Banner

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose

Ateinančio vestuvių sezono hitas – šventė padebesiuose
 
 
Nors vestuvių šventės tendencijos kinta kasmet, viena išlieka nepamainoma – kiekviena įsimylėjėlių pora savo šventę nori iškelti originalioje, kerinčia atmosfera išsiskiriančioje vietoje. Todėl, pasak  Vilniaus širdyje įsikūrusio kokteilių baro „Skybar“ vadovės Viktorijos Škuro, pastaraisiais metais sparčiai populiarėja vestuves atšvęsti padebesiuose – ten, iš kur atsiveria gražiausi miesto vaizdai, ir kur visai nesunku pasijausti it danguje.
 
 
 

Švenčia net šiokiadieniais

 
Kaip pasakoja „Skybar“ vadovė V. Škuro, vestuvių šventės viršutiniame viešbučio „Radisson Blu“ aukšte įsikūrusiame kokteilių bare organizuojamos jau daugiau nei dešimtį metų, todėl per tiek laiko „Skybar“ atstovai sukaupė didžiulį vertingos patirties bagažą – gerai žino, kaip šventę paversti nuostabia, ir patenkinti net įmantriausius šventės kaltininkų norus.
 
Visgi nors meilės švenčių čia netrūkdavo ir anksčiau, pastaraisiais metais išskirtinė lokacija jaunavedžių gretose sparčiai populiarėja. O nuolat pildomas kitų metų švenčių grafikas aiškiai byloja: vestuvės padebesiuose – ateinančio vestuvių sezono hitas.
 
 
„Pastaruoju metu ypač populiarėja mažos, jaukios vestuvės, kai šventė pažymima vien šeimos narių ir pačių artimiausių draugų rate. Todėl kiekvieną šiltojo sezono savaitgalį „Skybar“ iškeliame bent vieną, o kartais – net dvi vestuvių šventes. Be abejonės, ruoštis vestuvių šventei būsimi jaunavedžiai visad skuba iš anksto, todėl jau dabar vykdome baro ar atskirų jo erdvių rezervacijas žiemai, taip pat – kitiems metams“, – pasakoja V. Škuro atkreipdama dėmesį, kad jokia išimtis – ir šventės šiokiadieniais, kurioms įsimylėjėliai taip pat pasiryžta kasmet vis dažniau.
 

Vizitinė kortelė – išskirtiniai vaizdai

 
Vadovės teigimu, pirmiausia įsimylėjėlius atšvęsti vestuves „Skybar“ vilioja pro kokteilių baro langus atsiverianti išskirtinė panorama – atrodytų, po kojomis atsiduria visas Vilnius, matyti visi gražiausi sostinės objektai: ne tik senamiesčio stogai, bet ir Vilniaus katedra, Gedimino pilis, bažnyčios.
 
 
„Galimybė pasijausti it danguje, visai arti debesų, įsimylėjėlių šventę pripildo dar daugiau romantikos ir padeda sukurti išskirtinę atmosferą. Be abejonės, tokia lokacija palieka didelį įspūdį šventės svečiams – kiekvienas skuba įamžinti gražiausius miesto vaizdus iš viršaus, o vėliau negaili puikių atsiliepimų“, – pasakoja V. Škuro.
 

Palydi rekomendacijos

 
Tie puikūs atsiliepimai, pasak vadovės, tampa dar vienu argumentu vestuves atšvęsti būtent „Skybar“ kokteilių bare – dažnai jaunavedžiai atvirauja šią vietą savo šventei pasirinkę ir dėl daugybės rekomendacijų.
 
„Įspūdį žmonėms palieka ne tik išskirtinė atmosfera, bet ir nepriekaištingas aptarnavimas, kurį lemia ne tik aukščiausi kokteilių bare taikomi standartai, bet ir ilgametė patirtis. Kiekvieną svečią priimame taip, tarsi kviestume pasisvečiuoti savo namuose: darome viską, kad svečias jaustųsi jaukiai, jam būtų smagu, gera ir linksma“, – sako V. Škuro. 

 

Populiariausia – Provanso tema

 
Be to, ypatingą atmosferą „Skybar“ kurti padeda ir plačios šventės dekoro galimybės. V. Škuro teigimu, kokteilių bare jau vyko pačių įvairiausių vestuvių švenčių, ir visų jų tematika kaskart realizuojama su kaupu.
 
 
 
„Savo ruožtu jaunavedžiams siūlome šventę Provanso tema, kuri nuolat sulaukia itin daug tiek įsimylėjėlių, tiek jų svečių komplimentų. Originalią ir patrauklią Provanso atmosferą sukuriame patys – pasirūpiname furšetu ir desertų stalu. Pasirinkdami tokį vestuvių stilių, jaunavedžiai smarkiai sutaupo, nes nebereikia išlaidauti užsisakant papildomus dekoratorius“, – pasakoja V. Škuro.
 
Be abejonės, norintys atšvęsti vestuves „Skybar“ dekoracijomis gali pasirūpinti ir savarankiškai – samdyti mėgstamus dekoratorius ar papuošti erdvę patys. Todėl populiariame kokteilių bare jau būta švenčių įvairiausiomis temomis: nuo modernių, kai visa aplinka žėrėjo sidabru iki klasikinių, kai pagrindiniu akcentu tapo balta ir juoda spalvos.
 
 

Garantuoja patogumą

 
Galiausiai, vadovės teigimu, švęsti vestuves „Skybar“ kokteilių bare yra itin patogu. Norintys vestuves pažymėti siauresniame žmonių rate, gali savo šventę surengti jaukiojoje „Delta“ salėje, tuo tarpu planuojantys didesnę puotą – užimti visą baro erdvę, kurioje patogiai prisėsti gali net 100 svečių.
 
Aptarnauti svečius personalas kaskart pasiryžęs iki pat ankstyvo ryto, o pasibaigus šventei toli skubėti nereikia: jaunavedžius „Skybar“ pasveikina dovanodamas nakvynę čia pat esančiuose prabangiuose apartamentuose, tuo tarpu svečiai taip pat gali likti nakvoti „Radisson Blu“ viešbutyje.
 
„Na, o ryte – viskas ranka pasiekiama: jaunavedžiai ir jų artimieji gali pasidalinti šventės įspūdžiais skanaudami viešbutyje patiektus pusryčius, o vėliau – maloniai ir jaukiai pasivaikščioti po visai čia pat esanti gražųjį Vilniaus senamiestį“, – šypsosi V. Škuro. 
 
Kontaktinė informacija:
 
Konstitucijos pr. 20, Vilnius
+370 523 14832
FACEBOOK: Sky bar
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė kokteilių baras „Skybar“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?

Kodėl verta švęsti vestuves rudenį?

Banner