Banner

Geriausias sprendimas kur švęsti, tai – „Trakų Kompleksas“

Geriausias sprendimas kur švęsti, tai – „Trakų Kompleksas“
 
 
Ieškote vestuvėms sodybos kuri būtų arti Vilniaus ir netoli Kauno? Sodyba „Trakų Kompleksas“ esanti istoriniame Trakų rajone, gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas. Juk čia senųjų kunigaikščių žemės, kur pilys paprastai būdavo statomos ant kalvos, kad didysis kunigaikštis išdidžiai galėtų apžvelgti savo valdas. „Trakų Kompleksas“ yra pastatytas ant kalvos, kad Jūs ir Jūsų svečiai, kaip didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas galėtumėte mėgautis vaizdais. O vaizdai nuo sodybos „Trakų Kompleksas“ atsiveria pasakišku grožiu...
 

Džiaugiamės, neseniai pasikeitė tvarka, kuri gerokai supaprastino ne tik Trakų rajono gyventojams užregistruoti santuoką Trakų savivaldybėje. Nuo šiol, visi būsimi jaunavedžiai gali registruotas Trakų rajono Civilinės metrikacijos skyriuje ir be apribojimų tuoktis Trakų savivaldybėje. Pagaliau šis istorinis rajonas tapo prieinamas visiems norintiems čia tuoktis ir šventę daryti šalia esančioje sodyboje „Trakų Komplekse“.
 

Į ką jauniesiems būtina atkreipti dėmesį renkantis sodybą?

 

Kelias

 
Labai svarbu, kad būtų geras privažiavimas iki sodybos, kad Jūsų svajonių automobilis: limuzinas, BMW ar kitas transportas, nesunkiai privažiuotų iki šventės vietos. Iki „Trakų Komplekso“ privažiavimas išties puikus, kelias Trakai – Vievis yra asfaltuotas, nuo jo posūkis yra į Miciūnų k., ir tik apie 1 km iki sodybos veda žvyrkelis, kurį seniūnija reguliariai greideriuoja.
 

Salė

 
Kuo didesnė, tuo geriau. „Trakų Komplekse“ yra net 90 vietų salė. Net jei Jūsų vestuvės nedidelės, vis tiek geriau didelė salė. Juk salėje ne tik mėgausitės maistu, bet čia vyks šokiai, bus pastatytas saldus stalas, kuris taip pat užimą tam tikrą salės dalį. Toliau labai svarbu, kad salėje būtų įdiegta rekuperacijos sistema, kuri reguliariai keistų orą salėje bei kondicionavimo sistema, kuri esant reikalui vėsintų salę, kaip yra „Trakų Komplekse“. Svarbus aspektas, kiek sodyboje yra WC, o jų turėtų būti mažiausiai du. „Trakų Komplekse “ šalia salės yra įrengtos net 4 WC!
 
 

Virtuvė

 
Be abejo, svarbiausias dalykas – maistas turi būti šviežias ir skanus. Pasidomėkite, ar sodyba turi galimybę gaminti maistą vietoje. Net nesvarstykite tokių sodybų, kurios dirba su maisto tiekėjais. Toks maistas nėra šviežias. Šviežias maistas tai tas, kuris pagaminamas vietoje ir čia pat patiekiamas svečiams. Paprastai toks maistas būna skaniausias. Taip pat prašykite sodybų šeimininkų, kad leistų apžiūrėti virtuvę. Tokiu būdų sužinosite, ar sodyba iš viso turi virtuvę ir kokia ta virtuvė, maža ar didelė, prižiūrėta ar ne. Taip pat virtuvės apžiūros metu atkreipkite dėmesį į šaldytuvus. Kuo jų daugiau arba kuo jie talpesni, tuo geriau. „Trakų Kompleksas“ turi didelę virtuvę ir du ypač didelius šaldytuvus.
 
 

Terasos

 
Klimatui keičiantis, kartais, staiga užeina ypač intensyvus lietus. Nuo jo gelbsti dengtos terasos. „Trakų Komplekse“ yra didžiulė dengta terasa priešais salę, kuri labai pagelbėja Jums ir Jūsų svečiams lyjant lietui, na o geru oru čia galima organizuoti šokius, jaunųjų pasitikimą ir šiaip tiesiog malonu pasivaikščioti šešėlyje išvengiant saulės kaitros. Taip pat visi lauko staliukai yra kitoje salės pusėje esančioje terasoje po stogu. Čia galima privačiai pasibūti su draugais ar artimais giminaičiais.
 
 

Miegamieji

 
Kokios vestuvės be nakvynės galimybės? „Trakų Komplekse“ patogiose lovose gali miegoti net 60 žmonių. Kas mėgsta privatumą, tam skirti jaukūs keturviečiai-šešiaviečiai kambariai, o kam privatumas nėra svarbus, gali nakvoti didžiuosiuose kambariuose. Be abejo, jaunųjų kambarys yra atskiras.
 

Pirtis ir kubilas

 
Antrai vestuvių dienai, sodyba „Trakų Kompleksas“ siūlo pirtį su jacuzzi kubilu. Jau negrįžtamai praėjo tie laikai, kai antrą vestuvių dieną buvo sėdama prie stalų ir švenčiama. Šiais laikais žmonės nori antrą dieną papramogauti, tad rusiška pirtis su jacuzzi kubilu yra labai geras pasirinkimas. Daug atsipalaidavimo ir geros nuotaikos prideda ir šašlykų kepimas vietoje.
 

 

Šeimininkai

 
Labai svarbu, kad sodybos šeimininkai patys dalyvautų sodybos paruošime Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei – vestuvėms ir pačios šventės metu prižiūrėtų sodybą. Tuomet galėsite būti ramūs, jog jei ir iškils kokie nesklandumai šventės metu, jie bus operatyviai pašalinti. Jei sodybą prižiūri tik administratorius - paprastai ypač greito problemų tikėtis sunku. „Trakų Komplekse“ visuomet šeimininkas viso pobūvio metu rūpinasi, jog Jūsų šventė praeitų sklandžiai.

Miestas ar kaimas

 
Vienareikšmiškai rekomenduojame vestuvėms rinktis sodybą kaime, o ne restoraną mieste. Mieste amžinos parkavimo problemos, tad didelė Jūsų svečių dalis, vietoje to, kad mėgautųsi Jūsų švente suks ratus, kol ras kur automobilį pasistatyti. Taip pat sodyboje turėsite absoliutų privatumą, ko joks miesto restoranas Jums nepasiūlys. Taip, restorano erdvę Jūs galite išsipirkti, tačiau tik išėjus iš restorano Jus persekios troleibusų, autobusų ir miesto automobilių triukšmas. O juk to tikrai nesinori...
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė: Sodyba „Trakų Kompleksas“
Šaltinis: Vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Kada jaunieji turėtų palikti vestuvių šventę?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Vestuviniai įžadai - kam jų reikia ir ką svarbu žinoti?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Kodėl nereikėtų fotografui duoti vestuvių nuotraukų sąrašo?

Banner