Banner

Paroda „Spektras“ sužavėjo lankytojus ir dalyvius!

Paroda „Spektras“ sužavėjo lankytojus ir dalyvius!
 
 
 
Renginių paroda „Spektras“ – tai visiškai kitokio pobūdžio renginys. Čia susirinkę lankytojai išvysta profesionalių paslaugų teikėjų pasirodymus, koncertus bei kulminacinius šou. Viską kas gali papuošti jų asmenines šventes! Pristatymų metu svečiai išgirsta daug naudingų patarimų, kurie pagelbės ruošiantis vestuvėms ar kitoms svarbioms gyvenimo šventėms. Lankytojai bendrauja su visais parodos dalyviais, atrasdami profesionalius paslaugų teikėjus savo šventei.
 
 
 
Jau antrą kartą Šiauliuose vykusios parodos „Renginių Spektras“ organizatorė Ieva Poškutė vienoje vietoje pristatė lankytojams įvairių specialistų paslaugas, tam kad padėtų jiems sukurti tobulą šventę. Ieva dažnai veda įvairius renginius ir šventes, todėl šios parodos metu labiausiai buvo norima parodyti, kuo jas galima papuošti. Renginį fotografavo Vygintas Pučinskas („Foto sekundė“), filmavo Martynas Makaras ir Mindaugas Batulevičius („Synegems“), vedė ir įgarsino „Renginių Spektras“ komanda. 
 
Prieš metus paroda buvo pristatyta tik jauniesiems, šiais metais buvo nuspręsta pakviesti ir visus planuojančius asmenines bei įmonių šventes – dalyviai buvo paskirstyti į kelias zonas (staliukų, „lounge“ bendravimo ir kontaktų zonas). Paroda vyko dvi dienas: pirmoji dienos programa buvo orientuota į asmenines šventes (gimtadienių, krikštynų, išleistuvių) ir įmonių renginius, o antroji parodos diena buvo skirta visiems besiruošiantiems vestuvių šventei. Parodos dalyviai ir lankytojai dvi dienas turėjo galimybę dalyvauti renginio loterijoje ir laimėti remėjų įsteigtus vertingus prizus.
 
Pirmąją parodos dieną organizatorė ir renginio vedėja Ieva Poškutė atidarė parodą pakvietusi į sceną triukšmingą ir smagią grupę „Ritmas kitaip“. Būgnais ir įvairiais instrumentais grodami vyrai nepaliko abejingų. Visų lankytojų akys krypo į prieš sceną stovintį iš šviečiančių raidžių sudarytą žodį „SPEKTRAS“. Taip savo paslaugas parodoje pristatė šviečiančių raidžių nuomą siūlantys „Do.Ren“.
 
 
 
 
Pertraukų metu lankytojai klausėsi atlikėjos, Lietuvos balso ir muzikinės kaukės dalyvės bei chorų karų finalistės „Carol“ (Karolina Juškienė).
 
 
 
Vėliau parodoje pasirodė būrys „Mažųjų modeliukų mokyklos“ vaikų, kurie pristatė karnavalinių kostiumų kolekciją iš „Raudona varna“ kostiumų nuomos punkto.
 
 
 
Mažųjų parodos svečių organizatoriai nenorėjo palikti be staigmenos, todėl „Partymeikeriai.lt“ komanda dovanojo vaikams Kalėdų senelio pasirodymą.
 
 
 
 
„Partymeikeriai.lt“ parodos metu pristatė renginių organizavimo ir įgyvendinimo paslaugas (garso ir šviesų įrangą renginiams, garso režisūrą, renginių vedimo ir didžėjaus paslaugas, didžiulio jenga nuomą šventėms, atrakciją-staigmeną „katė maiše“, žoliapjovių lenktynes, Kalėdų senelio pasirodymą).
 
Taip pat  buvo galima susipažinti ir pabendrauti su šiais paslaugų teikėjais:
 
 „Baltas miškas“ atstovais, kurie siūlo ne tik aukščiausio lygio šventės vietos paslaugas, bet ir maisto degustavimo renginius.
 
 
„Delux decor“ – floristikos, dekoravimo, šampano staliuko, išvažiuojamosios santuokos ceremonijos paslaugų atstovais.
 
