Banner

Seminaras. Nuotakos rytas – kaip pasiruošti, kad šventė prasidėtų jau pabudus

Seminaras. Nuotakos rytas – kaip pasiruošti, kad šventė prasidėtų jau pabudus
 
 
Prisidėdamos prie Jūsų nuostabių švenčių kūrimo, kaskart jaučiamės tarsi taptume tos jautrios akimirkos dalimi. Sul kiekviena nauja vestuvių planavimo diena, auga ne tik mūsų patirtis, bet ir noras dalintis sukauptomis žiniomis. Esame patyrusios savo srities žinovės bei daug ką mačiusios merginos, atsidūrusios pačiame pasiruošimo vestuvėms įkarštyje. Būtent todėl, kviečiame Jūs praleisti smagų vėlyvą rytą kartu!
 
 
 
Paverskime vestuvių planavimą smagiu nuotykiu, juk veikiant išvien, tikslai pasiekiami kur kas greičiau !
- Išgirskite naudingą informaciją iš pirmų lūpų;
- Užduokite Jums rūpimus klausimus ir gaukite vertingus atsakymus;
- Jaukiai praleiskite laiką, atsipalaiduokite ir pamirškite visus pasiruošimo rūpesčius.
 

Seminaro tema:

Nuotakos rytas – kaip pasiruošti, kad šventė prasidėtų jau pabudus
 
 

Programa:

 
  1. Nuotakos įvaizdis / Mažena Giedrytė /

 
- Kaip tinkamai pasirūpinti oda bei plaukais, kad šventės dieną jaustumėtės tarsi deivės;
- Makiažo, šukuosenos bei aksesuarų derinimas ;
- TOP 10 stiliaus patarimų palengvinančių ne tik rytą, bet ir visą šventę;
- Express nuotakos makiažas rytui po vestuvių / parodomasis makiažas .
 
 
  1. Vestuvių koordinatorė – geriausia nuotakos draugė / Agata Tom /

 
- Ramus nuotakos rytas –lengvai pasiekiamas tikslas;
- Koordinatorės darbo specifika;
- Organizaciniai dalykai, kuriuos verta patikėti profesionalams;
- Kokių klaidų galime išvengti vestuvėms ruošiantis iš anksto.
 
 
  1. Išsvajoti vestuvių ryto pusryčiai

 
- Užkandžiai, kurių ruošti nereikia, bet skanauti būtina! Mini degustaciją surengs „Bouche“ – kąsnis visada reikalaujantis daug meilės, šilumos, kantrybės, sumanumo, kruopštumo.
 

Trukmė:

1,5-2 val.
 

Vieta:

„STYLE ME” studija , J. Jasinskio g. 5, Vilnius
 

Data, laikas:

05.27 13 val. 05.31 18.30 val.
 

Kaina:

15 eur.
 

Registracija:

https://bit.ly/2LdXF1h 
Registracija patvirtinama tik atlikus apmokėjimą.
Daugiau informacijos tel. : +37067984190 arba el.paštu styleme.jasinskio@gmail.com
 
 

Trumpai apie mus:

 
STYLE ME studija
 
Moderni, jaunatviška, entuziazmo nestokojanti grožio studija, kuri pasiruošusi ne tik pasirūpinti Jūsų įvaizdžiu šventės metu, bet mielai pasirūpins ir pasiruošimu jai. „Style me“ įkūrė veikli grožio specialistė Evelina Romecka, jos pastangų ir begalinio užsidegimo dėka, per trumpą laiką studija tapo tikra madingų renginių bei seminarų rezidencija! Mūsų kolektyvas nuolat auga bei pasipildo naujais savo srities profesionalais. Čia galite ne tik atsipalaiduoti grožio procedūrų metu, palepinti savo odą, nuraminti mintis, bet ir pasipuošti šventei lydimos draugių bei šeimos narių! Vienu metu dirba kelios specialistės, tad makiažu bei plaukais galime pasirūpinti tuo pačiu laiku! Taip pat mūsų studija kviečia visas nuotakos drauges sukurti jaukią bei nepamirštamą mergvakario šventę! Jums pageidaujant, mielai suorganizuosime visas pramogas įamžinančius fotografus bei skanius užkandžius, tad Jums beliks tik mėgautis švente ir kurti smagius prisiminimus!
 
MAŽENA GIEDRYTĖ
 
Kūrybinga siela, kuri negali atsispirti grožiui bei madai. Dar mokykloje ji svajojo apie tapytojos specialybę, tačiau tikrą šepetėlių galią pajuto baigusi profesionalius makiažo kursus „Glow Make-up School“. Vėliauji tapo „Glow Make-up“ Lietuva kolektyvo dalimi. Keleri metai praleisti šioje įspūdingoje studijoje ne tik padėjo jai sustiprėti kaip specialistei, bet ir įgyti daug naujų žinių. Įvairovė – jos silpnybė, todėl Mažena nuolat bendradarbiauja su teatru, mados renginiais. Dažnai grimuoja aktorius bei modelius, ruošia juos pasirodymams bei fotosesijoms. Greitas tempas jai nėra svetimas, o užkulisiai – beveik namai. Nuo 2017-ų metų naujais jos kūrybos namais tapo ir „Style me“ studija. Mažena yra baigusi VDA kostiumo dizaino specialybę, tad mada lydi ją kiekviename žingsnyje. Akademijoje įgytas žinias ji pritaiko ne tik kurdama netikėtus įvaizdžius, bet ir puošdama nuotakas nuo galvos iki kojų. Smagu kuomet gali sukurti nuotakos suknelę, pasirūpinti jos makiažu, plaukais bei priderinti aksesuarus. Juk tuomet ji tarsi tampa tavo meno kūriniu!
 
AGATA TOM
 
Vestuvių koordinatorė – tai tik vienas iš daugelio epitetų, kuriais galima apibūdinti šią veiklią ir neapsakomai pozityvią asmenybę! Jos pažintis su koordinavimu prasidėjo prieš šešerius metus, kuomet likimas ją suvedė su floriste Egle Kazokaite. Šios sąjungos dėka švenčių organizavimas tapo Agatos gyvenimo būdu, kuris kasdienybę pavertė tikru svajonių išsipildymu. Kuomet darbas tampa mylima veikla, dirbti nebereikia, belieka mėgautis. Organizuodama šventę, Agata tampa tikra jaunavedžių drauge, dešiniąja ranka, nepamainoma patarėja bei visus pasiruošimo rūpesčius išsklaidančia stebukladare. Būtent tokių žmonių dėka jaunieji pamiršta nerimą ir gali mėgautis kiekviena šventės akimirka. Tokios pagalbininkės kaip Agata – tai ne tik labai organizuotos, disciplinuotos bei kūrybiškumo gyslelę turinčios koordinatorės, bet ir tikras patikimų partnerių lobynas. Organizuodama šventes ji suburia tikrą profesionalų komandą, kuri pasiruošusi įgyvendinti visas svajones bei užgaidas! Jos kontaktų sąraše ne tik floristai, dekoratoriai, maisto tiekėjai, grožio specialistai, fotografai bet ir garsi Rusijos „Moscow Wedding School“. Kadangi šios mokyklos dėka Agata nuolat semiasi naujos patirties bei papildo savo žinias neįkainojamais, profesionaliais skirtingų sričių žinovų patarimais, kaskart susidurdama su naujomis užduotimis ji jaučiasi pasiruošusi Jums padėti ir Jūsų šventę paversti mažu stebuklu!
 
Pranešimu pasidalino vestuvių koordinatorė Agata Tom
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Banner