Banner

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

Planuojant vestuves svarbu tampa kiekviena detalė: nuo suknelės iki šventės programos.Ieškančius geriausių sprendimų lapkričio 25-26 dienomis sukvies šalies viduryje, Kaune, vykstanti nemokama vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“. Pačiame miesto centre esančiame viešbutyje ,,Park inn by Radisson“ dvi dienas truksiantis nemokamas renginys būsimus jaunavedžius vilios ne tik šimtais vestuvines prekes ir paslaugas pristatysiančių prekės ženklų ir jų atstovų, bet ir išskirtinai čia rengiamaisvisiškai nemokamais seminarais bei paskaitomis, kurie nagrinės net tokias aštrias temas kaip - ikivedybinės sutartys.
 
 
Įspūdingas renginio atidarymas
 
Šeštadienį nuo 12 val. startuosiančią parodą ves profesionalus renginių vedėjas – Rytis Mazūras. ,,Park inn by Radisson“ vyksianti paroda prasidės išskilmingu atidarymu, kurio metu Iliuzionistas Algimantas Frankonis surengs modernų magijos pasirodymą. ,,Magija gyvai“ autorius demonstruos interaktyvius pasirodymus, gyvai atlikinės užburiančius triukus, kurie bus įdomūs tiek jaunai auditorijai, tiek vyresnio amžiaus. Labai universlus pasirinkimas šventei nepaliks abejingų, todėl lankytojams siūloma nepraleisti tokios išskirtinės renginio pradžios.
 
Pirmoji parodos diena: nuo Kauno metrikacijos biuro iki vedybų planuotojos Lauros Vagonės
 
Iškart po magiškojo atidarymo renginyje prasidės išskirtiniai nemokami seminarai ir paskaitos. Kauno metrikacijos biuras atskleis viską viską apie Santuokos registracijos tvarką Lietuvoje, išvažiuojamąją santuoką bei santuoką, kuri įvyko užsienyje. Gintarės Malinauskaitės šokių studija trumpai ir koncentruotai aptars ką reikėtų žinoti apie vestuvinį šokį ir pasirodymus savo šventėje.
 
Parodoje „Mano tobulos vestuvės“ grožio paslaugas teikianti „Beauty Guru“ komanda kirpėja-stilistė Jolita Zujienė ir kosmetologė-vizažistė Vilija Šeputienė pristatys naują grožio paslaugų paketą itin populiarėjantį pasaulyje ir jau sparčius žingsnius žengiantį Lietuvoje – tai Nuotakos įvaizdžio transformacija. Išsamiai sužinoti ir gyvai pamatyti, kas tai bus galima ne tik seminarų salėje, bet ir individualios konsultacijos metu „Beauty Guru“ stende.
 
Nuo 14.30 val ne vienerius metus dirbanti Kauno apylinkės teismo teisėjo padėjėja ir teismo mediatorė Ieva Jegorovaitė papasakos viską, ką reikia žinoti apie priešvedybines sutartis.
 
15.10 Paskaitų salėje lankytojai turės galimybę išgirsti garsios ir geidžiamos ne tik mūsų šalyje, bet ir už jos sienų vestuvių planuotoja Laura Vagonė ,,Lapės vestuvės“ seminarą - ,,Kaip susiplanuoti stilingas vestuves neišsikraustant iš proto?“.
 
Pirmąją parodos dieną seminarų ir paskaitų ciklą užbaigs renginio vedėjo Ryčio Mazūro patarimai apie šventės vedėjo svarbą. Savo srities profesionalas pasakos apie tai, kaip įmanomas ,,100 kartų įspūdingesnis vestuvių vakarėlis už papildomus 500 eurų“.
 
 
Antroje parodos dienos programoje: nuo Antano Mažono iki Erikos Purauskytės
 
Lapkričio 26 dieną nuo 11 iki 17 val vyksiančioje antrojoje nemokamos parodos dienoje pirmuosius pranešimus pradės video portalas jaunavedžiams, planuojantiems savo šventę ,,Vestuvių asai’’. Pastarieji atskleis, kokie sprendimai vestuvių šventėje yra išties svarbūs, o ko galima atsisakyti bei kas lemia šventės atmosferą ir pačių jaunųjų savijautą savo paskaitoje ,,Vestuvės. Kaip sutaupyti nieko neprarandant?“.
 
