Banner

Kviečiame į renginį „Tobulos vestuvės. 101 atsakymas!“

Kviečiame į renginį „Tobulos vestuvės. 101 atsakymas!“
 
 
DATA: 2017-08-23 (trečiadienis) 18:00-22:00 val.
VIETA: Kupolas renginiams. Mokyklos g. 58, Galgiai (google maps įvesti nuorodą „Svajonių fabrikas“)
REGISTRACIJA: info@svajoniufabrikas.com 
KAINA: 25 € žmogui. Renginys nėra siekiantis pelno, tad visos surinktos lėšos bus skiriamos dalyvių prizams!
APRANGOS KODAS: Džinsai ir balti marškiniai/palaidinė.


Kviečiame į renginį nesusituokusias poras, kurios planuoja savo vestuves. Renginys vyks nestandartinėje erdvėje – stikliniame kupole! Tai naujas statinys ir naujos galimybės dalyviams gauti atsakymus į rūpimus klausimus, pasimėgauti puikia muzika, atlikėjų pasirodymais, specialiai Jums skirta išskirtine vakariene, pabendrauti.

Renginyje nebus brukalo, pardavimų ir pasiūlymų, tik galimybė išgirsti ir pamatyti patiems kaip galite integruoti idėjas, paslaugas savo vestuvėms. Tai nestandartinis renginys. Organizatorių pagrindinė idėja pasidalinti su Jumis patirtimi, gerinti vestuvių kokybę ir praleisti nuostabų vakarą! Dalyvių skaičius ribotas, tik iki 30 porų. Pažadame puikų laiką, kurį renginio organizatoriai ir paslaugų teikėjai, atlikėjai padovanos Jums, o Jūs vieni kitiems! 
 
Renginio dalyviai gaus 101 atsakymą į bet kokius rūpimus klausimus, kiek ir ką pirkti, dovanoti, planavimo subtilybes, šventės vietos pasirinkimo kriterijus, apie paslaugų teikėjus ir kokius klausimus jiems verta užduoti. Kaip vestuvių dieną mėgautis, o ne stresuoti. Vestuvės yra gyvas renginys, ir tie, kurie jau yra pabuvoję gali pasakyti, kad toli gražu ne kiekvienose buvo vienodai gerai. Visi vertiname tikrumą, atvirumą, nuoširdumą, žaismingumą, tai padaro ir jaunuosius ir svečius laimingais. Tokias vestuves prisiminsime visą gyvenimą! Tad dar kartą paminėsime, jog šiuo renginiu skleisime kitokią vestuvių šventės sampratą ir kultūrą. Visa tai įgyvendinti ir atsakyti į rūpimus klausimus mums padės daug savo srities profesionalų, tokių kaip: bene žymiausias plaukų stilistas Lietuvoje Valerijus Gigevič, mitybos specialistė Eglė Saulevičienė. Taip pat patarimais ir patirtimi dalinsis „Goodlifephotography“  fotografai bei video operatorius Mantas Ivanauskas. Ana Procenko dalinsis grožio patarimais ir galbūt net pademonstruos savo talentą. Šviesa ir garsu pasirūpins tikrų profesionalų komanda „Igarsa“ su be galo charizmatišku didžėjumi Aidu Pečiukoniu. Bus ir choreografų bei šokėjų Agnės Kavaliauskaitės su Tomu Legenzovu pasirodymas. Savo talentą pademonstruos ir nuostabi gatvės stiliaus šokio atstovė bei mokytoja Tina Berlanti. Taip pat puikią nuotaiką dalyviams dovanos ir atlikėjai Aistė Tomkevičiūtė bei Daniel Rios. O visas akimirkas užfiksuos fotografė Ana Rosso bei „M- idea“ video operatoriai. Be savo srities specialistų pakvietėme dvi ką tik susituokusias poras, kurių patirtys skirtingos, tad jie papasakos kas pavyko ir kokias nesėkmes ar sėkmes patyrė. Taip pat į klausimus atsakinėsime ir mes, renginių organizatoriai.

Tikime, kad po renginio išeisite pasikrovę gera energija, gavę atsakymus į klausimus, kurie sumažins rūpesčius, išlaidas, padės efektyviai ruoštis vestuvėms. Vyks loterija, kurios metu net kelios poros bus apdovanotos išskirtinėmis dovanomis!
 


O dabar susipažinkite su renginio paslaugų teikėjais ir atlikėjais!

Renginio vedėjas - Dainius Palivonas. 
Renginio organizatorius – Milda Kubilienė ir vestuvių planavimo komanda „Dream factory“.
Garsas ir šviesos - Aidas Pečiukonis
Dainininkė - Aistė Tomkevičiūtė
Atlikėjas - Daniel Rios.
Fotografai - Ana Rosso bei „Goodlifephotography“.
Videografai - „M-idea“, Mantas Ivanauskas 
Choreografai - Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas 
Šokėja - Tina Berlanti (Augustina Pivoraitė).
Maisto virtuozai - „Maisto Kalvė”
Plaukų stilistas ir „UFF“ salonų įkūrėjas - Valerijus Gigevič
Grožio specialistė - Ana Procenko
Mitybos specialistė - Eglė Saulevičienė
​Rėmėjai: „Globus distributors“, „Obsessions“, „Uff“, „Lemputės šventei“, „Igarsa“.
 
Daugiau informacijos bei registracija į renginį skaitykite ČIA.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Svajonių fabrikas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Svarbiausi dalykai renkantis vestuvinius batelius!

Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

Kokio dydžio turi būti vestuvinis tortas?

7 ženklai, rodantys, jog Jūs gerokai persistengiate planuodama savo vestuves!

7 ženklai, rodantys, jog Jūs gerokai persistengiate planuodama savo vestuves!

Banner