 
 
„Šventinis raktelis“ vestuvių (ar kitų švenčių) planavimo, koordinavimo, dekoravimo, dekoracijų nuomos paslaugas teikiančia komanda, kuri išpuošė renginio sceną moderniais akcentais.
 
 
Išskirtinių, gražių bei kokybiškų drabužių vyrams renginio metu kvietė įsigyti „Aprangos kodas“.
 
 
 „Gardenijos žiedai“ siūlė pasinaudoti gėlių pristatymo paslauga Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Ir savo šventėms užsakyti skintų ir vazoninių gėlių, puokščių, vestuvinės floristikos.
 
„Birutės salonas“ – vestuvinių suknelių, proginių suknelių, vyriškų kostiumų ir kitų proginių drabužių nuomos salonas pristatė savo išskirtinai puošnų stendą.
 
 
 
Barmenas Darius Biriukas iš „Kokteilis jūsų šventei“ vaišino visus nealkoholiniais kokteiliais. Jis siūlo ne tik barmeno paslaugas viso vakarėlio metu, bet ir arbūzo raižymo bei vaisių stalo paruošimo paslaugą. „Balionas jūsų šventei“ – šventės dekoravimas balionais.
 
   
 
Parodos metu lankytojai galėjo pozuoti šaržams, kuriuos piešė „Menota“ atstovė. „Menota“ gali nupiešti šaržus iš nuotraukų, stalo kortelėms, bei siūlo jų piešimą renginių metu.
 
 
 
„Saldus sapnas“ pristatė savo paslaugas – kaip saldaus stalo gaminiai gali atrodyti šventėje.
 
 
 
„Enter VR“ virtualios realybės atstovai abi parodos dienas kvietė išbandyti naują Lietuvoje paslaugą – virtualų turą savo šventėje. Ir pristatė kaip pas juos galima švęsti gimtadienio, bernvakario ir kitas šventes.
 
 
Taip pat visos parodos metu buvo galima išvysti parodomajį „Šokantys fontanai“ šou lauke. Šis šou buvo pirmą kartą pristatytas Šiauliuose. „Šokantys fontanai“ teikia mobilių muzikinių šokančių fontanų paslaugą skirtą miestų šventėms, renginiams, vestuvėms, gimtadieniams. Tai unikalus šokančio vandens šou pasirodymas, kuris gali įspūdingai papuošti jaunųjų vestuvių šventę bet kurioje vietoje. Unikalų reginį sustiprino, jį įgarsinusi „Brolių renginiai“ komanda. „Brolių renginiai“ taip pat teikia renginių vedimo, švenčių įgarsinimo, šampano staliuko ir kitas paslaugas.
 
 
 
Pirmąją parodos dieną visi išvydo parodomajį kulminacinį lazerių šou, kurį pristatė „Lazerių projektai“. Pasak „Lazerių projektai“ atstovo Evaldo, tai organizacija, kuri susikūrė, kad padėtų sudominti ir nustebinti renginio svečius. Įvairios lazerių kompozicijos, kurios palieka neišdildomą įspūdį ir sustiprina renginio atmosferą. Šios komandos tikslas, kad garsai būtų ne tik girdimi, tačiau ir matomi. Visi liko sužavėti! Vėliau prie komandos prisijungė ir „Ugnies Teatras“, kuris pristatė parodomajį LED šou privačioms šventėms. Tuomet visi dalyviai ir lankytojai buvo kviečiami į lauką, kur turėjo galimybę išvysti  „Šokatys fontanai“ ir „Ugnies Teatro“ šou. Taip buvo užbaigta pirmoji renginio diena.
 
 
 
 
Antrąją parodos dieną, salėje jau būriavosi būsimų jaunųjų poros susirinkusios iš visos Lietuvos tam, kad išgirstų naudingus patarimus ir susipažintų su paslaugų teikėjais. Parodą atidarė projekto „Du balsai viena širdis“ dalyvių Aurelijos Čižauskaitės ir jos dukrytės Gabrielės daina.
 
 
 
Taip pat pertraukų metu visi išgirdo atlikėjos, įvairių vokalinių konkursų nugalėtojos, X Faktoriaus finalininkės ir Lietuvos Talentų superfinalininkės Aušros Grabliauskaitės atliekamas dainas.
 