13.30 Studijos ,,Floristai ant ribos“ kūrybinis vadovas Antanas Mažonas suteiks išskirtinę galimybę išgirsti apie ,,Vestuvių floristikos kryptis 2018-iems“.
 
,,Desertusou.lt“ šefas tomas Ragauskas, turintis 18 m. patirtį, pasakos apie maisto pasirinkimą vestuvių šventei tema ,,Maistas vestuvėms: kiekybė ar kokybė?“.
 
Renginyje išgirsime ir gerai Lietuvoje žinomos ,,Menai&Renginiai“ įkūrėjos Erikos Purauskytės vestuvių istoriją. Renginių režisierė kalbės tema - ,,Vestuvės - nepakartojama šventė: ką šiandien daryčiau kitaip? Pasimokykite iš svetimų klaidų“.
 
Parodą pabaigs kiekvienai vestuvių šventei privalomu tapusi fotografijos tema. ,,LUX108“ fotografas Gabrielius ieškantiems savo šventei fotografo stengsis patarti, kiek subtilios detalės lemia tobulas nuotraukas, kokios nuotraukos dabar „ant bangos“ ir mėgins rasti atsakymą kas svarbiau - kūrybiškumas ar beprotybė? Visa tai išgirsime jo paskaitoje ,,Noriu tokios pačios, tik kitokios“
 
Parodos lankytojams – pelningi prizai
 
Apart įspūdingos ir visiškai nemokamos parodos programos atvykusiųjų lauks ir specialūs žaidimai, kurių metu laukia išskirtinės dovanos.
 
Viena svarbiausių detalių vestuvėse laikoma – nuotakos suknelė dažnai sukelia didelius galvos skausmus būsimoms jaunosioms - nuo gausos pasirinkimo iki kainų santykio. Vestuvių parodoje šį rebusą išspręsti padės galimybė laimėti net 400 eurų vertės čekį. Vestuvinių ir proginių suknelių nuomos salonas ,,E. Sweet“ vieną iš laimingųjų parodos lankytojų papuoš svarbiausiai gyvenimo šventei. Donelaičio 57 esančiame ,,Park inn by Radisson“ viešbutyje, prie stendo nr. 77, bus suteikiama galimybė įmesti raštelį su vardu, pavarde bei kontaktais. Jau sekmadienį 15val. – paaiškės laimingosios vardas.
 
Negana to, makiažo studija ,,Make up 2 go“ surengs suknelei svarba nenusileidžiančio vestuvinio makiažo konkursą. Parodos lankytojos turės galimybę laimėti ne tik privačius makiažo kursus SAU, bet ir nuotakos makiažą.
 
 
Į nemokamą renginį su draugais ir artimaisiais
 
Paskutinį lapkričio savaitgalį vyksianti paroda vilios ne tik paslaugų gausa ir išskirtinumu, bet ir nemokamu įėjimu. Renginio organizatoriai pasakoja, jog dažniausiai į tokio tipo renginius nesinori eiti vienam. Tiek būsimai nuotaikai, tiek jaunikiui svarbus artimųjų ir draugų palaikymas bei patarimai, tad ,,Mano tobulos vestuvės’’ kviečia į parodą atvykti ne tik būsimiems jauniesiems, bet kartu pasiimti ir svarbiausius gyvenime sprendimus priimant esančius artimuosius bei draugus. Juk daug smagiau suknelę rinktis su drauge, dėl maisto tiekėjų pasitarti su mama, o muzikos skonį aptarti su seserimi ar tėčiu. Sprendimai artimųjų ir draugų rate priimami daug tvirčiau.
 
Gauk patarimus, atsakymus į tau rūpimus klausimus, išsklaidykite dvejones apsilankydamas vestuvių parodoje ,,Mano tobulos vestuvės“ KAUNE jau lapkričio 25-26 dienomis. Netaupyk laiko ir nesigailėk praleidęs geriausias nuolaidas ir pasiūlymus!

 
Nuotraukos: vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“
 
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Paroda „Mano tobulos vestuvės“ jau šį savaitgalį Kaune! (Parodos programa)

Paroda „Mano tobulos vestuvės“ jau šį savaitgalį Kaune! (Parodos programa)

Banner