Banner

Paulos Poderytės vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijos pristatymas – stilingas „Gulbių ežeras“

Paulos Poderytės vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijos pristatymas – stilingas „Gulbių ežeras“
 
 
Ketvirtadienio vakare ramuma ir didybe alsuojančioje Trakų pilyje vyko neeilinis renginys – debiutinis dizainerės Paulos Poderytės proginių suknelių pristatymas.  Palaikyti dizainerės ir pasigrožėti nuostabiais jos darbais susirinko artimieji bei brangūs draugai, tarp kurių ir daug žymių Lietuvos žmonių. Tiesa, vakaras buvo labai intymus ir jaukus – čia galėjo patekti tik kviestiniai svečiai.
 
 
 
 

Prabanga ir dėmesys detalėms

 
Kolekcijos pristatymas vyko vienoje iš Trakų pilies salių, kuri buvo išpuošta žalia augmenija – seni pilies akmenys prisipildė gyvybės ir modernios šviesos. Čia susirinkę ir renginio pradžios laukiantys svečiai buvo vaišinami putojančiu šampanu. Pristatymo metu muzikiniu fonu rūpinosi dizainerės Paulos Poderytės mylimasis ir sužadėtinis atlikėjas Sezzy. Dar prieš renginį buvo galima pastebėti, kad dizainerės sužadėtinis labai jai padeda ir rūpinasi visomis detalėmis, jog pristatymas vyktų sklandžiai.
 

Suknelių pristatymas tarsi teatro pasirodymas

 
Pirmoji, dizainerės kurta suknele pasipuošusi, podiumu žengė balerina Kristina Tarasevičiūtė. Jos pasirodymas teatrališkumu užbūrė visus renginio svečius. Iš tiesų, kolekcijos pristatymas atrodė tarsi ištrauka iš baleto „Gulbių ežeras“ – viena po kitos pasirodė grakščios garsios Lietuvos moterys, kurias puošė juodos ir baltos, nuostabaus grožio ir sudėtingais siuviniais puoštos suknelės. Viename interviu, dizainerė yra užsiminusi, kad kiekvieną suknelę dekoruoti trunka net iki 10 valandų. Pristatymo pabaigoje pasirodžiusi Paula taip pat buvo pasipuošusi sudėtingomis detalėmis dekoruotu baltu kostiumėliu.
 

Neeiliniai modeliai

 
Stebint pasirodymą, buvo išties sunku apsispręsti ar modeliai puošia sukneles ar suknelės puošia modelius. Paulos Poderytės kūrinius pristatė tokios žymios Lietuvos moterys, kaip: Viktorija Siegel, Monika Šalčiūtė, Inga Stumbrienė, Elita Citovičiūtė, Skaistė Steikūnaitė bei Maria Randers. Suknelės labai išryškino šių garsių moterų figūras – jos atrodė labai moteriškai ir žavingai.
 

Suknelės tobulai tinkančios vestuvėms

 
Daugelis dizainerės kurtų suknelių buvo baltos spalvos – tad puikiai tiktų pasipuošti nuotakai. Išsiuvinėtos „Swarovski“ deimantais jos atrodo labai prabangiai – tokia suknele pasipuošusi nuotaka jaustųsi tarsi tikra karalienė. Primename, kad ir pati dizainerė Paula Poderytė šiuo metu yra susižadėjusi su atlikėju Sezzy ir ruošiasi vestuvėms – galbūt ši kolekcija yra pasiruošimas prieš kuriant suknelę sau? 
 
Dizainerės Paulos Poderytės kolekcijos pristatymo akimirkos:
 
 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontaktinė informacija:

Paula Poderytė

Telefono numeris: 862406585

Adresas: A. Goštauto g. 4, Vilnius

Facebook: Paula Poderytė

Instagram: paulapoderyte

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 
Nuotraukos: vestuviupartneris.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

2017 metų vestuvinės šukuosenos – idėjos kiekvienai nuotakai

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Ką daryti, kad vestuvinis makiažas netaptų vestuvių katastrofa?

Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Grožio patarimai nuotakoms – kai liko vos mėnuo iki vestuvių

Banner