 
Planuotojų komandos „Lapės vestuvės“ atstovė Aurelija Gintalienė pristatė pranešimą „Vestuvių dienos planas. Kaip išvengti klaidų“. Jaunieji išgirdo daug naudingų patarimų, kurie gali padėti sukurti išskirtinę ir tobulą šventę.
 
 
 
Antrajį pranešimą „Vestuvių floristikos tendencijos 2019 metais” pristatė profesionali floristikos dizainerė, televizijos laidų vedėja ir „Studio Flores” įkūrėja Kristina Rimienė. Profesionali floristikos dizainerė pateikė asmeninių darbų pavyzdžių ir papasakojo apie floristikos tendencijas.
 
 
„Baltos suknelės namai“  pristatė 2019 metų vestuvinių suknelių tendencijas. Lankytojai išvydo suknelių pristatymą iš „Baltos suknelės namai“ ir kostiumus iš „Aprangos kodas“. Taip pat visiems buvo pristatyta pavyzdinė jaunųjų pora. Nuotakos ir jaunikio makiažą atliko parodos dalyvė visažistė Ernesta Stumbrienė. Šukuosenas – kirpėja ir šukuosenų meistrė Aida Mažeikaitė.
 
 
 
Tuomet „Renginių Spektro“ įkūrėja Ieva Poškutė pristatė paskaitą „Vakarinė šventės dalis. Idėjos ir patarimai“. Renginių vedėja ir organizatorė susirinkusiems jauniesiems negailėjo naudingų patarimų, kaip gali vykti vakarinė šventės dalis.
 
 
Pabaigai būsimi jaunieji išgirdo kelionių agentūros „Megaturas“ atstovės pristatymą „Populiariausios kelionės jauniesiems už geriausią kainą“.
 
Išklausius visus pranešimus burtų kelių buvo ištraukti loterijos laimėtojai, o parodos organizatorė Ieva padėkojo visiems susirinkusiems. 
 
 
 
 
Parodą uždarė grupės „Ritmas kitaip“ nuotaikingas pasirodymas.
 
 
Visi lankytojai gavo dovanų „Santuoka.lt“ katalogą, paslaugų teikėjų kontaktus bei įvairių mėginukų.
 
 
Pasibaigus parodai organizatorė dėkoja visiems dalyviams ir lankytojams, bei sveikina visus laimėtojus su kuriais susisiekta asmeniškai. Buvo išdalinti šie prizai:
 
* „Alekso Fejerverku šou“ 100 šūvių fejerverką laimėjo Vida iš Šilalės.
*„Rūtos“ saldainių fabriko prizą laimėjo Gražvydas iš Šiaulių ir Karolina iš Panevėžio.
* Sveikatingumo centro „Aronija“ dovaną – karališką masažą laimėjo Monika iš Šiaulių bei Karolina iš Tauragės.
* „L'OCCITANE“ kūno priežiūros dovanas laimėjo: Monika iš Šiaulių, Indrė iš Šiaulių, Šarūnas iš Vilniaus.
* Apsilankymus Šiaulių „Impuls“ sporto klube laimėjo: Saulius, Audrius, Pija, Lija, Gintas, Vita, Žygimantas, Paulius, Sandra, Robertas.
* „Karnavalniai kostiumai“ dovanų kuponus laimėjo: Ingrida, Renata, Santa.
* Vestuvių planavimo albumą laimėjo: Airidas iš Šiaulių.
 
Dėkojame renginio remėjams: „Impuls“ sporto klubas, „Šiaulių arena“, „Rūtos“ fabrikas, „Akropolis“, „L‘occitane“, „Renginių Spektras“, „Super šventė“, „Foto Sekundė“, UAB „Šiaulių popierius“, „Aronija“, „Garsas LT“, „Muzikos parduotuvė“, „Santuoka.lt“, UAB „Įžvalga“, „Synegems“, „ZET-A-ZET“.
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė renginių paroda „Spektras“
Nuotraukos: „Foto sekundė“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?

Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?

Lauros ir Martyno vestuvės Italijos kalnuose!

Lauros ir Martyno vestuvės Italijos kalnuose!

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Kodėl nereikėtų pirkti suknelės iš buvusios nuotakos?

Banner