Banner

Vestuvių parodos organizatoriai: ,,Rustic – ateinančių vestuvių sezono topas’’

Vestuvių parodos organizatoriai: ,,Rustic – ateinančių vestuvių sezono topas’’
 
Daug dalykų tądien reikės išsirinkti, juk kaip bekalbėtume, be epiteto – svarbiausia gyvenimo šventė – ši diena neapsieina. Kad vos užsiminus apie vestuvių svarbą nekiltų lengva panika, pirmas žingsnis – nuspręskite tematiką. Žinodami kas ir kaip Jums patinka – rasite atsakymus į visus klausimus. ,,O jei dar dėliojate planus pakviesime susipažinti su didžiausiu metų atradimu – ,,rustic“- pasidairyti po tendencijų pasaulį kviečia didžiosios vestuvių parodos Kaune ,,Mano tobulos vestuvės“ organizatoriai.
Tai – nesuvaldomai populiarėjanti vestuvinė tematika, kuri šiemet iš proto ves visas būsimas sutuoktinių poras, siekiančias ne tik pagauti trend’ą, bet ir iškelti šiltas ir romantiškas sutuoktuves.
 
 

Artima gamtai ir natūralumui

 
Kartais įkvėpimo reikia ieškoti svetur ir keliauti už jūrų marių, kartais – jis čia pat. Toks šis kartas. „Rustic“ – gamta, lengvumu ir paprastumu alsuojanti vestuvinė tematika, kuri dažnai sujungiama su žodeliu - „countryside“ (angl. „kaimas“). Kam jau kam, bet Lietuvai tai labiau nei artima.
 
Žalios spalvos dominavimas, lauko gėlėmis nukloti stalai, vazas atstojantys stiklainiai, pedantiškumui prieštaraujančios nepaklusniai asimentriškos skirtingų gėlių puokštės, sūpynės, lauko terasos ir medžių kamienai apjuosti lempučių girliandomis, mediniai baldai ir pinti krepšiai..
 
Detalės, iš kurių gimsta gamtos ir jaukumo harmonija, kiekvienam gali būti skirtingos, tačiau mūsų šalies agrarinėje kultūroje prisiderinti nėra sunku. Begalybę romantikos – tai sukuria „rustic“. Imituodamas jaukumą iš aplinkos ir tarsi atsitiktinai surežisuotą pasimatymą gamtoje.
 
 
 

Nestokoja kūrybiškumo ir taupo finansus

 
Kasmet vis labiau populiarėjant tematikos įvedinimui vestuvių šventėje, nesudėtinga pasimesti ir pradėti skirtstyti finansus į detales, kurias panaudojus vos kartą teks atsisveikinti. Tokį laiko ir finansų eikvojimą sustabdys šis trend’as.
 
Išliekant prie pirminio prado – romantiška balta nuotaka ir solidus kostiumuotas jaunikis, visa kita aplinka gali alsuoti neperkrautu paprastumu ir detalėmis iš gyvenimo.
 
Jei sugebėsite ,,įjungti“ fantaziją ir pakeliui pasigauti romantišką polėkį – kaip man pamilsite šią tematiką. Kasdienybėje naudojami daiktai prisilietus kūrybiškumui lengvai ras kelią ne tik į Jūsų širdį, bet ir į vietą šventinėje aplinkoje. Panaudoti stikliniai buteliai virs vazomis, medinės dėžės desertų stalo kojomis, neriniuota užuolaida atliks stalsietės rolę, stiklainiai taps žvakidėmis,o pintinė bus vieta desertams. Ir tai galima vardinti iki begalybės. Iš kasdienybės ištraukti ir pritaikyti elementai kaip mat pasitarnaus. Tik, žinoma, prie to reikės padirbėti. Jei turite bent kiek konkrečią viziją – sunku nebus, jei užklups sumaištis – idėjų visuomet pilni socialiniai tinklai, kurių vaizdais neseniai žavėjotės tik tarp kitko.
 
 
 

Augantis populiarumas

 
Nors nuolatos esame įpratę per dantį traukti savo šalies atsilikimą pasaulyje jau įsivyravusioms tendencijoms – šį kartą jas pasivyti vienas juokas. Rasti erdves, kurias suptų natūrali gamta ir jas pripildyti kaimo detalių su romantine potekste dažnam nebus sunki užduotis.
 
Be abejonės, lengvai natūralus įspūdis dažnai gimsta iš daug darbo ir pastangų reikalaujančių smulkmenų. Todėl ir idėjas kaupti kitiems metams verta pradėti jau šiemet. Jei po vasaros maratono jausitės išsekę, Jūsų lauks tokia idėjų oazė kaip nemokama vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės“, kuri vyks lapkričio 25-26 dienomis Kaune, „Park inn by Radisson“ viešbutyje.
 
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar nuotakos nuometas dar madingas?

Ar nuotakos nuometas dar madingas?

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

3 karščiausios šių metų vestuvių spalvos!

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Paskutinė vestuvių kulminacija – kokia ji turėtų būti?

Banner