Banner

Autentiškas Daukšiagirės dvaras – Jūsų išskirtinei šventei!

Autentiškas Daukšiagirės dvaras – Jūsų išskirtinei šventei!
 
 
 
 
Kviečiame švęsti šventes autentiškame, 1887 m. statytame ir pilnai rekonstruotame Daukšiagirės dvare. Klasika, elegancija, romantika ir šimtametė istorija – visa tai rasite vos 20 km už Kauno, šalia Pakuonio.
 
 
 
 
 
Dvarą XIX a. antroje pusėje pastatė trys broliai žydai Frenkeliai. Tarpukario laikais čia mėgdavo lankytis prezidentas Antanas Smetona su žmona Sofija (jos giminaičiams anuomet dvaras ir priklausė) bei generolais S. Raštikiu ir S. Žukausku. Pokario metais dvare veikė mokykla. Platesnę dvaro istoriją sužinosite atvykę į dvarą. Pagrindiniai dvaro kambariai yra pavadinti buvusių dvaro savininkų vardais, o juose galima surasti istorijų aprašymus.
 
 
Dvaro rūmų fasado romantizmo stiliaus puošyba per daugiau nei 130 metų yra išlikusi originali, restauruota. Paradinėje rūmų pusėje esanti akmenimis grįsta aikštė ir mažosios architektūros elementai – fontano skulptūra, statulos – tampa išskirtiniu akcentu vestuvių ceremonijai rūmų fone.
 
Visa 4,5 ha dvaro parko, su šimtamečiais medžiais, sodo teritorija yra pilnai aptverta – taip užtikrinamas Jūsų šventės privatumas. Parke yra net keli tvenkiniai, kuriuos tarpusavyje juosia vandens kanalai.
 
 
100 kv.m. ploto pokylių salės puošyba alsuoja to laiko prabanga: medžio masyvo balti stalai ir kėdės, puošti dvaro simboliu – keturlapiu dobilu; paauksuotos antikvarinės žvakidės; masyvios užuolaidos prie arkos formos langų; krištoliniai sietynai; aukštos lubos, puoštos išlikusiais autentiškais ornamentais. Šie dekoro elementai pagrindinę šventės erdvę pripildo šventiškumo ir elegancijos, o gyvų gėlių kompozicijos sukuria ypatingą jaukią atmosferą. Šalia pokylių salės yra baro erdvė su antikvariniu baru, aukštomis kėdėmis. Čia vykstantys barmenų šou pasirodymai suteikia šventei papildomų spalvų. Pokylių salėje patogiai švęsti gali 40-60 žmonių.
 
 
Pagrindinės dvaro erdvės ir miegamieji kambariai apstatyti antikvariniais romantizmo stiliaus baldais, kurie puošti įspūdingais rankų darbo medžio raižiniais. Dvare sukaupta nemaža senovinių paveikslų kolekcija, kuri žavi ne tik spalvomis bei nuotaikomis, bet ir masyviais itin puošniais rėmais. Nakvynė dvaro rūmuose paruošta 35-40 svečių.
 
 
Dvaro erdvės ir parkas – ypatinga vieta romantiškoms, elegantiškoms fotosesijoms, Jums nereikės ieškoti jokios kitos papildomos vietos. Tvenkiniuose jaunavedžiai gali romantiškai pasiirstyti valtele, o drąsiausieji – į šventės vietą rūmuose atplaukti irklentėmis.
 
 
 
 
 
Kontaktai:
Daukšiagirės dvaras
Dvaro g. 15, Daukšiagirės k., Pakuonio sen., Prienų r.
dvaroinfo@gmail.com
Giedrė 8-698-29259; Erikas 8-687-18769
 
 
 
 
 

Straipsnį ir nuotraukas pateikė Daukšiagirės dvaras

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?

Kaip prieš vestuves atsikratyti papildomų kilogramų?

Tobulos vestuvių ceremonijos nuotraukos: 7 paprastos paslaptys

Tobulos vestuvių ceremonijos nuotraukos: 7 paprastos paslaptys

Banner