Banner

Parodoje „Family Day“ idėjos visoms šeimos šventėms (Parodos akimirkos)

Parodoje „Family Day“ idėjos visoms šeimos šventėms (Parodos akimirkos)
Vasario 3-4 dienomis viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre šurmuliavo vestuvių ir kitų šeimos švenčių paroda „Family Day“. Į parodą užsukę būsimi jaunavedžiai ir kiti šeimos švenčių tradicijas puoselėjantys svečiai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su gausiu būriu įvairių sričių paslaugų teikėjų, kurie gali prisidėti prie įsimintinos šventės kūrimo. Parodos dalyvių stendai žavėjo susirinkusius savo originaliomis idėjomis ir skelbė naujausias 2018 metų švenčių tendencijas, scenoje be paliovos žygiavo modeliai, pasipuošę garsių prekių ženklų naujų kolekcijų kūriniais, o svečius linksmino ir puikią renginio atmosferą kūrė šokėjų bei muzikantų pasirodymai.
 
 
Jau dešimtus metus vykstančioje parodoje savo paslaugas pristatė ir vertingais patarimais dalinosi žymūs fotografai, renginių organizatoriai bei vedėjai, konditeriai, dekoratoriai, floristai ir kt. Abi dienas parodos lankytojai galėjo sudalyvauti informatyviose paskaitose ir seminaruose: Saulius Černevičius jauniesiems papasakojo, ką svarbu žinoti apie tobulą vestuvinę fotosesiją, renginių vedėjai Dainius ir Jurga pasidalino patarimais apie šventės scenarijaus kūrimą, Elena Semionova patarė susimąstyti apie vedybų sutarties naudą, o vyriausias policijos kapelionas Algirdas Toliatas atsakė į aktualiausius jauniesiems iškilusius klausimus. Šie ir dar daugelis kitų parodos metu vykusių seminarų subūrė daugybę švenčių planavimu besidominčių lankytojų. Nuo įspūdingų skanėstų žvilgsnių negalėję atitraukti svečiai buvo vaišinami desertais, užkandžiais ir gėrimais – todėl lankytojai paliko parodą, ne tik gavę atsakymus į jiems rūpimus klausimus, pasisėmę idėjų ir užmezgę naudingų pažinčių, bet ir sotūs bei papuošę veidus plačiomis šypsenomis.
 
 
Parodoje dalyvavo ir žurnalų „Santuoka.lt“ bei jaunavedžių portalo „Vestuviupartneris“ komanda, kuri džiaugiasi galėjusi pabendrauti su profesionaliais paslaugų teikėjais ir savo šventę planuojančiais jaunavedžiais. Už nuostabią mūsų stendą papuošusią gėlių kompoziciją dėkojame puikiam gėlių salonui „Aniana“, kuris yra įsikūręs Vilniuje ir savo veiklą vykdo jau 22 metus! Esame nepaprastai dėkingi ir parodos organizatoriams, su kuriais bendradarbiaujame jau visą dešimtmetį ir jau su nekantrumu laukiame kitų metų parodos.
 
Žurnalo ir portalo stendo nuotrauka: vestuviupartneris.lt
Nuotraukos: fotografas Gabrielius Jauniškis

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Parodoje „Vestuvės Family Day“ paskaita: „Kaip lengvai pasirengti vestuvėms?“

Parodoje „Vestuvės Family Day“ paskaita: „Kaip lengvai pasirengti vestuvėms?“

Seminaras „Ar verta apkrauti artimus žmones vestuvių rūpesčiais?“

Seminaras „Ar verta apkrauti artimus žmones vestuvių rūpesčiais?“

Paroda „Vestuvės Family Day“ jau vasario 3 dieną! (Parodos programa)

Paroda „Vestuvės Family Day“ jau vasario 3 dieną! (Parodos programa)

Banner