Banner

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename
Šį savaitgalį (lapkričio 25-26 dienomis) Kaune vyko vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“, kuri jau trečius metus po vienu stogu suburia geriausius vestuvių srities profesionalus. Kaip ir praėjusiais metais paroda vyko pačiame Kauno centre įsikūrusiame prabangiame „Park Inn by Radisson“ viešbutyje, kuris savo jaukia atmosfera žavėjo ne tik renginio dalyvius, bet ir svečius. Parodoje apsilankę būsimi jaunavedžiai turėjo galimybę pabendrauti ir pasikonsultuoti su vestuvinių paslaugų teikėjais, pasigrožėti jų paslaugas pristatančiais stendais bei pasiklausyti įdomių ir informatyvių pranešimų: nuo nuotakos transformacinio įvaizdžio subtilybių iki vestuvių floristikos tendencijų 2018 metais. Smagią renginio nuotaiką kūrė charizmatiškasis renginių vedėjas Rytis Mazūras, o unikaliais magijos triukais lankytojus stebino profesionalus iliuzionistas Algimantas Frankonis.
 

Jaunieji rado tai, ko ieškojo

 
Į parodą rinkosi daugybė savo šventę planuojančių būsimų jaunavedžių ir jų šeimos narių, be to, parodoje dalyvavę juvelyrikos salonai askleidė, kad apsilankė ir porų, kurios dar tik ieškojo sužadėtuvių žiedo. Iš parodos jaunieji išėjo įgavę naudingų žinių apie vestuvių planavimą, sužinoję atsakymus į labiausiai jiems rūpimus klausimus ir net radę savo vestuvių šventės paslaugų teikėjus.

 

Profesionalus organizatorių darbas

 
Pirmą kartą parodoje „Mano tobulos vestuvės“ dalyvavę paslaugų teikėjai teigė, kad džiaugiasi savo sprendimu ir buvo labai maloniai nustebinti parodos organizatorių profesionalumu ir dėmesingumu detalėms. Daugelis jų pasakojo, kad jiems dar niekada nėra tekę dalyvauti renginyje, kuriame viskas vyktų taip aiškiai ir organizuotai, o dalyviams būtų suteikiama visokeriopa pagalba tiek įrenginėjant stendus, tiek realizuojant idėjas.

 

Daug laimingų jaunavedžių ir patenkintų paslaugų teikėjų

 
Parodoje dalyvavo ir žurnalai „Santuoka.lt“ bei portalas „Vestuviupartneris.lt“. Džiaugiamės, kad renginyje pavyko sutikti tiek daug gražių porų, kurios nusprendė sujungti savo gyvenimus, ir galimybe prisidėti prie jų šventės kūrimo įteikiant nemokamą žurnalo-katalogo „Santuoka.lt“ numerį. Taip pat nuoširdžiai dėkojame parodos organizatoriams už svetingumą ir dėmesingumą bei tikimės susitikti kitais metais!
 
Dalinamės parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkomis:
 
 
Nuotraukos: vestuviupartneris.lt
Šaltinis: vestuviupartneris.lt

 

Atgal
0

  
Susiję straipsniai

Paroda „Mano tobulos vestuvės“ jau šį savaitgalį Kaune! (Parodos programa)

Paroda „Mano tobulos vestuvės“ jau šį savaitgalį Kaune! (Parodos programa)

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“: nuo magijos pasirodymo iki seminaro apie ikivedybines sutartis

Banner