Banner

Vestuvių parodos „Spektras“ akimirkos: staigmenų ir dovanų kupinas vakaras

Vestuvių parodos „Spektras“ akimirkos: staigmenų ir dovanų kupinas vakaras
 
 
Spalio 15 dieną Šiauliuose vyko vestuvių paroda „Spektras“, kurios metu savo paslaugas pristatė daugybė vestuvių srities profesionalų. Renginys sulaukė didelio būsimų jaunavedžių susidomėjimo – čia jie turėjo galimybę sužinoti naujausias vestuvių tendencijas, pasisemti idėjų savo šventei bei išgirsti daug naudingų patarimų iš ekspertų lūpų. Parodos metu nemokamai buvo dalinamas ir „Santuoka.lt“ vestuvinių paslaugų teikėjų katalogas! Dalinamės šventės įspūdžiais ir akimirkomis!
 
Žiūrovai punktualiai į parodą pradėjo rinktis dar prieš 15 valandą. Kol visi rinkosi ant scenos grojo parodos dalyvė saksofonistė Greta Karnatkaitė. Šventės organizatorė ir vedėja Ieva Poškutė žengė ant scenos ir paskelbė parodos atidarymą. Vedėja padėkojo visiems susirinkusiems ir prisidėjusiems aukojant gyvūnų globos namams „Šiaulių letenėlė“, taip pat dėkojo Šiaulių arenai, kuri palaikė šią idėją dovanodami salės nuomą bei bilietus į Šiaulių arenos gimtadienį gyvūnų globos namams. Už savo įvaizdį vedėja dėkojo vizažistei Ernestai Stumbrienei, šukuosenų meistrei ir kirpėjai Linai Kudrickei bei proginių drabužių salonui „Birutės salonas“.
 
 
Parodos metu būsimi jaunavedžiai turėjo galimybę išgirsti net keturis vestuvių profesionalų pranešimus. Vestuvinių suknelių salonas „Baltos suknelės namai“ pristatė pranešimą apie šiuo metu vyraujančias suknelių madas ir tendencijas, taip pat pranešimo metu prisijungė vizažistė Ernesta Stumbrienė ir kirpėja Lina Kudrickė, paminėdamos svarbiausius nuotakos įvaizdžio aspektus. Fotografas Vygintas Pučinskas iš „Fotosekundė“ pasakojo apie tai kaip susiplanuoti vestuvių dienos eigą, kurioje dalyvauja fotografas, kad vestuvių fotosesija būtų puikiai pavykusi ir atskleidė keletą patarimų kaip pozuoti prieš objektyvą. Septynerių metų patirtį turinti renginių vedėja Ieva Poškutė iš „Renginių Spektro“ atskleidė daug naudingos informacijos jaunavedžiams: nuo ko pradėti ruošiantis savo šventei, kaip turi atrodyti šventės vakarinės dalies planas, kas yra svarbu ir ko nepamiršti ruošiantis vestuvėms. Kelionių agentūros „Megaturas“ atstovė Sandra Kalnikaitė pristatė didelio susidomėjimo sulaukusį pranešimą apie povestuvines keliones: kokios šalys populiariausios renkantis povestuvinę kelionę ir kur labiausiai verta vykti tam tikru metų laiku.
 
 
Pertraukų tarp pranešimų metu svečiai mėgavosi nuostabios grupės „Best FM“ pasirodymais. Žiūrovai buvo sužavėti grupės solistės Aurelijos Čižauskaitės balsu, saksofonisto Arūno Viduolio improvizacija, bei Laimono Norkaus muzikavimu. Taip pat, išvydo rytietiškių šokių studijos „Meliha Dance“ pasirodymus ir buvo kviečiami bendrauti su parodos dalyviais.
 
 
Parodos metu vyko aukcionas, kurio metu buvo parduota „Fashion Flowers“ gaminta nuotakos puokštė – visi gauti pinigai buvo paaukoti gyvūnų globos namams. Tuomet burtų keliu jauniesiems buvo išdalinti prizai: graviruotos jaunųjų taurės, kurias dovanojo juvelyras Dainius Kulnys, 200 Eur. nuolaida jaunųjų apragai, kurią padovanojo „Birutės salonas“, SPA poilsis dviems, kurį dovanojo „Sveikatingumo centras Aronija“, „Renginių Spektro“ įsteigta dovana – knyga apie šventės planavimą, solistės Aurelijos Čižauskaitės pasirodymas ceremonijos metu, penki „L‘OCCITANE“ kuno odos priežiūros rinkiniai, „Megaturo“ staigmena skrydžio metu, „Jonės žiedas“ nuostabaus grožio nuotakos lankelis, „Alekso fejerverkų šou“ rinkinys jaunųjų šventės metu (šaltosios ugnelės), Dariaus Biriuko („Kokteilis Jūsų šventei“) įspūdingai išpjaustyti vaisiai.
 
 
Po apdovanojimų visi į parodą susirinkę svečiai galėjo mėgautis grupės „Ritmas KITAIP“ pasirodymu ir buvo kviečiami toliau bendrauti ir konsultuotis su vestuvių srities specialistais. Po pertraukėlės bendravimui, visi parodos dalyviai buvo sukviesti prie fotosienos, kur jiems buvo įteikti dalyvių diplomai. Na, o galiausiai pirmoji paroda vainikuota šampano piramide, kurią padarė Darius Biriukas.
 
 
Šventės dalyviai ir žiūrovai buvo labai patenkinti paroda ir jos programa ir teigė be galo laukiantys kitų metų, kuomet ši graži paroda turės galimybę plėstis ir augti.
 
VESTUVIŲ PARODOS „SPEKTRAS“ AKIMIRKOS:
 
Pranešimą ir nuotraukas pateikė vestuvių paroda „Spektras“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių dekoracijos iš gamtos: kai neįmanoma tampa įmanoma!

Vestuvių dekoracijos iš gamtos: kai neįmanoma tampa įmanoma!

Reikia ar nereikia jaunųjų pulko?

Reikia ar nereikia jaunųjų pulko?

Ką jaunieji turėtų žinoti apie vestuvių svečius?

Ką jaunieji turėtų žinoti apie vestuvių svečius?

Banner