Banner

Seminare – naudingi patarimai sklandžiam nuotakos rytui

Seminare – naudingi patarimai sklandžiam nuotakos rytui
 
 
Praėjusią savaitę nuotakos rinkosi į Vilniuje įsikūrusią jaukią ir modernią „Style me“ grožio studiją tam, kad sužinotų visas vestuvinio įvaizdžio kūrimo subtilybes. Profesionali vestuvių planuotoja ir koordinatorė Agata Tom bei įvaizdžio specialistė Mažena Giedrytė studijoje surengė seminarą tema – „Nuotakos rytas – kaip pasiruošti, kad šventė prasidėtų jau pabudus“.
 
 
 
 
Profesionalės tikina, kad prisidėdamos prie nuostabios šventės kūrimo, kaskart jaučiasi taip, tarsi taptų jos dalimi. Su kiekvienomis suplanuotomis vestuvėmis auga ne tik jų patirtis, bet ir  noras savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su nuotakomis, kurios dar tik žengia į painius vestuvių planavimo labirintus. „Šis seminaras  – tai tik pradžia. Esame numačiusios dar daugiau  įdomių ir informatyvių temų, kurias ketiname pristatyti ateityje“ – atvirauja Agata Tom.
 
 
 
Seminaro metu vizažiste studijoje „Style me“ šiuo metu dirbanti Mažena nuotakas supažindino su taisyklinga odos bei plaukų priežiūra prieš vestuves, papasakojo apie makiažo, šukuosenos bei aksesuarų derinimą, išskyrė nuotakos dieną palengvinsiančių patarimų dešimtuką bei pademonstravo kaip turėtų atrodyti nuotakos makiažas antrąją vestuvių dieną. Vestuvių planuotoja-koordinatorė Agata  susirikusioms merginoms atskleidė ramaus nuotakos ryto paslaptis, supažindino su koordinatorės darbo specifika ir papasakojo, kodėl vestuvėms reikėtų pradėti ruoštis kuo anksčiau.
 
 
 
 
Seminaro metu profesionalės atsakė į opiausius nuotakų klausimus – nuo tinkamo nuometo pasirinkimo iki vestuvinės arkos įrengimo subtilybių. Be to, klausydamos seminaro, merginos galėjo paragauti ir stilingų bei nepaprastai gardžių užkandžių iš „Bouche.lt“. Kiekviena renginyje dalyvavusi nuotaka gavo žavią organizatorių dovanėlę ir vestuvinį žurnalą „Santuoka.lt“, kuriame suras dar daugiau naudingų patarimų ir profesionalių paslaugų teikėjų.
 
Sekite portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT naujienas ir sužinokite apie artėjančius seminarus, parodas  bei kitus jaunavedžiams skirtus renginius!
 
Nuotraukos: vestuviupartneris.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Kokie vestuviniai stalai yra geriausi?

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Viskas ką turi žinoti apie nuotakos šukuoseną!

Banner