudoti šią savaitę.Venkite skersvėjų ir didelių fizinių krūvių.

 

 

 

Žuvys

 

Naujos pažintys gali atnešti nusivylimų. Tinkamas metas Jūsų karjerai – jeigu svajojate apie paaukštinimą galite drąsiai kreiptis į savo viršininką. Palankus metas tvarkyti verslo susitikimus, darbinius reikalus. Pailsėkite, pamedituokite prie vandens telkinio, tuomet jausitės puikiai ir atrodysite labai gerai.

 
 
 
 
Horoskopą parengė Lilija Banaitienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Lapkričio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2017)

Banner