Banner

Romantiškas pasiplaukiojimas katamaranu Jūsų šventėms!

Romantiškas pasiplaukiojimas katamaranu Jūsų šventėms!
 
 
„Holiday-boat.lt“ siūlo Jūsų šventėms išskirtinę pramogą – pasiplaukiojimą komfortabiliu ir moderniu katamaranu Galvės ežere, Trakuose. Plaukdami šventėms pritaikytu katamaranu Jūs ir Jūsų svečiai galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti užburiančiu gamtos grožiu bei autentiškais statiniais. Tai puiki vieta romantiškam mergvakariui bei šaunus užsiėmimas vestuvių svečiams, laukiant kol jaunieji grįš iš vestuvinės fotosesijos!
 
 

 

Kodėl verta rengti mergvakarį katamarane?

 
Organizuojate mergvakarį jūrine tematika? O gal tiesiog norite savo bičiulę išlydėti į vedybinį gyvenimą romantiškai pasiplaukiojant ežeru ir grožintis nuostabiu gamtos peizažu? Tuomet Jums puikiai tiks pramoginis, pažintinis pasiplaukiojimas komfortabiliu ir šiuolaikišku katamaranu Trakuose! Tik įsivaizduokite – nuoširdūs mergaitiški pokalbiai plaukiojant istoriniame Trakų pilies fone tyvuliuojančiame Galvės ežere – kas galėtų būti geriau? Tai bus nepakartojami įspūdžiai ir tikrai įsimintina dovana Jūsų draugei.
 
 
 
 
Tai ne tik puiki pramoga, bet ir šauni vakarėlio vieta – Jūsų patogumui įrengtas baras, muzikos aparatūra, stalai, sėdėjimo vietos, tualetas bei šildymo sistema. Čia švęsdamos mergvakarį jausitės komfortiškai ir jaukiai. Jei pageidaujate, katamarane gali būti patiekiamas ir maistas! Plaukiant galėsite grožėtis nuostabia Galvės ežero pakrančių gamta ir autentiškais statiniais: Trakų pilimi bei Užutrakio dvaru. Katamarane yra stogas, tad Jūsų šventės nesugriaus staiga prapliupęs lietus! O, esant gražiam orui, saulėlydį galėsite pasitikti saulės terasoje, nuo kurios atsiveria išties nuostabus vaizdas. Katamaranas yra puiki vieta ir teminiam mergvakariui – pasitelkusios pasirinktą temą perteikiančias dekoracijas, galite susikurti Jūsų norimą šventės atmosferą!
 

 

Puiki pramoga vestuvėms!

 
Nežinote, ką su svečiais veikti po vestuvių ceremonijos, o vakarinės šventės dalies dar reikės palaukti? Kodėl nenustebinus savo svečių pasiplaukiojimu Galvės ežere? Plaukdami su katamaranu, jie galės pasigrožėti nuostabiu vaizdu, užkąsti ir, žinoma, nusiteikti įspūdingam vakaro šou. Tai bus tikrai įsimintinas laikas Jūsų artimiausiems žmonėms! O tuo metu fotografas galės įamžinti Jūsų naujai sukurtą šeimą didingos Trakų pilies fone!
 
 
 
Kontaktinė informacija:
Tel. +37067552200
El. paštas info@holiday-boat.lt
Internetinė svetainė: www.holiday-boat.lt
Facebook: Holiday-boat.lt
 
 
Nuotraukos: „Holiday-boat.lt“
Šaltinis: vestuviuparteris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio

Teminė vestuvinė fotografija – lyg iš kito pasaulio

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį švenčių fotografą?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Vestuvių ceremonija po vakarėjančiu dangumi – ką turėtumėte žinot?

Banner